Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine já nepila 11 let! tak ani nechci vědět, co by se mi mohlo stát :-D
Odpovědět
Teď jsem na netu objevila krabičku i s výslužkou v podobě svatebních koláčků, jedna krabička s cca 26 koláčky - 89,- Kč, a mají i nádherné dorty , i další občerstvení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 tak šup sem s odkazem...
Odpovědět
@lamorgaine velký? :-O já mám objednané tyhle: http://www.vino-velkoobchod.cz/vino-z...
Odpovědět
@lenda26 joo šup sem s odkazem :-D
Odpovědět
@lamorgaine http://www.e-party.cz/ Normálně dostávám hlad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D ty seš ze skromného kraje, viiiiiď?:-D :-D :-D vybrala jsi báječně! :-D No já tam každopádně objednám, ceny jsou luxusní...:-) @lenda26 ukaž odkaaaaaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jo,tyhle stránky znám, byly jedny z prvních, které jsem objevila a to jsem ještě neměla tušení, že co se svatby týče, budu čumět na miliony dalších :-D Mají tam nádherné dorty..:-)
Odpovědět
@lenda26 dobrý!!! tak to snad bude lepší než se s tím péct :-) @estrellita86 a když odpočítám ještě poštovný, který je v případě lahví taky nehorázný, tak jsem z tý ceny celá rozjuchaná! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Právě, že jsou to taky malý 0.2 :-D víš?
Odpovědět
@pupickova @estrellita86 Nejsou levné, když tak ještě www.mima.cz, vzhledem k tomu, že za 14 dnů po svatbě máme další oslavu na Moravě, takže bude domácí cukroví a koláče a hlavně domácí slivovice a víno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teda nevím, ale mně přijde dát takový prachy jen za dort, šílený... fakt šílený... Já jsem si vybrala dort a třípatrový udělají u nás v cukrárně do 3000 max, paní se dušovala.... jako fakt počítám, že se vejdu se sladkostma do 5.
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine když říkám že velký, tak velký! :-D Já beru ještě menší! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tak to já ještě nemám zdání, jaký budeme mít dort a kolik by měl stát...:-.
Odpovědět
@lamorgaine já s dortem taky nějak nevím, chci ty minidortíčky, mám kamarádku cukrářku (anna-magdalena) ale neviděla jsem jí 15 let, tak nevím, jestli bude ochotná mi udělat cenu :-D Jinak kdybych věděla, že to časově stihnu, upekla bych si sama...ale toho se bojím, že nezmáknu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No tak hergot... říkám, že jsou malý šampíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Si upeč mufiny místo minidortíčků :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine Pupík by ti jasně vysvětlil, že mufiny jsou suchý!!! :-D
Odpovědět
@lamorgaine A to já ještě musím řešit bezlepkovou dietu jednoho svatebčana, což je na hlavu, protože ne každý vyjde vstříc, naštěstí ta cukrárna na kladně peče i bezlepkově a tak ten dotyčný bude mít dort pro sebe. :-D partner říká, že by mu stačily palačinky naskládané na sebe a ozdobené šlehačkou, já ho fakt praštím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak bych mu je slušně namáčela do melty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Tak nevím, ale řekla bych, že má pravdu :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jenomže já smažím palačinky každý týden.....
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Taky chci mini dortíčky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Ještě dobrý jsou e-dorty tečka eu, na jiný diskuzi tu někdo psal, že měli 14kilo dort a 7 kilo koláčků a stálo je to 5 a půl tisíce a ještě jim to přivezli z Český Lípy zadarmo. O těch přemýšlím já :)
Odpovědět
@lamorgaine :-D chudáček můj :-D
Odpovědět
@estrellita86 :-) je to sladký :-)
Odpovědět
@lamorgaine Děkuji za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No je to krásný, ale doma jsem to ještě neprobírala, takže nevím, jestli mi projdou.. Ale ve finále mylsím, že jo, páč můj drahouš má třeba nějaký kecy, ale nakonec to stejně odkýve... To mi připomíná, že bych mu to měla dneska ukázat, aby dostal šanci se vyjádřit :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova všechny dorty jsou sladký :-D
Odpovědět
@lamorgaine Minivína mají i tady....www.nejkrasnejsi-svatba.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?