Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Obojí závidím :-D Ono to sice vypadá, že od rána sedím u pc :-D Ale není to tak..mám ho puštěný, pořád pobíhám kolem malýho a mezi tím nakukuju sem :-D Cvičit budu zase až večer.. :-/ Teď se mi dítě na chvíli zabavilo samo, tak jsem toho využila a pusitla se rychle do vaření :-D
Odpovědět
@estrellita86 povídej mi o tom...já už jenom proto, že chci všem ukázat, že nemusí být každá svatba stejná (trapná :-D ) budu mít krátké šaty (a hodně uvažuju o tom, že ani nebudou bílé :-) ), Pupíka jsem chtěla navlíct do džín (ale je konzerva), dary jsem zakázala!!!!! hostina rozhodně nebude klasika, a tradiční pojídání polévky z jednoho talíře? Ani omylem! :-D A s tím dortem to taky nevidím, asi budou minidortíčky :-D Když se to někomu líbí, tak mu to neberu, ale na svojí svatbě o nic takového nestojím :-)
Odpovědět
@estrellita86 děkuju, snad už opravdu nebudu koukat jinde :-D my jako výslužky teda budem holt dávat to, co zbyde, pokud zbyde a na hostině každý dostane jako jmenovku čokoládku.. dokonce ani neplánujem vínka nebo tak.. to už je opravdu nad naše síly.. @pupickova já vim! Ty alba, to je tady takový lákadlo.. ale co už.. já i vím, že kdybych si vybrala jiné, tak budou daleko dražší, což prostě už by nebylo možný (to byly i ty nádherné s tou dlouhatánskou vlečkou, jinak bych si je asi vzala, ale ta cena byla neuvěřitelná).
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No já mám dneska super den už od rána, nějak... :-D Domluvila jsem se s majitelkou zdejšího "sportovního centra" že mi udělá tělesný rozbor, jídelníček a trénink a že těch 15kilo do toho června prý v pohodě shodím... tak su zase šťastná. A jak jsem si byla objednávat ty kytky, tak tam je i půjčovna šatů a při řeči mi paní právě říkala, že její kamarádka takhle zhubla 26 kilo konkrétně s ní s tou majitelkou... Musím přecijen už koukat na své zdraví v tomhle věku... takže kašlu na všechny tyhlety rádobydiety a jdu na to od lesa :-D. A musím se vyfotit, pak vám se hodím před a po :-D A ještě se dneska asi vrhnu na to oznámení... :)
Odpovědět
@lamorgaine sakráááááááá....kdo o to stojí tohle číst??? :-D Já chci taky 26 kilo za půl roku!!! :-D Nebo nééé chci zhubnout 26 kilo hned!!! Teď!!!! :-D
Odpovědět
Zdravím, tak se mi podařilo zamluvit fotografa a to docela náhodou. A ještě jsem stačila pohádat se sestrou, které se Křivoklát zdá jako zbytečný luxus. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Na to se vykašli, kdyby to bylo ve sklepě, bylo by to taky špatně... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No já bych je právě taky chtěla mít nejradši dole přes noc... víš jak, večer jít spát a ráno se probudit v óbr pyžamu :-D... ale tolik ani nechci, to už bych se začínala ztrácet :-D
Odpovědět
@lamorgaine Dík za povzbuzení.
Odpovědět
@lenda26 tak měj radost z toho fotografa a názory typu "tohle je špatně" nech plavat.. bohužel tohle si vždycky někdo neodpustí.. A kde by jako chtěla abyste se brali? Dneska i zahrada stojí nemalé penízky.. Jenže to si nikdo moc neuvědomuje :-|
Odpovědět
@hannnahs Původní záměr byla zahrada hotelu, kde máme hostinu a vyšlo by to cenově nastejno, já si říkám, že fotky a prstýnky je jediné hmatatelné co po svatbě zůstane ( pokud nepočítám děti) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 přesně jak píše @hannnahs nikdy se nezavděčíš všem... :)
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine No jo, a to ještě budeme šokovat tím netradičním oznámením váháme mezi http://www.svatbajinak.cz/svatebni+oz... a tímto http://www.svatbajinak.cz/svatebni+oz...
Odpovědět
@lenda26 přesně.. berete se jen jednou, a pokud ten cenový rozdíl neni třeba 5, 10 tisíc, tak prostě bych neváhala.. nejde ani tak o místo, ale o atmosféru místa, a prostě ty nádherné kostely, staré hrady a zámky mají něco do sebe, to mi nikdo nevymluví :-)
Odpovědět
@lamorgaine jsem si kvůli tobě zase 40 minutek mákla na stepperu :-D potím se jak vrata od chlíva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Prosím tě, jak to dokážeš tak dlouho??? Já dám tak 10 minut a mám dost :-D @lenda26 se mi líbí ty houby s voctem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A víš na co se těším? Že když drahý pak přijede po 2 měsících, tak to už asi bude něco vidět :) to už bych mohla mít dole třeba 10 :)... mě fakt nepozná :)
Odpovědět
@lamorgaine s vypětím všech sil! :-D Ale dneska hráli hezky v rádiu a nějak mě to bavilo, navíc mě nakopávaj takový věci jako jsi tu psala ty...když to dokáže jiná, proč já bych to taky nedala, ne?! :-) To se máš...na mě P po týdnu nepozná asi nic :-( Ale zase přes zimu chodím nabalená jak pumpa, a na jaře už by něco mohlo být vidět a to pak budu venku za "sexbombu"! :-D
Odpovědět
Jo a hlásím, že díky @estrellita86 mám objednaná vínečka a ve čtvrtek pro ně jedu :-D A to jsem je za žádnou cenu na svou svatbu nechtěla!!! Pořád říkám, že tady člověk akorát tak zblbne!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Nebo jenom bombu :-D :-D :-D Ale mě to taky dycky nadzvedne :)
Odpovědět
@lamorgaine to je klidně možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych spíš spala než cvičila :-D Ale večer s ena to určitě vrhnu, jen co malý zalehne, jste mi velkou inspirací!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jéééé tak budou vínečka? :-D A jaká sis vzala? :-)
Odpovědět
Holky, budete pořádat rozlučku se svobodou?
Odpovědět
@estrellita86 nejhorší na tom je se dokopat :-/ Ale fakt je fajn tady číst ty úspěchy :-) Člověk to hned tak nevzdá :-) Nakonec jsem objednala tohle: vino-velkoobchod.cz/vino-znovin-znojmo-svatovavrinecke-0187-litru-p-1716.html a etikety budeme asi tvořit doma o víkendech s miláčkem :-) Mě se prostě z těch na netu nic nelíbí :-D
Odpovědět
@hannnahs já nejsem "svobodná" už 11 let, takže asi těžko :-D
Odpovědět
@pupickova :-D no já jsem původně nechtěla nic pořádat, ani teď se mi moc nechce.. spíš bych se ráda vyspala před tím dnem D, ale moje svědkyně vypadá na to, že by možná něco spunktovala, tak nevim nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No super :-)
Odpovědět
@hannnahs tak proč ne, že? :-)Já tady ani nemám tolik kamarádek, a těžko mi pojedou všechny sem...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já se loučit taky nebudu, svobodná zůstanu i po svatbě, takže ne-e :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?