Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@estrellita86 Amen! :-D
Odpovědět
@pupickova teda já bejt chlap, tak bych tě zbožňovala! Takhle si ho opečovávat... na rukou bych tě nosila! Doufám, že tě na rukou aspoň nosí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs Blázníš? Kýlu už jednou měl! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jinak dort zatim taky nevím ani cukroví a hlavně se rozmyslet kdo mi to napeče :) oznámení již máme. dostali jsme dva katalogy z kterých sem si vybrala asi tak deset oznámení který se mi moc líbili. přišel přítel ukázal jedno a to budeme mít :-D :-D ;-) moc se s tím nepáře. tak to taky probíhalo když sme vybírali písničky který nám kapela bude hrát při obřadě. mě se líbili všechny a přřítel k tomu sedl většinu proškrtal a zůstali čytři :-p
Odpovědět
@pupickova jeee, šmankote.. to je trápení.. tak ať ti jednou taky upeče něco on! :-D já teda nevim, ale ty ho tak rozmazluješ.. Vyřiď mu, že mu vzkazuju, ať ti donese aspoň hezkou kytičku ;-)
Odpovědět
@lamorgaine a kde všude nakupuješ ty tyrkysové věci ?? :-) hod mi nějaké tipy,prosííííím :-)
Odpovědět
tak a je rozhodnuto, po dlouhém rozhodování zda nevybrat ještě jiný salon a nekouknout na jiné šaty,jsem rozhodla, že už nikam nevlezu! a je HOTOVO :-D
Odpovědět
@hannnahs :-D kytičky jsem od něj dostala přesně dvě co se známe :-D První...když jsme se sem stěhovali, řekla jsem mu, že nastěhuju jenom když si pro mě přijede s kytkou :-D A on přivezl takové obr anthurium v květináči :-D A tu druhou když mi dával zásnubní prstýnek, byla veliká a nádherná, a bylo mi řečeno, že mám zase na 5 let vybráno! :-D Pupík totiž zastává názor, že kytka není dárek! Navíc je to děsnej praktik, takže kdybych vyžadovala dárek, tak bych nejspíš k Valentýnu dostala vysavač, nebo něco podobně užitečnýho :-D Tak se smířím se snídaní do postele a trochou toho "oňufávání" a to on umí na jedničku :-) A mě hlavně to pečení strašně baví, a on to ví, tak toho zneužívá :-)
Odpovědět
@hannnahs :-D pěkné rozhodnutí...to jsem zvědavá jak dlouho ti to vydrží?! :-D
Odpovědět
@pupickova jééé, to znám, náš taťka je taky praktik a mamča ho každej rok na vánoce prosí (někdy už vyhrožuje), že jestli koupí nějakou věc do kuchyně, tak si bude vařit sám :-D ale snídaně do postele je parádní, to se musí nechat! Jak dlouho mi to vydrží? Dlouho.. musí :-D už mám zaplacenou zálohu, takže už prostě konec :-D
Odpovědět
@hannnahs první vánoční dárek od něj byla mikrovlnka...tenkrát jsem to málem obrečela :-D Pak jsem zapojila ségru a hned je to lepší, ona je dobrej našeptávač, takže loni to byl "ajfoun" a letos moje vysněné hodinky :-) Ale kdyby měl vybírat sám, zase by to byla hrůza :-) Ale stejně ho miluju! :-D No tak to je jiná! Teď už si to fakt zakaž, protože bys mohla objevit něco co se ti bude líbit víc a co potom, že?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky tak jsem teď napsala mé milé koordinátorce, jestli zná v HK někoho, kdo by mi upekl na svatbu makronky a muffiny a jsem zvědavá, co mi řekne....páč mám pocit, že to tady nikdo nezná...ty makronky :-S A mini vínečka nakonec vezmeme z těch stránek, co jsem sem házela včera odkaz, protože kromě toho, že "náš" pan vinař měl teď vážnou nehodu a neví se jak to bude celé dál, tak on dělá svatební vína klasické velikosti 0,7l, což my nechceme..
Odpovědět
@estrellita86 to jsem zvědavá jak dopadnete... Já ten odkaz nemůžu najít? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Taky jsem zvědavá, fakt....a mám celkem obavu... Vína, menu a čokoládky budeme mít odtud v tomhle provedení... http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/258...
Odpovědět
@estrellita86 hmmm krásný :-) Já si koupím lahvičky origo a etikety nechám udělat a pak budu odlepovat a nalepovat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Taky mě napadlo, že to tak udělám, ale když mi chlap odsouhlasil tohle všechno ( a to ani netuší, že z těch stránek určitě objednám ještě milion dalších věcí :-D ), tak ty vínka vezmu asi rovnou odsud a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a další otázka....ať nevyjdu ze cviku a udělám ze sebe v tento vzácný dvoustý den před svatbou opět vola :-D :-D ............ koláčky před svatbou? Jak to budete dělat, nebo jak se to celé dělá? Dává se to s oznámením? A musí to být nutně koláčky nebo i jiné sladké pochutiny? My máme všechny celkem dost daleko, takže většině z nich to asi pošleme poštou a tak nevím, jak tohle zrealizovat...je to nezbytně nutný? Tak..................a vůl je na světě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nedej si! Mňam ach joooooooooooooooo http://www.fler.cz/zbozi/cokoladove-l...
Odpovědět
@estrellita86 u nás jednoduchý...žádný koláčky před svatbou nebudou, nevím jak bych to posílala poštou...? Nic nedostanou a basta! :-D
Odpovědět
@pupickova hihi, no jo, když ono je potřeba ty chlapi maličko nakoupnout vždycky k něčemu :-D ale kdyby tu nebyli, tak by nám bylo smutno, a o kom bysme se pak bavily, že? :-D No hele mně se furt líbí jiné šaty, moje představa a vysněné šaty vypadaly úúúúúúplně jinak.. jenže jsem v nich vypadala jako hastroš :-D takže prostě vím, že ne.. to je jedna výhoda.. ovšem zase vím, které by mi mohly slušet, a ty bych si ještě zašla vyzkoušet.. jenže co pak, jak píšeš!? to by byl průšvih, kdyby se mi líbily.. kdyby to bylo v tom mém salonu, tak by třeba tu zálohu přepsaly nebo já nevim co, ale v jiném salonu by to byl problém asi.. :-S @estrellita86 já zas budu za vola všeobecně, páč my výslužky nedáváme.. a je to :-D respektive tady po vsi rozdáme pár sousedům jen oznámka, k tomu pár koláčků. Ale jinak nikam nic posílat nebudeme, žádný koláčky a tak ;-) koláčky budem objednávat jen na "snídani" doma, až se začnou všichni scházet a zbytek pak poputuje do restauračky na rautovej stůl.. :-) maximálně, kdyby toho zbylo hodně po rautu, tak někomu něco domů dáme.. ale jinak spešl výslužky nebudou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No prááááávě...my ty oznámení poštou posílat budeme, jen minimu lidí je předáme osobně...a není teda blbý nedat nic ani těm, kterým to budeme dávat osobně? Já ty předsvatební koláčky nějak nechápu, na svatbě toho bude až až, k tomu dárky pro svatebčany, výslužky...tak na co tohle ještě před svatbou?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Gratuluju k vybraným šatičkám :-) My k výslužkám chceme dát to vínko a určitě i něco ze sladkého zbyde, tak to dostanou taky :-)
Odpovědět
@hannnahs přesně tak! O kom bychom se bavily? Kdo by nám přidělával starosti? Vždyť by ten život byl nuda! :-D No, tak to radím, radši ani neprohlížet tady fotoblogy :-D Já mám šaty taky vybraný a čím víc tu koukám, tím větší mám chuť se sebrat a vymetat salony a zkoušet něco jiného! :-D @estrellita86 Vůbec bych to neřešila, nikomu nic a basta...nadlábnou se v den D.! :-D Ona je to někde tradice, jakože "zvací" koláčky, ale když se to u vás normálně nedělá, tak co by sis s tím lámala hlavu? Prostě pošli nebo předej oznámení a pozvánky a vyřešeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak jo..... :-D Prdím na to..
Odpovědět
@estrellita86 to víš že jo...co si budeš dělat starosti navíc? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova právě..mě tohle přijde jako úplná zbytečnost, nevím, jak moc se to tady nosí nebo ne, ale prostě u nás se nadlábnou až na svatbě a je to..:-)
Odpovědět
@estrellita86 správně! :-) Jako pokud je to někde fakt tradice, tak to beru, ale neznám nikoho z okolí, kdo by něco takového dělal, a tak tady ani nehodlám novou tradici zavádět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já celkově ty tradice celkem bojkotuju :-D Chci dodržet něco nového, starého, modrého a půjčeného...krájení dortu a knedlíčkovou polévku taky... Ale jinak...no comment...žádné házení kytice, únos nevěsty, rozbíjení talířů a tak...tohle si budou muset jít všichni užít na svatbu někoho jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Všechno to jistí ebay :) Holky tak já se dneska přemohla a byla jsem ráno, hned jak jsem odvezla děti, na powerjóze... ufff... to je panečku po ránu, hned jiší nálada... jo a po cstě domů jsem si bylla zarezervovat květinstvo a výzdobu na svatbu :) A do večera budu ležet s nohama hore :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?