Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 neboj já zatím taky nemám vybrané ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaraj Já nemám tušení o dortu, o šatech a o oznámení...to oznamko teda vím, co bych tam chtěla, ale do realizace nevím kdy se pustíme.....božeeeeee je toho tolik:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 my to třeba budeme mít takže na hostině bude nastěnka kde bude to co mají ostatní v novinách a tam bude menu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaraj No to je chytře vymyšlený:)) Mě se ale strašně líbí právě mít to stočený v ruličce na tom talíři :-D Já jsem hrozná, vždycky se na něčem zaseknu a musím to mít... Teď zrovna jsem se mému milému snažila vysvětlit, k čemu jsou skleničky na novomanželský přípitek..jeho odpověď byla klasika.........to nepotřebujem, v restauraci skleničky mají :-D ...no nic má to chudák blbý, asi je nebude moc odsouhlasit a uvidí je až při přípitku :-D
Odpovědět
Dobré ráno!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Krásné ráno pupíčku :-) 8-)
Odpovědět
@estrellita86 Jak se daří? Nějaké nové objevy? :-) Koukala jsem na ten váš zázrak pod prstýnky...moc hezký :-) Já přemýšlím o talířku vysypaném pískem a nějaké kytičce... Jinak u skleniček chápu tvého nastávajícího :-) Mě to taky přijde trochu na nic, ale jestli ti nevadí mít plné poličky takových věcí... Já kdybych šla kupovat novou obyvákovou stěnu, tak jedině bez prosklení, protože mě vystavování skleniček a hrníčků trošku se*e :-D Kdo na tom pořád má utírat prach? :-D A zase nechat celou tu prosklenou skříň prázdnou je trošku..blbý :-D
Odpovědět
@estrellita86 Jo a jestli sháníš recept na makronky, tak zkus kouknout na blog chez lucie, má stránky i na facebooku a já to podle jejího receptu chci zkusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já byla sice od začátku rozhodnutá taky pro talířek s pískem a kytičkou, ale jak jsem narazila na fler, tak to bylo v háji a věděla jsem, že písek nebude :-D My žádné skleničky vystavené nikde nemáme, máme nízkou stěnu, jedné co je vyšší je knihovna :-D ...takže skleničky nechci kvůli vystavování, ale už nás vidím, jak si s nima budeme připíjet na výročí a tak :-D Každopádně potřebujeme milion důležitějších věcí, takže tohle je na konci seznamu...včera jsem ale na ně náhodou na netu narazila, tak jsem to téma otevřela a u drahouše se nesetkalo s úspěchem :o)) A jinak žádné nové objevy...jen čumim na recepty na makronky, chtěla bych je doma vyzkoušet..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D tak to je dobry, zrovna jsme o tech makronkach napsala zaverecny dodatek prispevku :-D kouknu, dekuju za tip :-)
Odpovědět
@estrellita86 No a tím začneš svou sbírku skleniček! :-D Ne, je to hezký si je každé výročí vyndat a připíjet jimi, ale pro mě je to další krám do bytu! :-D V tomhle jsem jak chlap! :-D Jinak na fler už jsem si zakázala chodit...to je mor! :-D Jestli nenajdeš, tak dej vědět, pošlu odkaz do ip ;-) Ale vím jistě, že tahle holky peče luxusně, má je vyzkoušený a já prostě udělám tyhle! :-) Dokonce jsem si zahrávala s myšlenkou udělat je miláčkovi k Valentýnu, ale on by to neocenil...on potřebuje dort a hoooodně krému! :-)
Odpovědět
Mimochodem holky, co chystáte na Valentýna? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Tak to ten můj potrebuje maximalne mlecnou milku a tim to hasne...on na sladky vubec neni, ani me neprekvpai, kdyz krome jednoho kousicku svatebni dort poradne neochutna...na vanoce neji cukrovi...dorty neji vubec..v tomhle se nase chute dost lisi :-D Ja mu na valentyna udelam klasiku nepeceny dort s zelatinou, to je jediny, co spraska na posezeni, ale jinak....pche...bych se na to peceni mohla vis co :-D Ty makronky ale stejne vyzkousim...a jsem docela zvedava co on na to :))))
Odpovědět
@estrellita86 já mám doma sladkožrouta. :-D Akorát jsem si ho trochu rozmazlila, takže nejí "suchý", a suchá už je i bublanina, suchý je perník prokrojený a mazaný marmeládou, suchý je vlastně všechno, na čem není minimálně 5cm krému! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to ja mam doma masozrouta....:-D :-D :-D Na ničem si tolik nepochutná jako na flákotě masa....to mi připomíná................co dnes vaříte holky?? Nějak mi dochází fantazie..
Odpovědět
@estrellita86 Nič!!! Vůůůbeč nič! :-D Holky mají obědy ve škole, já ulovím nějakou zeleninku a miláček je v čudu :-D Od pondělí do pátku vařím maximálně večeře, a ani to nijak nepřeháním :-D Například včera jsme s holkama vletěly do krámu a uvařila jsem sobě tuňáka v konzervě, starší holce syrečky (které jsem jí užírala :-D ) a mladší holce hermelín a k tomu rohlíky :-D A jinak masožrouta trochu závidím..Pupík sice jí maso, ale z tlustého se osypává, nebo omdlívá, jak já to můžu jíst! :-D A přitom není nic lepšího než pořádně prorostlý bůček! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak že bych mýmu drahoušovi dnes taky uvařila rohlíky? :-D :-D :-D Já zase nejsem masová vůbec...takže v tomhle se naše chutě opět liší, on ho musí mít prakticky denně, i když není nijak extra vybíravý v jídle....jediný co fakt nesnáší je kokos a ovesnou kaši, musli do jogurtu a tak :-D Ale tak to mu ty jeho masovy hody nijak nenarušuje, tak co :-D
Odpovědět
@estrellita86 chceš recept? :-D :-D :-D Jo, tak to maj asi všichni chlapi, Pup vůbec nechápe, jak si můžeme s holkama tolik pochutnávat na ovesné kaši, a to jí holky fakt můžou na kila, s medem a skořicí třeba... Nebo moje bebe dobré ráno...to on by nepozřel. Ale myslím, že jenom proto, že někde zaslechl, že to je zdravé :-D Vůbec, je občas na ránu. Jsem si nedávno k večeři dělala buřty na pivu, nabízím mu, a on že ne, že to je hnusný, že všechno na pivu je hnusný a že si pak něco k večeři najde...tak jsem si udělala 4, že sním dva a holkám dám každý jeden, nandala jsem si, vzala jsem si to na gauč k televizi a P., tak nenápadně načuchával, říkám mu, chceš aspoň ochutnat? No a hádej jak to dopadlo? :-D Sežral všechny 4 a já večeřela chleba s máslem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D to je prdel, jak ti chlapi jsou všichni stejní :-D
Odpovědět
@estrellita86 zlatíčka :-)
Odpovědět
@pupickova na Valentýna nechystáme ale vůbec nic, páč ho neslavíme :-D bude to asi normoš den, jako každý jiný ;-) co u vás, chystáš pro drahého nějaké překvápko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jsou to zlatíčka...však si taky několikrát denně říkám, jak ho miluju :-) a hlavně, když je nějaká krizová situace..ne mezi námi, ale třeba když potřebuje někdo pomoct nebo nějak podpořit...tak on se vždycky ukáže jako formát...za to ho zbožňuju... Teď jsme například byli o víkendu u babičky, ona jde za týden na operaci a je přesvědčená, že to nezvládne a že se už nevrátí, takže se s námi prakticky loučila, jako že se vidíme naposledy...děsný...měla jsem knedlík v krku, nevěděla co říct..je to pro mě taková druhá máma, moc nám v životě pomohla... No a můj milý si na ní vydobyl slib, že se vrátí, protože budeme potřebovat pomoct...(chceme stavět a po ní chtěl, aby nám pak pomohla se zahrádkou, co kam zasadit a tak :-) :-) )....blbost, ale ji to tak potěšilo..ještě si na to dali ruku, že se prostě z nemocnice vrátí a ona když nám pak mávala, tak brečela, i když si myslela, že to nevidíme....a jsem si 100% jistá, že ji Martin tímhle totálně dojal a odzbrojil...
Odpovědět
@hannnahs dort, jako každý rok. On by mi to snad ani neodpustil, kdybych mu neupekla :-D Peču na Valentýna, na 1. máje, na jeho svátek, narozeniny, na druhý svátek, dokonce posledně měl nějaké připomínky, jak to že na můj svátek nedělám dort.. :-D Jsem mu vysvětlila, že jednak nejsem cvok abych pekla sama sobě a pak že na štědrý den fakt péct odmítám...brblal... :-D Jinak taky nijak neslavíme, i když si každý rok říkám, jak by bylo fajn aspoň strčit holky mámě a užít si víkend ve dvou, ale nějak se mi to ještě nepodařilo :-/
Odpovědět
@estrellita86 to je tak milý :-) Je to hodnej člověk, to se pozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No jo...snoubí se v něm všechno co jsem kdy od chlapa chtěla...a k tomu ještě něco navíc...taková ta přirozená ochota něco udělat, nějak pomoct.....já měla předtím vždycky pravé opaky, takže si toho na něm moc vážím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak jaktotak sleduju je to všude stejný... mužíček mi taky na ledacos takhle odpoví. takže se s ním domlouvám už jen na ceně všeho a pak jen v rychlosti ukazuji co budeme mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Dortový milovník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaraj No přesně..já jsem ráda, když mi v dobrým rozmaru odkýve nějakou další blbost, na kterou jsem přišla a pak už se o to starat nemusí a nijak to nepřipomínám :-D
Odpovědět
@estrellita86 jojo, tak asi proto ta svatba, že? :-) Já taky pořád čekala na toho pravýho :-) A to pořád bylo řečí a otázek, kdy už se vdám, a že mám děti a jsem svobodná, a proč si nevezmu tohohle, když mě tak chce, dokonce i matka ex byla orodovat za něj u nás v rodině... :-D A houby...přece si nevezmu někoho o kom nejsem přesvědčená, ne? :-) Ale teď jsem :-) Jsem si fakt jistá, a jdu do toho po hlavě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Přesně tak je to dobře! Protože všechny ty sňatky z rozumu končí blbě...aťi si říká kdo chce co chce, tak láska a víra v toho druhého jsou prostě nejdůležitěší parametr...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?