Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No jak máme tu svatební koordinátorku, tak ona říkala, že má nějakého vinaře, který by nám dal ochutnat a vybrat...ale nejdřív chci vědět cenu...což zjistím tento týden...a když ne od ní, tak bych šla asi do tohohle, protože tam chci i ty čokoládky a tak....http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/2581,minivino-levandule.html
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Hezké hezké.... budu zase brouzdat x-)
Odpovědět
já asi udělám takovou nějakou malou krabičku a v ní budou čokoloádky, mandličky a ještě něco tam dám ale nevím co :-D menu mě teda nenapadlo,ale možná na talíř taky dobré dát :-) pouvažuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Já očekávám, že mi zítra nebo pozítří přijde levandulový čaj, takže podle toho jak ho zhodnotím, jestli by byl vhodný jako dárek k čokoládce, tak buď budu mít jasno, co jako dáreček bude, nebo přijdou náhradní varianty, které budu muset domyslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Já budu přidávat rolnničku :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak do teď jsem byla v klidu a říkala si, že do srpna je pořád času dost. Pak se podívám sem a PANIKAŘÍM!!! =-) ...pomoc :-D
Odpovědět
@terezskaa mě je 30...já vím že to je dost...a ví to i on, ale němůžeme si pomoct :-) @hannnahs ááááá už si to umím představit, jak jdu bez! :-D @lamorgaine ty aby sis nerýpla! :-D Radši se odsekni a nech moje ramínka :-D Ještě budeš čůčat jakej budu mít model! :-D :-D @estrellita86 ty tvoje "debilní" dotazy mě baví..já se nikdy nezeptám, abych nebyla za vola, a ty to zvládáš perfektně za mě! :-D @klarka225 já to říkám pořád...holky tady zblbnou každýho! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no jo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Teda ty ses rozjela takhle po ránu :-D
Odpovědět
@lamorgaine to víš...nadopovala jsem se syrečkama a teď je mi fáááájn :-D (Já je smím jíst jenom když P není doma :-D )
Odpovědět
@pupickova Taky baštíš potajnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo ahá bílkoviny... já se právě cpu salátem z červený řepy :-D a čtu si Miluj své tělo od Louise L. Hay... musím na to od hlavy... jinak to nepůjde :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lenda26 to ani né :-D Akorát jemu to smrdí a pak mi nechce dát ani pusu! :-D @lamorgaine myslíš že ti to pomůže? :-) Já svoje tělo miluju...asi tak od kotníků, ke kolenům a pak od ramen k prstům :-D A ten zbytek začnu milovat hned jak zhubne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo a mně se ještě líbí moje oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já budu ráda za vola místo tebe :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine no tak na co ještě čteš? :-D Jinak tedy zcela vážně...za 3 týdny dole 3 kila a 2cm v pase...když mi to tempo vydrží, do svatby mám dole dalších 29 kilo a 20 cm :-) To by šlo :-D
Odpovědět
Ale tou matematikou si teda moc jistá nejsem :-D @estrellita86 Dík! Jseš kámoš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D :-D :-D by tě ženich ani nepoznal....takže to zbývá už jen 29 týdnů?? Uaaaaaaaaaa....bojim :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 Já nevím...mým výpočtům se moc věřit nedá :-)
Odpovědět
@pupickova tak o co go, ne? :-D já si to taky umim představit, ale realita by byla asi zajímavá :-D to by fakt nikdo od nevěsty neodtrhnul zrak! :-D lééééda, že by šel ženich s holym pozadím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Fuj, já to ani počítat nechci...ale vím, že vy máte s @lamorgaine dnes 200 dní do svatby a já od zítra 200 dní :-D ...tohle mi prozatím stačí..200 dní zní líp než 29 týdnů, páč to vypadá, že to není tak brzo :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs no i tak to radši s tou podprdou zkusím :-D Jak už jsem psala...kdyby mi svědkyně přišlápla bradavku, mohlo by to bolet! :-D
Odpovědět
@estrellita86 to je fakt...200 je za dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jo a drahý mi právě napsal, že zítra už to bude míň než 200 :-D se picnu z něj
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Kurňa ať nám to ten tvůj drahouš nekazí...dvojka vypadá furt líp než 1 na začátku..to už bude blízko...holky vám to fakt nezávidím, od zítřka to máte za pár!!! a já ještě celých 200 :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To by ses asi ztratila ne? Já se musím teda taky pochlubit, že jsem dnes 10.den na té mačingové. Mám dole 2 kila a asi i centimetry (neměřila jsem se), ale dnes jsem se poprvé po těhu vlezla do riflí, co jsem nosila před těhu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Musíš svědkyni říct, ať kouká, kam šlape :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ty seš šikulka, já měla s mačingovou pokus v létě a řepa mi lezla už i ušima, takže to jaksi nedopadlo :-D Ae mamina vydržela měsíc a vypadala skvěle :-)
Odpovědět
@lamorgaine no neztratila, po holkách mám navíc 26kg akorát bych naštvala pár lidí že jsem shodila tolik :-D No to nám to ale hezky jde! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?