Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs u nás to bude tak,že,co jdou na hostinu,zůstávají i na večerní raut a párty
Odpovědět
@karolina80 jj, to u nás taky.. ale bude pár lidí, které chci zvát na raut a oni chtějí přijít i na obřad.. takže je to opravdu takové půl na půl..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem :-)
Odpovědět
@estrellita86 Dobré ráno i tobě! :-) Jak se daří? Už ses z toho vzpamatovala úplně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Už jsem zase ta nejstřízlivější osoba ve východních čechách a tak můžu opět 25 hodin denně myslet na svatbu x-):-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám teď na netu na svatební knihy a nikde mě nic moc nezaujalo :-S
Odpovědět
@estrellita86 :-D no tak to je dobrá zpráva! :-D Svatební kniha je k čemu?
Odpovědět
@estrellita86 to jsme na tom stejně... a když zaujalo, tak míň zajímavá byla už ta cena :-| já jsem se nakonec rozhodla to vyřešit jinak.. beztak jsem si řikala, než kupovat knihu, kde by zůstaly stránky prázdné, tak raději nějaké kartičky, které kdyžtak přilepím i do svatebního alba, aby to hezky ladilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyyyyy :-) Tady to nějak utichlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs kartičky jsou super nápad :-) Já teda doufám, že mi v té knize volný stránky zůstanou, abyhc si tam mohla přidat nějaké ty fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka mám opět dotaz...spíš tak jako pro inspiraci...co budete dávat svatebčanům jako takový ten mini dáreček, který se pokládá na svatební tabuli? Kromě mandlí a čokoládek...?
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ahoj Jani, já budu jako dáreček dávat ozdobené levandulkové čajové lžičky (viz moje album), ale přemýšlele jsem i o pytlíčkách sušené levandule...jen se bojím, že jí nebudu mít tolik, tak pro jistotu ještě ty lžičky :D Nebo nějaké to minivínko?
Odpovědět
Článek se načítá
Jeje holky co mi to děláte jaké dárečky panebože..... :-o Však dostanou výslužku no ni? :-D Ani nevím,že se něco takového dává heh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jani taky dám něco levandulového, ale ještě pořádně nevím co :-D Ty tvoje lžičky jsou úúúúžasnéééééééé :-)) @nwa Z toho si nic nedělej, když jsem s tím vyrukovala na mýho chlapa, tak taky nechápal jaký dárečky...Doslova z něj vypadlo "Já dám za svatbu sto tisíc a ještě mám všem dávat dárky?" :-D :-D :-D ach ach ach...nekomentovala jsem to a vymyslím něco bez něj..on to pravděpodobně uvidí až na místě činu :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 N o po pravdě jsem si to malovala vše tak jednoduše a až ted jak to tady čtu koukám jaké mám mezery.No co nadělám mám tolik nápadu,ale na vše jsem sama vše vyřizuji a zařizuji i šaty jsem byla sama kupovat.Jsem tak natěšená a štastná,ale prakticky se nemám ani s kým o to podělit...Bydlím tady kde nikoho nemám a známé a kamaradky se nějak odřízli :-( Jsem ráda,že alespon tohle je a já se tu mohu potěšit s ostatníma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa A odkud jsi?
Odpovědět
Havířov a přesně dnes mám svatbu za 134 dní pane jooo i tohle mi to tu ukazuje to je mazec.Pořád tu něco oběvuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Tady se dá objevit tolik věcí, až je to nebezpečné...člověk pak neví co dřív....:-D :-D
Odpovědět
:-) @estrellita86 \jojo to máš pravdu
Odpovědět
A UŽ TU MÁM I FOTO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak ještě mě napadá třeba svíčka s levandulkou a stužkou s Vašima iniciálama...nebo nějakou sladkost s levandulkou..levandulkové mýdlo....nebo borůvkovou, rybízovou marmeládu a nahoru dát kousek látky s levandulí a gumičkou nebo jen nějaké ozdobené víčko...
Odpovědět
@estrellita86 já jen tu čokoládku nejspíš ;-) @nwa tak třeba u nás se s výslužkou nepočítá... takže podle toho, jak to každý má.. :-) proto se třeba i dávají dárečky, nebo jako poděkování za účast a svatební dary..
Odpovědět
@hannnahs no popravdě než vymýšlet výslužku taky bych raději nějakou hezkou upomínkovou věc.No ještě mám čas nad tím popřemýšlet..Ale tak jak píšeš každý asi po svém hih :-)
Odpovědět
@nwa jo jo, přesně.. ;-) ono je to někdy složité.. přeci jen ty výslužky jsou takové "tradiční", takže někde se prostě i přes přání nevěsty nepodaří prosadit výslužkový zákaz :-D takže je to opravdu na tom, jak se dohodnete vy, co budete považovat za lepší variantu.
Odpovědět
@hannnahs No je to věcí okolo takových těch malých,ale zatím mi jen dělají starosti..Není jak se vzít jen se svědkama a pak jen pozvat lidi na žůr ;-)
Odpovědět
@nwa máš pravdu, je toho vcelku dost.. a hodně věcí ani člověka nenapadne, až později, nebo při tom plánování.. já taky vždycky na něco přijdu a řikám si, jak jsem na TOHLE mohla zapomenout! :-D
Odpovědět
@hannnahs No tak to máme stejné.Taky se tady hodně dovím...Je toho prostě ted tolik jak ty nevěsty na něco nalákat aby to měla dokonalé,že je z toho ouvej...Kde na to vše vzít a nekrást co... :-D
Odpovědět
@nwa jj, tady člověk načerpá inspiraci a ještě něco navíc :-) no s tím kradením mi to povídej :-D my nemáme zase nijak extra věci, nechceme žádný kočáry, ohňostroje, holubice, slavení až do rána a tak.. ale stejně, večer nás bude skorem až 70 a už teď vidím, na kolik to vychází a protáčejí se mi panenky..
Odpovědět
@hannnahs No taky to tak nějak budu mít...Ani si nepotrpím na nějaké extra výstřelky..Víš jak se to říká kolikrát je svatba huj a manželství nevydrží ani rok..Což ted nikoho nechci urazit.Myslím si,že i malá svatba stačí a hlavně i ta MALÁ SVATBA bude stát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ode dneška sem taky patřím, zamluvili jsme termín 4.8.2012. Jsem zasnoubená teprv od úterka, tak nemáme ještě krom termínu a místa nic, tak snad to všechno stihnu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?