Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@estrellita86 Ahojky! :-D Smát se cizímu neštěstí, to se nedělá...ale zasmála jsem se pěkně nad tvým příspěvkem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Souhlasím skoro se vším... hlavně s tou nocí :-D
Odpovědět
@pupickova tak to my asi bryndat budeme.. ale jinak máš recht, na přenesení a svatební noci trvám taky! :-D I když drahý asi taky, páč nadšeně souhlasil s tím, že si na tu "onu" noc pronajmeme svatební zámecké apartmá... oooo, jak já se těšim :-D
Odpovědět
@lamorgaine @hannnahs :-) to se ale krásně shodujeme! :-) @hannnahs zámecké apartmá? No páni! :-) To my máme "jen" hotelový pokoj, ale stejně se těšíííím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak koukám, že řešíte témata pro mě aktuální.. Místo obřadu pořád nemáme jasné... Místo hostiny už na 99,9% ano... Provozní, se kterým jsme to včera řešili byl výborný...přesně věděl co a jak, na rozdíl ode mně...já vůbec nemám tušení,jak to celý časově vychází..oni tam mají svatby často, takže on se vyzná a to je super... Stále nevíme, v kolik bude obřad, chtěli bysme v 13:00, ale kdo ví, jestli to bude možné...zítra to budeme řešit ( v úterý, jakžto v neúřední den, nebyl nikdo schopen ani zvednout telefon na matrice) :-p Nám by v tom případě hostina vycházela na cca 15hod, pro svatebčany tam ale bude zařízeno občerstvení, jak před obřadem, tak po obřadu..ale spíš jen symbolicky..raut potom nějak kolem 19hod... My budeme mít cca 40 lidí, plus mínus..na obřad, hostinu i ratu jsou pozvaní všichni...některým teda budeme muset zaplatit i ubytování, většina z nich přijede z daleka..udělají nám ale cenu, takže to snad bude v poho...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hele já dnes trpěla jak pes...fáááákt! Jestli budu dělat rozlučku se svobodou, tak bude muset být dlouho před svatbou, já prostě neumím chlastat, mě je vždycky blbě a ostatním nic :-D grrrrrrrrr...pak se z toho dlouho vzpamatovávám :-D
Odpovědět
@estrellita86 Jojo, některé úřednice na matrikách prostě pracují jen v úřední hodiny a navíc ještě hodně kysele! My právě máme taky hodně přespolních, ale myslím, že na tom nejsou tak špatně, aby si to ubytování nemohli zaplatit, když už to vypadá že budeme platit i hostinu všem :-)
Odpovědět
@estrellita86 :-D :-D :-D ještě si to pamatuju co to se mnou dělávalo, už jsem nepila přes 5 let, tak doufám, že si na svatbě se mnou nebude moc lidí chtít připíjet :-D My dokonce doma "chlastáme" i na silvestra to dětské "šampíčko" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak to menu...křenovou rolku taky nechciii :-D Chlapovi poslali z restaurace na mail návrh jídel, která by připadala v úvahu, ale copak já ho mohla dnes vnímat, když mi to četl?? :-D ....tak to v práci vytiskl a nechal to tam na stole, místo aby to přinesl domů 8-( Shodli jsme se na knedlíčkové polívce, tu oba milujeme i bez svatby, tak ta musí být...akorát já si neumím představit to vzájemné krmení...mě to přijde děsný a už vidím, jak mi to teče po bradě :-D božeee Svíčková...téma koukám všude..chlap ji chce...já ji nechci...takže kompromis, budou dvě jídla na výběr...svíčková a pak nějaká lehčí verze..
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Měla bych si z tebe vzít příklad! Já nemám klapku jak začnu pít, je mi báječně a druhý den pravidelně chcípu..jak mi dítě dopoledne usnulo, tak jsme padla do postele a spala jsme během vteřiny taky...pak jsme měli být v 11:45 u dr a já byla ještě v 11:15 v posteli...bomba....ale stihli jsme to, nevím, jakým zázrakem, ale stihli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No a určitě by si hosté mohli platit ubytko sami...třeba to tak taky uděláme, až si všechno pořádně sečteme :-D
Odpovědět
@estrellita86 hele já vůbec nevím, jak se mi to stalo, nějak mi přestalo chutnat nebo co... Ale je fakt, že mě nikdy moc špatně nebylo. Já fungovala tak, že jsem pila pila pila...udělalo se mi zle, tak jsem udělala místo v žaludku a pila dál :-D A ráno tedy občas hlava, ale jinak bez následků :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 No, my zaplatíme ubytování jenom nejbližší rodině, a ostatní když budou chtít přespat, ať si to zaplatí sami...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 My budeme mít taky většinu z daleka až z Moravy a platit ubytování taky budeme. Těm zdejším jasně že ne, ale těch ani moc nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já chci taky mít místo v žaludku na další a ráno být bez kocoviny :-D Tak jako to místo tam vždycyk je..ale ta kocovina pak taky a většinou pořádná...asi se taky přeorientuju na rýchlý špunty :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No u nás těch zdejších bude naprosté minimum právě taky...takže to ubytko je nezbytný....:o)
Odpovědět
@estrellita86 no jasně...je to dobrotka! :-D Nás to naučily děti! :-D
Odpovědět
holky!!! Inspirace!!!! :-D prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-moda-a-krasa-trendy-mody-prehlidky/167793/svatebni-saty-pro-otrle-berete-si-zde-pritomnou-nevestku.html
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No paráda teda :-D
Odpovědět
@lamorgaine chci hned ty první!!! Moc je chci! Babička by z nich byla určitě unešená! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Fakt se musím řechtat, nádherné šaty....aaaaaaaach...kašleme na klasiku!!! :-D
Odpovědět
@estrellita86 no jistě...přece nepůjdeme s davem! A moje pevná prsa by v těch prvních vypadala přímo dokonale! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já si teď představuju výraz všech svatebčanů....především zmíněných babiček a v neposlední řadě všech chlapů......a fakt se bavím :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 jenom musím upozornit svědkyně a družičky, aby mi nepřišláply bradavky když půjdou moc blízko za mnou :-D
Odpovědět
@pupickova no jo, to víš, když už to tam budeme mít :-D fotky mám u sebe v profilu v albu "místo činu", tak se můžeš juknout. My jsme toho využili, když už to zámek nabízí. Nechtělo se nám být v takový den (nebo spíš noc :-D ) doma. Jinak ty šaty - řekla bych podle hesla, aby ženich "nekupovat zajíce v pytli" :-D ty bych si fakt chtěla vzít na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To jo... aby babičce nevypadly oči spíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Taháš bradavky za sebou??? :-D :-D :-D je máš nechat doma :-D, co za tebou lezou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs zajíc v pytli!!! :-D :-D :-D @lamorgaine no netahám, většinou je roluju do podprdy, ale s takovýma šatama to nepůjde! ;-) :-D
Odpovědět
@estrellita86 @pupickova @lamorgaine teda holky, sledovat vaší diskuzi stojí opravdu za to :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?