Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuji,povedlo se.místo obřadu změněno a potvrzeno.spadl mi kámen ze srdce
Odpovědět
@karolina80 a co jste nakonec vybrali, jestli se můžu optat? No to ti věřim, že se ti ulevilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nejdříve měl být obřad v Mostě na hradě Hněvín,ale obřad bude též v Mostě v kostele Nanebevzetí panny Marie.Hostina bude na hradě Hněvín podle předešlé domluvy.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs kde budeš mít obřad a hostinu ty?
Odpovědět
@karolina80 tak to je perfektní kompromis, že dokonce vám zůstane i ten Hněvín. No u nás bude obřad na zámku Berchtold na Praze-východ. Původně tam měla být i hostina a raut - toužila jsem po tom, mít ten den hezky na jednom místě. Ale bohužel se nám nějak nedaří s tamní restaurací, takže hledáme nové místo na hostinu a raut někde v dosahu..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to budu držet palce,tohle už máme naštěstí za sebou
Odpovědět
Nazdárek ženy! :-D Řeším malilinký problém... máme obřad, hostinu i raut na jednom místě, asi je blbý pozvat někoho na obřad, pak mu říct jeď domů a přijeď zase až na raut?! :-D
Odpovědět
@karolina80 děkuju, no jo, ono se vždycky něco objeví.. co se dá dělat.. :-) @pupickova to sem řešila taky, když jsme to ještě měli mít na jedno místě :-D hele a vyřešila sem to následovně (ovšem nevim, jestli to bude použitelný i u vás). Někteří lidé byli zvaní jen na raut, nikoliv na obřad. Těm bych zarezervovala místo dole v zámecké restauraci (náš oběd byl v jednom ze salonků), takže tam by se mohli najíst kdyby chtěli. V areálu zámku jinak byl park, nádherná naučná stezka, minizoo, miniatury hradů a zámků v ČR a muzeum místní historie a vinný sklípek. Tudíž všichni by se bývali zabavili na místě - na ty cca dvě hodinky, co by trvala naše hostina.. takže by nikdo nemusel odjíždět, ale ani by netrpěl nudou a hladem. Navíc mám připravené i svatební noviny s křížovkou a tak, takže pro ty, kterým by se nechtělo nic zkoumat ;-) No ovšem teď to budu muset změnit, když máme oběd jinde... a to už bude značně hooorší.. :-(
Odpovědět
@hannnahs teeda :-) To jsi to měla vymyšlené úžasně...my sice budeme mít hostinu i raut v penzionu, kde je víc salonků, ale nikdo nám zatím nebyl schopen říct, jestli ty ostatní budou volné, nebo ne, takže varianta, šoupnout lidi někam, než my se naobědváme, nějak zatím není možná :-/ Achjo...asi to nakrmíme všechno, nooo ale to bude pálka. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova My tohle naštěstí neřešíme, bude nás málo, tak se najíme všichni a bude ;-) ženo :-D
Odpovědět
@lamorgaine no cooo...přece vás nebudu oslovovat, baby, nebo stařeny, nebo ták, ne? :-D A děcka už je taky nemístný! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova a nepřemýšleli jste třeba jen nad rautem? Myslím si, že pro tak početnou skupinu je to lepší jak organizačně, tak rozhodně i finančně..
Odpovědět
@hannnahs no přemýšleli, ale P. je stará konzerva, a babička a vůbec tak nějak rodina by to asi nepřežili...nemít hostinu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hele já jsem nad tím taky přemýšlela, přecijen obřad ve 13.30, pak počítám tak hodinu focení, a co jako oběd ve tři? Ale nějak nechápu,jak by to bylo, neumím si to představit? StaŽENO :-D :-D :-D @hannnahs Jak to je, když je jen raut?
Odpovědět
@lamorgaine no, tak my máme obřad v 11:45 a když se počítá hodinka na focení...tak mi tam do odpoledne do rautu pomřou hlady :-D (ne že by mi některých bylo zase tak líto...tukové zásoby mají dostatečné... :-D ) Prostě to budeme muset nějak vymyslet, za 14 dní jdeme znovu "na pokec" se slečnou provozní, tak uvidíme, jak to bude s cenou, ale mám tak trochu cukání, když tedy pozvu všechny na hostinu, že jim nebudeme platit to ubytování, jak jsme chtěli, ale jenom nejbližší rodině a ostatním řekneme, že tedy jsou zvaní, a že je možnost si zaplatit to ubytování, kdyby se jim v noci nechtělo někam cestovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak bych to udělala, radši hostinu a ne ubytko. Vždyť kolik vás bude?
Odpovědět
@lamorgaine no zatím "jenom" 30 a asi 10 dětí...ono to ale tak nějak furt narůstá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No tak to jste na tom podobně jako my. Počítáme 35 + fotografové, Dj, kameraman a taky kopa dětí.
Odpovědět
@lamorgaine no jo...ještě ty lidi kolem...jsem trochu zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No já taky, ještě že mi to tu holky připomněly :-D stárnu :)
Odpovědět
@lamorgaine já nestárnu, ale nedovoluju nepodstatným věcem aby mi zabíraly mozkovou kapacitu ;-) :-D
Odpovědět
@pupickova my to máme fakt až moc podobný.. :-D u nás se taky takhle diskutovalo a drahouš prohlásil, že když už musí podstoupit ten "svatební den", tak jedině s pořádným obědem, jinak do toho nejde.. :-D @lamorgaine teď přesně nevim, jak to myslíš. Ale většinou to mají na svatbách, když je obřad trošku dýl (třeba ve 14 hodin), tak pak než se vyfotí apod. tak už je blbý dělat oběd. Někdo zvolí velkou večeři, ale většinou už to mají formou rautu, kde jsou malé řízečky, guláše, zelenina, sýrové mísy, něco se griluje.. a každý si vezme, co hrdlo ráčí ;-) ale někdo to tak udělá i místo oběda, třeba kdybych měla v rodině vegetariány, pak alergiky a ještě nevím koho, tak asi udělám spíš raut, než oběd se 3 variantama hlavního chodu..
Odpovědět
@hannnahs já nevim, že ti chlapi jsou hlavně přes to žrádlo! :-D Jak píšeš, tak bych to udělala taky, ale když máme obřad před polednem, tak asi bude i ta hostina. :-/
Odpovědět
@pupickova no hrozně :-D ale jsem ráda, že netrval na klasické svíčkové a křenové rolce... to bysme v tom letním pařáku nejspíš praskli :-S zvolili jsme vcelku lehké menu, musim se pochlubit, že pan majitel restaurace mi řekl, že ho mám dokonale sestavené, že se to k sobě hodí a přitom je to lehké 8-) jediné tradiční, u čeho jsme zůstali, je knedlíčková polévka, tu můžem oba, a když už je to ta tradice :-D
Odpovědět
@hannnahs No tak to my stále vedeme boj, on tu svíčkovou chce! A tradiční polévka bude taky, nicméně oba doufáme, že bez tradičního bryndání jednou lžící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to my s největší pravděpodobností budeme mít i svíčkovou i bryndání :-D oba jí milujeme a bryndat? To si po letech užijeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Dnes jsem téměř nemyslela na svatbu, heč :-D :-D ....no...měla jsem co dělat celý den sama se sebou, včera večer k nám dorazily kámošky...na skleničku...a těch skleniček padlo jaksi víc..takže mi bylo celý den blbě, bééééééé... No a v poledne jsme šli navíc s malým na očkování, které zvládl celkem dovře...ale po zbytek dne byl ukňouraný, chvilkama uřvaný, k večeru vřeštící...ted už spinká, uf uf....tak si vás jdu v klídku dočíst..
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ahoj :-D
Odpovědět
@lamorgaine no nám se to asi taky nevyhne, ale oba bychom radši nebryndali :-D A vůbec...mám hrůzu z těch tradičních (pro mě trapných) záležitostí, jako je koule u nohy, chomout, "přefiknutí" špalku, zametání střepů....brrrr :-D Tradičně se nechám přenést přes práh a pak trvám na svatební noci, to je jedna z nejhezčích tradic kolem svatby! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?