Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@hannnahs @janina_sun Tak v tomhle s váma naprosto souhlasím, hodně lidí(většinou jsou to už starší lidi) se diví že začínáme pomalu zařizovat, že když měli svatbu oni tak vše zařídili během dvou měsíců a bylo, podle nich sme blázni... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 přesně tak...já když začnu téma svatby, tak se (hlavně babičky) jen tak pousmějou, jako že je to až za dlouho...jen budoucí tchýně je nadšená a nejradši by, kdyby byla svatba už zítra :-D Tak ta jediná mě chápe :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun Asi tak nějak, Teď mě docela překvapili naši výrokem že už se těší na vnoučátko, docela mě zaskočili :-) Ale o svatbě se u nás taky moc nemluví, všem to připadá ještě strašně daleko, přitom ten čas tak strašně letí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 no to mi řekni...u nás taky všichni místo svatby mluví o miminkách :)))) tak já nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun Tak asi je to všude stejný :-) Mamka tuhle hlídala někomu mimčo a úplně se rozplývala, pracuje v hračkách a doma má už spoustu hraček pro vnoučátka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 no a dokonce to už chytá i mýho Michala :-D o víkendu jsme byli na výletě a toužebně koukal po každém kočárku s miminkem a říkal "láááááásko, já už bych tak chtěl, koukej, jak jsou sladký" :-) :-) :-)
Odpovědět
@janina_sun Tak to už máme taky za sebou Hoznova sestřenka má roční holčičku a pokaždé když jsme jí viděli se rozplýval, ale pochovat se jí bál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočeny.Tak my sa k Vám pripájame s dátumom 18.8.2012.Myslím,že to bude krásny dátum. :-)
Odpovědět
@rucinka vítej mezi námi! :-) no a datum, co k němu dodat, asi jen to, že je to datum většiny z nás :-D
Odpovědět
@rucinka Taky tě vítám :-) Koukám že my s datem 3.5.2012 tu budem asi jediný :-D
Odpovědět
Hezký večer všem, naše datum 11. 8.2012. Začínáme vybírat místo, rodiče bydlí na Moravě a já už přes 8 let v Čechách, tak je to komplikované...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 @rucinka ahoj holky, vítám vás :) zatím jsme s 18.8.2012 koukám v přesile :) tak jak vám jde plánování?
Odpovědět
Článek se načítá
@lenda26 ahoj, vítám tě u nás... Já právě zjistila co jsem sem napsala za blbost, svatba původně měla být 5.8.2012 ale je to neděle tak jsme to přesunuli na 3.8.2012 a já koukám že sem tu uvedla 3.5, ach to stáří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 :) stane se :)
Odpovědět
@janina_sun :-D
Odpovědět
Tak u mě právě byla kosmetická poradkyně, byla fajn a líčí i na svatby, takže mam asi jasno v tom kdo mě nalíčí :-D
Odpovědět
@nika89 tak to je fajn! :-) to já pořád čekám, páč přítelova známá líčí, jenže momentálně je těhu, už se jí to pomalu blíží, tak jí nechci otravovat do doby, než se tak trošku "zajede" :-) tak uvidíme, jak to bdue. Jinak vůbec netušim, kde bych koho sháněla na líčení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs mně bude líčit kamarádka vizážistka. Líčila i na muzikály v Praze a různých soutěžích a její práce jsou fakt super, tak se těším :) a byla jsem jí v roce 2008 za družičku, tak teď bude zase ona na mé svatbě :)
Odpovědět
@janina_sun to já právě bohužel žádnou vizážistku neznám, ani ve svém okolí nemám nikoho týhle profese... Teda krom jedné, která ze mně před pár lety udělala tak trošku "štětku", takže už bych k ní v životě nešla :-S Proto jsem ráda, že vím o té přítelově známé a jen doufám, že se mi to od ní bude líbit :-)
Odpovědět
@hannnahs Já sem z toho byla taky trochu nervozni protože nikoho neznám, a pak mi volala mamka že je u nich tahle paní, tak jestli jí má dát moje číslo, a bylo to :-D
Odpovědět
@nika89 někdy to opravdu chce náhodou a trošku štěstíčka a je to :-) to co člověk shání jak divej, tak najednou se objeví jen tak někde, když to nejmíň čeká :-)
Odpovědět
@hannnahs Asi tak nějak když to čekáš nejmíň tak se z ničeho nic něco objeví :-)
Odpovědět
@nika89 přesně :-) takhle jsem přišla k botkám :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak doufám že já k nim taky tak přijdu, nedávno jsem si byla sice jen pro tenisky, ale když jsem viděla jaký boty v těch obchodech mají, žádné se mi nelíbí :-| A když už mi padly do oka botky na přezutí, měli je jen v černé :-(
Odpovědět
@nika89 no já měla vysněné botky, ale byly dost drahé a najednou jsem viděla ty "své", a bylo vyřešeno :-) asi je opravdu někdy lepší to nechat náhodě a nehledat tak usilovně :-) ale je to dost nápor na trpělivost teda :-D
Odpovědět
@hannnahs Já mám taky vysněné, ale mají je všude jen na vysokým podpatku a to bych asi nedala :-)
Odpovědět
@nika89 to chápu.. já bych se zabila, navíc bych je nemohla mít celý den, páč by mi asi neskutečně bolely nohy a navíc přítel není o moc vyšší než já, takže by to asi vypadalo zajímavě :-D chtěla jsem jen malý podpatek, tak do 5 cm max. A nakonec vlastně nemám skoro žádný :-)
Odpovědět
@hannnahs tak koukám že sme na tom podobně :-D
Odpovědět
@nika89 no jo :-D já bych si nemohla pořídit obroooovské podpatky, prostě na tom neumim chodit :-)
Odpovědět
Řešíme rozpočet, koho pozvat a oho ne, a taky uvažuji, jestli mám platit ubytování stýcům, tetám, sestřenicím atd. Moji idealní představa - max 20 lidí. Chci klidnou svatbu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?