Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste takový zlatíčka, jsem z vás na měkko...moc děkuju...taky si myslím, že všechno jde, když se chce..musím najít takovou floristku, které se chtít bude.. :) Ještě jednou děkuju, potěšily jste mě..
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka No mamina bydlí u Litvínova a svatba bude v HK, takže se bude levandulka taky převážet a jsem zvědavá, jak to dopadne...8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky a mám radost..opravdu na levanduli svitla naděje...kromě mamky mi s ní pomůže ještě kamarádka, která zaúkoluje babičku, aby mi ji vypěstovala na zahrádce..její babi miluje kytky, takže to by klapnout mohlo :-) Navíc od ní budu mít kontakt na nějakého floristu, který je prý moc šikovný a žádaný, prý má skvělý nápady a udělá cokoliv... dělal květinovou výzdobu i jí na svatbě...mám stráááášnou radost...třeba to nakonec bude tak, jak bych si přála :-) Krásnou noc všem! :-)
Odpovědět
@estrellita86 no tak to je super zpráva! :-) neni nad to, když si člověk může splnit sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holkyyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky :-) hezké ráno všem... Mám dotaz...budete dávat svědkům nějaké dárečky jako poděkování? Mě půjde za svědkyni nejlepší kamarádka a přemýšlím, že bych ji měla dát nějakou maličkost, ale nic mě nenapadá....?:-|
Odpovědět
Dobré ráno!!! Jak se máme? U nás...nooo...jak se to vezme :-)
Odpovědět
@estrellita86 Ahojky....my dávat nic nebudeme, nebo jsme o tom zatím nepřemýšleli, ale myslím, že to není potřeba, tím spíš že to je nej kámoška, určitě tam půjde ráda a nebude čekat za to žádné dary ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Nemyslím, že bych jí dávala nějaké veledary, spíš nějaký malý dáreček...no času je ještě dost, jen jsem chtěla udělat průzkum, jak na tom jste vy ostatní :-D
Odpovědět
@estrellita86 to když už tak bych jako poděkování dala nějakou maličkost až třeba druhý den...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Jinak my jdeme dneska okouknout potencionální místo hostiny, jdeme tam na oběd i s koordinátorkou, máme tam domluvená nějaká jídla na ochutnávku...modlím se, aby se nám to strááááášně moc líbilo, protože vůbec nemám náladu pátrat po dalších variantách...:-S
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No jasně, já nemyslím, že bych jí to předávala oficiálně na svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 tak budu držet palce aby to bylo podle vašich představ ;-)
Odpovědět
@estrellita86 přímo dárky neplánuju dávat. Taky mi jde za svědka kámoška, která nás dala dohromady. Jako památka jí zůstane kytička, každému budeme dávat svatební čokoládku a rozhodně jí nejspíš veřejně poděkuju za pomoc, páč si to opravdu zaslouží. Ale jinak nic ;-) @pupickova dobré ránko :-) máme se oba blbě... nicméně, celý den před námi, tak uvidíme, jak se to všecko vyvrbí..
Odpovědět
@hannnahs copak?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny přátele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jinak mně jde za svědka taky kámoška a dáreček dávat rozhodně budu :)
Odpovědět
@lamorgaine ahojky...trochu tě podezírám, že jsi fakt čarodějnice!!! :-D V sobotu mi P řekl, abych zařídila to IUI! :-) Bych brečela, jenom o tom píšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,také máme termín v srpnu.dnes jedeme zjistit,zda by mohl být obřad,než ho zatím máme potvrzen,pro naši svatbu mají pouze venkovní prostory a to se nám moc nechce.nevyjde počasí a budeme se někde tísnit a ani si nebudu moci projít uličkou.na vnitřní obřad nemají moc dobře vymyšlený prostor a v prostoru,kde by to bylo možné budeme mít hostinu.snad se nám podaří zařídit obřad jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já jsem trochu čarodějka, resp. využívám to, co jsem se naučila :) A myslím, že jsi to dokázala ty sama tím, že jsi změnila postoj, že jsi se rozhodla a začala intenzivně cítít, že je to tak správně. To pak člověk dokáže i zázraky ;-) Ještě to ale zkusítei bez iui ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina80 No tak držím palce, ať se zadaří, ať to máte podle představ ;-)
Odpovědět
@pupickova ále, drahouš jel vysvětlovat na policii, proč překročil rychlost o 5 kilometrů a mně dneska čeká ve škole zkouška, která bude stát extrémně za to :-| a co u vás? @karolina80 tak vítej mezi námi a hezké plánování! A jinak tě úplně chápu, my jsme taky obřad venku nechtěli.. ono stačí, i když pořádně fouká, nebo je příšerný vedro.. ani jedno z toho neni pro venkovní obřad moc fajn.. no a o dešti radši už nemluvim vůbec :-) tak snad se vám podaří najít ještě něco lepšího ;-)
Odpovědět
@lamorgaine Já ale neudělala vůbec nic...dávali nějaký seriál v tv, a mluvilo se tam o embiích, a on najednou sám od sebe, že bych to měla zařídit jestli teda ještě chci. :-) No ono zkusit bez...my neděláme celé roky nic jiného :-D @karolina80 Ahojky :-) Do srpna je ještě času na hledání nového místa na obřad... ;-)
Odpovědět
@hannnahs a jéje....to fakt jezdí "tak rychle"?! :-D No u nás... P. jel na "kobereček", protože mu šéf oznámil, snížení platu, tak se tam budou dohadovat jak dva trhovci :-( P. je rozhodnutý, jestli neuhádá to co chce, že odejde, což se nám teď opravdu moc hodí :-( A mě je z toho od rána šoufl!
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Kup maku a šup šup :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D
Odpovědět
@pupickova no jako blázen :-D jsem zvědavá, co mu dají "za dáreček"... Dneska je prostě veselo. To věřim, tohle je blbá situace... ten můj má zase v práci spíš takový nahnutý osobní vztahy.. šéf je takovej potentát, ale to je na dlouhý povídání, tak taky vždycky přijde domů se slovy, že už toho má dost, že se tam na ně může a že odchází.. ale zatim vždycky stihnul vychladnout, promyslet to, udělat nějaké změny a na chvíli je takový relativní klid..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Kdyby se radši starali o pořádný věci a ne o kraviny... Jsou to exoti ... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?