Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Už je ta naše koordinátorka zaúkolovaná, aby zjisitla, jestli jde pátek, případně další varianty...ach jooooo... Holky a proč jste se vlastně rozhodly pro pátek 24.? Povídejte mi chvilku pozitiva tohohle data :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 2,4,8,12... nějak se mi to líbí :)
Odpovědět
no to přeci nevadí ;-) hlavně aby měli třeba v ten pátek..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. my máme svatbu 4.8.2012...dva roky od začátku vztahu, rok od zasnoubení, přesně na den :-D
Odpovědět
@mvmartina Ahoj, to máme stejné datum :-) Kdybys chtěla tak se přidej k diskuzi s tímto datem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 11.8. :-) týden po Vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 určitě...už jdu za váma :-)
Odpovědět
už mám šaty- super :)
Odpovědět
@mvmartina @sweeticko tak vítejte mezi námi holky a hezké plánování se spoustou inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 A odkud? :)
Odpovědět
svatební dům
Odpovědět
@lamorgaine svatební dům http://www.kleinod.cz/krejcovstvi nádherné kousky 3 a pul hodiny jsem zkoušela
Odpovědět
Článek se načítá
@andys85 tak to je bezva! To jsi teda zkoušela dlouho! Já jsem vždycky v salonu vydržela tak maximálně hodinu a půl :-D ale aspoň máš jistotu, že si vybrala dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, přidávám se k vám.....my se také budeme brát v srpnu a to 25.8. - to by prý mělo být šťastné číslo pro sňatek, tak udivíme:):):)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem si dnes pobrečela....teď....před chvilkou... Nejistota mě deptá...nevím, kdy to bude, kde to bude, jak to bude vypadat...v pondělí jdeme orodovat za 25.8. na matriku, aby nám sehnali oddávajícího, protože jinak uz maji plno... S květinama jsem v koncích..na mé krásné tulipány čtu příšerné názory, že po dvou hodinách opadají.. Levanduli mi květinářky vymlouvají, že to bude drahé a nesehnatelné v takovém množství...(nikde to problém není, ale v Hradci Králové prostě ano...) Víc toho v repertoáru nemám, projela jsem teď na netu milion kytic a prostě nic, co by mě chytlo za srdce..
Odpovědět
Profilova fotka
@nikkaa @mvmartina Vítám nově příchozí, ať se vám krásně plánuje....)
Odpovědět
@nikkaa tak vítej mezi námi! Já myslim, že každé datum je šťastné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Hlavně klid... Máte hromadu času. Dýchej zhluboka :), máte prstýnky, to je pozitivní. Ostatní se vyřeší samo a ještě lépe než bys čekala, uvidíš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikkaa Také vítám a vyzvídám :)... co už máte zařízeno?
Odpovědět
@estrellita86 hele ta levandule je problém všude.já si ji doma budu pěstovat sama teda i babička a pak to povezu květinářce..jinak to datum jsme vybrali protože jiné volné na Šámalově chatě není ;-) takže 24.8.2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Já už mám taky s mamkou domluvené, že mi ji bude pěstovat...teda ona ji pěstuje, ale jen malé množství, tak prý přitlačí, aby jí bylo víc :) Ale kdo ví, jak to dopadne...naprosto mě nenapadá jiná varianta než levandule nebo tulipány, ach jo..kdyby se mi ještě aspoň něco líbilo, ale já se prostě zasekla na těchhle dvouch a třetí varianta pro mě neexistuje, grrrrrrr... V pondělí jdeme okouknout nové místo hositny, udělají nám i ochutnávku jídel, které bysme měli jako svatební menu a přímo tam se dá udělat i obřad...otázka je, jeslti seženeme na sobotu toho oddávajícíco... A jinak bych klidně byla pro ten pátek, to bysme mohli mít obřad v Jiráskových sadech a to by se mi líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 A co frézie?
Odpovědět
@estrellita86 hmm v Jiráskáčích jo??to bude hezké.na jaké místo se jdete ptát? babička ji taky pěstuje tak taky musí přitlačit :-D akorát nevím jestli mi vydrží utržená tři dny.to asi ne tak to budu muset 100km převážet v truhlíkách :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ty nevypadají špatně, teď jsem si nějaké vyhledala na netu :-) Díky za tip :-) Co všechno tam budeš mít z živé řezané levandule? Ta sušená by něměla být takový problém na sehnání...ale kolik té živé bude potřeba? kromě svatební kytice?
Odpovědět
@estrellita86 S kyticí tě naprosto chápu, já měla vybrané slunečnice, ale protože si drahý vybral vínovou košili tak by slunečnice neladily. Takže další varianta pro mě byly gerbery tmavě růžové a oranžové.....ale takyy mi je vymlouvají, že nejsou nic moc abych si pořídila růže nebo kaly. Alwe pro mě prostě jsou gerbery a přes to vlak nejede. Strašně se mi ty kytky líbí a měla je i moje mami na své svatbě a já si je zamilovala. Tak držím pěsti ať najdeš takovou co by se ti líbila. Napadá mi ještě kombinace lučního kvítí a do toho levanduli.
Odpovědět
@estrellita86 mě ukazovala plnou náruč že jí mám donést..budu tam mít ještě fialkovou růži zbytek si bohužel nepamatuju ale bude dost podobná té jak mám ve fotoalbu.donesla jsem jí fotku té kytky a ona vyjmenovala ty co tam jsou a ještě mi řekla které by kvůli ceně vyškrtla..mám pro sebe kytku,2x pro mamky,pro svědkyni a 4x na stoly.cca nás to příjde na 4000Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty Gerbery jsou moc hezké a žluté vypadají skoro jak slunečnice :-D Kamarádka bude mít taky slunečnicovou svatbu, týden po nás :-) Já jsem takový smolař, že si vždycky u všeho vyberu špatně dostupnou, nebo nepraktickou variantu :-S Proč nemůžu chtít růže, jako milion ostatních nevěst?? :-D chjo chjo
Odpovědět
http://www.kvetiny-kvetinarstvi.cz/sv... http://www.kvetiny-kvetinarstvi.cz/sv... https://picasaweb.google.com/11582274...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ikdyž já si myslím, že to s těma tulipánama nebude tak hrozný, spíš není vůle... Koukej jak se to dá třeba vyřešit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Kdyžtak koukni sem http://www.projectwedding.com/photo/b...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?