Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Asi je to rozdíl. Protože 4týdny jsou lunární měsíc, ale nejsou kalendářní měsíc. To bude tím :)
Odpovědět
@lamorgaine aha aha teď už je to jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a konec všech změn, už je to jasné: 11.srpna zámek Liblice......zamluveno místo na hostinu, fotograf, kameraman, kapela, saty....vic uz neresim!
Odpovědět
@fredericka gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky.....mě jebneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Změny, změny, změny...měnit budeme jak místo hostiny, tak místo obřadu....termín doufám, ne! Musí ho mít prostě volný, jinak už fakt nehraju!!! :-D :-D Ach jo, třeští mi z toho palice..velice velice...
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka Uvádí mě to sice do mírné depky, když vidím, kolik už toho máte zařízeného a my kromě termínu, prstýnků a fotografa nic :-D ..ale moc vám to přeju, musí to být úleva! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak to my zase nejsme schopní domluvit se na prstýnkách :-D jinak jsem nic nevybírala, co mi jako první padlo do oka, tak jsem prostě vzala....vždycky jsem to v životě měla tak, že jsem vybírala až jsem přebrala a první volba nakonec byla ta nejlepší, takže jsem se rozhodla toho se držet....navíc mám za sebou pětinásobnou změnu místa obřadu, tak trochu stresů jsem si taky užila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka Jéééé tak to je dobrý, to mi dává naději, že když jste na pátý pokus místo obřadu vybrali, tak my to snad na ten druhý taky zvládneme :-D ..prstýnky jsou boj...my měli jasno v tom, že to má být bílé zlato...chlap chtěl úplně hladký...a já už si k tomu pak vybrala ten, který s emi na ruce líbil nejvíc...a hotovo :-) Ale museli sjme s epro ně taky projet, u nás ve městě jsme si nevybrali nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky @estrellita86 nezoufej.... my máme domluvenou fotografku, na matrice termín a místo hostiny... jinak zatím nic (když nepočítám boty, co jsem si koupila loni ve výprodeji a šaty, které jsem zkoušela mezi svátkama) cukrový, dorty, oznámení, prstýnky a takový věci nemáme... můj se k tomu nějak moc nevyjadřuje, takže nevím kdy to budeme realizovat... ale nějak mě to zatím netrémuje
Odpovědět
@estrellita86 to znám... hlavně se z toho nezbláznit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 @cepinek @hannnahs je sranda, jak máme hotový takový ty nejdůležitější věci: fotografa, Dj, kameramana... a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Děkuju za uklidnění :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs No říkám si, že z toho magořím 7 měsíců před, tak co potom budu dělat týden před svatbou, to fakt nechci vidět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D to je pravda, fotografa, kameramana a prstynky mame...ale kde si je predame, kde nas budou fotit a natacet...to jde jako mimo nas :-D ...to jsou priority bozeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
@lamorgaine no ještě, že tak.. já už bych jinak byla v Bohnicích, kdyby mi každý napsal, že už má obsazeno :-p @estrellita86 no to už budeme právě v tom největším klidu s nožičkama nahoře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také všem hezké ráno :) Tak copak změníme dnes? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D uvidím po obědě, doufám, že termín neeeeeee.... Holky držte pěsti, ať mají volno v našem termínu na těch dovu místech, které máme vybraný na obřad i hostinu...já termín měnit nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jé tak se budete brát už v pátek nooo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No ono by to tak možná mohlo dopadnout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 S tím se počítá :-D
Odpovědět
@estrellita86 to bychom se brali na stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka ano ano jako většina asi co tu zůstala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @chevalinka No holky uvidíme v pondělí...já pořád doufám, že nám to klapne toho 25. aspoň něco ať zůstane původní...:-D Dítě mi usnulo, tak jdu šlapat :-D :-D ....(na orbitreku samozřejmě 8-) 8-) ) Jste mě s tím cvíčem tak inspirovaly, že tenhle týden jedu jak fretka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Šlapat :-D :-D jsi mě pobavila... Já chci od zítra vyzkoušet ten detox, co tu o něm holky píšou... je mi to hodně blízký takovýhle smýšlení :)
Odpovědět
taky chci aby mi dítě spinkalo !!!!! :-( :-( a on místo aby spinkal tak mi vytahal DVDčka,časopisy a letáky a teď se chtěl pustit do bedny s věcma na svatbu to už jsem ale musela zakročit..
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Jo jo děti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budu brečet, náš termín je obsazený :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No tak v pátek :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?