Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine sleduj: Číslo 1 Tomuto číslu vládne Slunce. Slunce rozhoduje o tom, že jsou v tomto manželství nejdůležitější optimizmus a vzájemná důvěra manželů. Pokud je vaše číslo jednička, potom velice toužíte po tom, aby vaše manželství opravdu bylo šťastné. Negativní stránkou tohoto manželství může být velká dominance jednoho z partnerů, nejčastěji muže.Je to den vhodný pro začátek, ale také jednička symbolizuje individualitu, nezávislost, sobeckost, prosazování autority, což s požehnaným svazkem nemusí být úplně v souladu. Číslo 1 je nejvíce vhodné pro profesi, materiální život.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přítel chtěl úplně jednoduchý bez jakéhokoliv zdobení, tak ho má :-) ...a já tam mám kamínky...a je to teda bílé zlato...Strávili jsme tam cca hodinu, měli jsme s sebou malého a byl fakt zlatý celý den... Jinak s přístupem ve zlatnictví jsem byla max spokojená...a vůbec celý systém tam mají super....hradecký zlatnictví by si z toho měly fakt vzít příklad, když si vzpomenu jak tady na nás vytáhly dvě zaprášený plata prstýnků, které byly téměř všechny stejné :-p ...no jsem ráda, že tohle máme za sebou a jedeme dáááááááál :-D
Odpovědět
@estrellita86 parádní!!! Tak už se těšíš až bude hotovo, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Děkuju ;-) Těším se moc, ale domluvili jsme se až na polovinu března, protože v únoru budeme mít velký výdaje, tak aby přišly až po březnové výplatě :-D Jinak by je měli udělané cca do tří týdnů...už se vidím, jak na ně budu pořád chodit koukat do krabičky, budu muset říct chlapovi, aby je pak přede mnou schoval :-D...(ale našly bysme je pak??? :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no nevím, to jako vychází na ten náš den?
Odpovědět
@estrellita86 je mi to jasný :-) Já bych si je asi vystavila a koukala na ně furt... @lamorgaine Jo jo...to je náš den :-)
Odpovědět
@estrellita86 z toho nic nedělej, my bysme prstýnky měli mít hotové přesně za měsíc, a já jsem jak na pérkách :-D :-D už se těšim, až budou doma, a až je budu furt chodit očumovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No nevím, mám známou numeroložku, tak se jí zeptám a pak ti poreferuju :)
Odpovědět
@lamorgaine abysme pak nemusely měnit termín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestrašte s číslama, já na to taky věřím, tak ať nezačnu pátrat...termín měnit nechci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova prosím tě, víš, co jsem ti psala? Všechno je o hlavě, když si do ní dáš, že je to blbej datum pro svatbu, tak to tak blbě i dopadne... :)
Odpovědět
@estrellita86 Číslo 2 Takovémuto manželství vládne Měsíc. Tato svatba je buď velmi početná, se spoustou hostů, anebo je velmi skromná, s jen málo zvanými. V tomto manželství je pak dále důležitá emotivní zralost partnerů, touha po rodině, dětech a domově. V manželstvích s tímto číslem jsou velmi často i děti z předešlých manželství. Číslo 2 je citové, vztahové. Symbolizuje intuici, cit, citlivost, partnerský život, ochotu ke spolupráci, diplomacii, pochopení druhého. To je pro vztah důležité.Číslo 2 znamená harmonii,vyrovnanost a rovnováhu. Také družnost, sdružování, spolupráci, klid, laskavost, ale též rozmnožení a přírůstek. Den s číslem 2 je vhodný pro vztahový život, sňatek, k setkání s někým, k uspořádání vztahů a sporů. Den je vhodný ke spolupráci či vztahy ve skupině nebo společnosti.Číslo 2 je číslem stálého doufání v příchod úspěchů, přání pohodového soužití.Může to být dobrý začátek do společného života, pro sňatek.Den bohatý na rodinné a citové vztahy / harmonické, ale někdy naopak/.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Tééééééda, to zní docela dobře, děkuju :)) A i tam několik věcí odpovídá realitě...
Odpovědět
@lamorgaine nééé neboj, v tohle já nevěřím, to jen tak aby řeč nestála ;-) @estrellita86 Tak jsem ráda, že jsem tě potěšila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Potěšila :-D Já na všechny tyhle věci věřím, máma se tím dost zabývá a už mi toho spoustu vyšlo..tak snad to bude všechno dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hele když si to znovu pročítám, tak si myslím, že pro mě je to absolutně vyhovující a pro drahého jakbysmet :) Takže já teda datum měnit nehodlám :)
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine fajn holky, tak si ty termíny teda necháme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @pupickova Holky nic neměnímeeeeeeeee :-) :-)
Odpovědět
Bré ráno! Tak zase o den méně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :)
Odpovědět
Mám dneska nějak podezřele dobrou náladičku :-)
Odpovědět
Dobré dobré..takhle se poznají závisláci :-D :-D mě zbývá už jenom 6měsíců,4týdny a jeden den :-D
Odpovědět
@chevalinka máš to krásně spočítaný! A kde máš hodiny? :-D
Odpovědět
mám na to takový měřítko na jiném webu.bohužel to hodiny neukazuje teda možná bohudík asi bych na to civěla den co den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už se strašně těším :-D
Odpovědět
@chevalinka @lamorgaine to mě fakt uklidňuje, že nejsem sama! :-)
Odpovědět
Holky, já se s vámi loučím, miláček je na cestě domů, a protože umírá, tak budu celý víkend vařit čajíčky a naklepávat polštáře, takže se s vámi uvidím asi až v pondělí.... Užijte si víkend, milujte se a množte se!! :-D :-D
Odpovědět
@pupickova ou jééé rýmička tak to ti nezávidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka a nejsou 4 týdny taky měsíc? :)
Odpovědět
jo jsou ale ono to počítá nějak divně při přechodu z jednoho na druhý měsíc..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?