Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já jsem si taky myslela, že bych se tam bála, ale je to tam úplně jiný než se zdá. Je tam většina cizinců, je to tam pro ně přizpůsobený... a s těma ženskýma je to tam úplně jinak, né že jich může mít chlap kolik chce, on musí, protože je jich tam hodně a aby některá nepřišla zkrátka :) docela vtipný :) A právě že děti jsou v tomhle hodně tvárný, přizpůsobí se mnohem rychleji než dospělý a i jazyk se naučí rychleji, navíc do nich hustím angličtinu už odteď (mluví se tam anglicky)
Odpovědět
@lamorgaine Já bych se teda o toho svýho nedělila!!! :-D Kolik je vašim dětem let?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Bych se taky nedělila, to platí jen u jejich národnosti :). Jo a lidi si to hodně pletou se saudskou arábií, kde nesmí baba ani pípnout a v autě jezdí v kufru :-D Dětem je Adovi 8, Evelí 5 a Tománkovi 8 měsíců.
Odpovědět
@lamorgaine to je fakt, mě se vůbec tyhle země pletou všechny. Ale když o tom tak přemýšlím, kdyby tam P. měl práci, nebo by tam měl kořeny, asi bych sice se strachem, ale taky šla za ním :-) No jo, tak těm se to bude ještě zvládat dobře, možná nejstarší že bude mít trošku problém ze začátku se školou, ne? U nás by to bylo horší, Monika ve 4 třídě, sice už se taky učí angličtinu, ale nekoupila by si ani rohlík, nehledě na to, že v NL se tedy mluví spíš německy, a to neovládáme až na miláčka nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Kořeny tam nemá, je to moravák jak brno :-D , jen ne z brna :) No do školy přiští rok ještě chodit nebude, mají tam takový přípravky, kde právě ty děti připravujou jazykově na to, aby mohly normálně nastoupit do školy a necítily žádný rozdíl. Ten příští rok ho budu učit doma a o prázdinnách pak tady udělá jen zkoušky, jako že má ukončenou i druhou třídu a tam pak nastoupí rovnou do třetí, s tím že se bude učit i zdejší osnovy a vždycky o prázdninách pak udělá zkoušky. Takže bude mít vychozenou školu tady i tam :) No a Evelí tam po té přípravce nastoupí rovnou do první třídy a tady v Česku to bud mít stejné, vždy jen zkoušky. A Toman má čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo a půjdeme tam, protože já tady nechci žít takhle sama, jsem jak svobodná matka a to se mi nelíbí. Teď byl doma po dvou a půl měsících a to je na budku, člověk neví,jak se má chovat, protože si dost odvykne :-|
Odpovědět
@lamorgaine páne jo...to budete mít celkem veselo teda.... a dělat školu jen tam by tedy mohli, jen pokud byste se tam přestěhovali natrvalo a měli tam občanství?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ne, tam budou chodit normálně do školy, ale chci, aby měli normálně počítanou základku i tady u nás. Do páté třídy to jde, že učí děti doma maminka, ale pak nevím jak to je.
Odpovědět
@lamorgaine ani nevíš jak tě chápu....já si zatraceně těžko zvykala, že jsem od pondělí do pátku sama :-S Jo takhle...tak já pořád myslela, že to se jako musí :-) Takže jestli to dobře chápu, děti budou v podstatě připravený i na to, že byste se jednoho krásného dne vrátili do Čech a oni budou moct v pohodě nastoupit do školy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Přesně... Hele tak někam vyrazíme :-D My jsme na Dobříši bydleli asi rok a já na to obrovsky ráda vzpomínám, bylo tam nádherně. Pak jsme se přestěhovali sem do takovýho starýho hnusnýho baráku, kde straší :-D
Odpovědět
@lamorgaine na mě musíš pomalu, takhle po ránu! :-D Velkej černej pes a mrtvej kostelník? :-D Tady strašim akorát já :-D , my se sem nastěhovali vlastně děsnou náhodou, dalo by se říct, že to byla z pr*** klika :-) A teď když jsme začali uvažovat o větším a někde blíž k práci jsem zjistila, že se mi odsud ale vůůůbec nechce a že P., klidně nechám dál dojíždět. Navíc, je to tu parádní co se holek týká, v podstatě je můžu pustit kamkoliv, aniž bych se o ně musela nějak bát...to v Praze bych si nedovolila (a tam jsme původně chtěli)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A kde jste bydleli předtím? Nebo nejste původem z Dobříše? No jó mrtvej pes :-D :-D :-D... kdyby jenom to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine Já jsem z Prahy a Pup je z Ústí, potom z Prahy, potom z Roudnice....a já už si to všechno ani nepamatuju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Světoběžník :-D
Odpovědět
@lamorgaine on je všudezdejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je zase výhoda, může bydlet kdekoliv a všude si zvykne. Já to mám taky tak :)
Odpovědět
@lamorgaine on se i všude domluví :-) Pracuje už 7 let v cizině a umí akorát pár podstatných jmen a citoslovců, a přesto nemá problém domluvit se kdekoliv na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Už jsem to našla :) http://www.instructables.com/id/Old-B...
Odpovědět
@lamorgaine no tak na tohle bych teda nervy neměla! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je uklidnění :-D
Odpovědět
@lamorgaine no jooo a já trdlo jsem to nepoznala! Já ti bych u toho byla tááák klidná, že by mě asi nechali odvézt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Už jste něco na ten tanec vymýšleli? My máme evidentně času dost ]-(
Odpovědět
@lamorgaine Prosím tě....o tom nechce miláček ani slyšet...prý bude rád koukat, jak si trsnu s kýmkoliv jiným, kdo bude ochotný :-D Jinak jak jsem tam psala, jeho oblíbená je Alžbětínská serenáda od Karla, moje Z pekla štěstí taky od Karla a když mě naštve, tak tam fakt trsnu sama něco takovýho: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani... najdi si asi padesátouprvní minutu ;-) A kdyby to někoho zajímalo, tak to bude vypadat asi jako v podání Srstky! Případně tohle: http://www.youtube.com/watch?v=o4FY6d... a protože mám ujetou ségru, tak partnera mít budu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Akorát by to chtělo i s tím komentářem... to je náhodou boží :-D
Odpovědět
@lamorgaine No jasně...my se ségrou u toho řežeme pokaždý když si potřebujeme zvednout náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to díky za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinkyyyyy :-) Ještě jsem vás nestihla dočíst...před chvílí jsme se vrátili z Prahy a máme prstýnky, tak mám radost :-) Jak dám malýho spát, hned na vás mrknu, co se tady dneska dělo, doufám, že jste měly všechny krásný den! :-)
Odpovědět
@estrellita86 tak k prstýnkům gratuluju! Jaké jste nakonec vybrali? :-)
Odpovědět
4.8.2012 :) o ruku mě požádál 11.11.2011 v 11:11, proto jsme chtěli dodržet tradici a vzít se 12.12.12, ale bohužel je to středa, tak jsme si vybrali tento datum :) je to sobota a čísla jsou hezky za sebou.. 4.8.12 :) jen s plánováním mám trošičku obavy.. nevím co vše zařídit a tak =) kdyby tu byl někdo s podobným datem a nejlépe ze severních čech, bylo by to super =) okolí česká lípa, liberec, mladá boleslav :) klidně se osobně sejít a plánovat společně ;))
Odpovědět
@estrellita86 no to je dobááááááááá a kde máme fotku? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?