Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine noooo, to je klidně možný :-D :-D ale asi jim to pro jistotu i očíslujeme :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine hmmm to u nás je taky veselo, jenomže se trochu bojím, že by nám z rybníka začaly vyskakovat ryby ve snaze se zachránit, až by se naši pustili do zpěvu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To je taky zajímavý nápad s tou tabulí :-) Já právě koukám na netu na ty knihy hostůůů...asi si nějakou pořídíme...pak to je hezká vzpomínka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova se domluvte se žabame v tom rybníce :-D
Odpovědět
@lamorgaine ty taky radši emigrujou, než by to poslouchaly! .-D
Odpovědět
já našla super oznámení: bude tam fotečka našeho mimíska a napsáno tam bude: Já Dominik si vám dovoluji oznámit, že se moji rodiče Nikola a Jirka budou brát dne,..... vypadají moc krásně a hlavně máme známého který nám to vytiskne za překrásnou cenu 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @pupickova Holky, vy zase perlíte...sedím v práci a jsem tu za blázna, protože sedím u PC a tlemím se :-D a všem je divný, co mi na té práci přijde tak zábavnýho.....no můžu jim říct pravdu, že si tu s váma diskutujuuu??? :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, mohu se zeptat, kde bych take nasla to oznameni s fotkou vaseho miminka..ten typ..nebo kde to delaji? A nemate tip na nejakeho dobre dj na svatbu v okoli Plzne? Děkuji moc:-))
Odpovědět
@janina_sun :-D já si taky občas u pc připadám jak cvok, nic si z toho nedělej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak jako já si z toho nic nedělám, ale vysvětluj to, viď? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si občas připadám jak cvok i bez pc. No ale vážně, jak to budete mít s hudbou na obřad? Mě nic nenapadá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Takové oznámení budeme mít taky! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@estrellita86 Já jsem viděla postup jak se dělá jakoby kniha normálně růčo a docela se mi to zalíbilo, tak o tom taky přemýšlím... Akorát teda netuším, co se do ní píše?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Taky netuším :-D A kde jsi ten postup prosím viděla?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine my budeme mít harfistu....pro ukázku http://www.youtube.com/watch?v=i_652X... písně teprve vybíráme :)
Odpovědět
@lamorgaine no zcela vážně...ani netuším! :-( Ségra říkala, že něco stáhne, půjčí si od někoho noťas a snad by to pustil bratranec, protože ona bude svědčit...ale vůbec si to tedy neumím představit, tím spíš, když to bude venku... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine pokud máte DJ, tak většinou ozvučujou i obřady....tak se zkuste domluvit
Odpovědět
@dejlinka chvilku mi to dalo najít to ale mám to :-D http://www.fotosvatebka.cz/svatbu-ozn... my bude mít takové zelené s motýlky ale barva bude fialová..
Odpovědět
@lamorgaine náš kostelík nám doporučil jednoho chlápka co tam hraje ne každé svatbě..6písniček 1000Kč docela jsem na tu cenu koukala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka No to je levnota :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Tak to je super cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka No akorát nám by asi těžko někoho doporučili... na letišti... leda meluzínu :-D
Odpovědět
@estrellita86 teď myslíš za toho DJ nebo za tu hudbu do kostela?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Do toho kostela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Nemůžu to najíííít :(
Odpovědět
@lamorgaine tak to je zapeklitá situace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme pevné datum 18.8.2012. Chtěla jsem se zeptat, zda už nějaké věci máte nebo zda není ještě brzy :-) první svatba a zjišťuju, že se absolutně nechytám a nevím, čím pořádně začít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lendicek Ahojik :-) My máme svatbu o týden později než vy a nemám ještě vůbec nic...zítra se akorát jedeme kouknout na prstýnky :-D Další holky tady na tom jsou o poznání lépe! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..tak se koukám, jak jsme na tom..plánujeme svatbu na 18.8.2012. Už máme domluvenou fotografku, sháníme kapelu a místo na hostinu a raut. Začínáme z tohoto konce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Právě :-) taky jsem koukala, že už mají vymyšlenou výzdobu a to vše kolem. Tak si říkám, zda bych taky neměla už něco řešit....pořád nevím, zda si šaty půjčit či koupit. Nechci zbytečně drahé, šetříme si na svatbu sami :-) my máme akorát ten termín a půjčenou figurku na dort a polštářek na prstýnky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?