Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@janina_sun Děkuju :-) My máme kočky rádi! :-D Miláček nechtěl ani slyšet, že bychom měli mít nějakou doma, a teď...každý večer kočičce natáčí křesílko, aby "když spinká na nás viděla"! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska mě čeká velký úklid, už se to tu nedá :-D A chci se vrhnout na návrh oznámení. Už máte? Včera jsem zase šmejdila a našla další šaty, tak já už nevím. Pořád vedou ty jedny, ale ... :-D
Odpovědět
@lamorgaine Ahojky! :-) Tady by asi taky měl někdo uklidit, ale copak můžu, když musím sedět u pc a hlídat jestli není něco nového?! :-D My už oznámení máme v podstatě hotové...jenom koupit barvu do tiskárny ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo jo, tomu rozumím, abys náhodou o něco nepřišla :-D No ale dneska už fakt musím, budu hlídat jen po očku, nenápadně ;-) A jaké budete mít? To od holčiček?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jj, můj zlatej chlap se přidal do příprav a navrhl nám oznamko :) takže už také stačí jen doladit a koupit papír na tisk :) teď ladíme jídlo na hostinu, harmonogram a spoustu dalších detailů....jinak holky, s těma šatama...mám taky jedny "favoritky" (od Maggie Sottero - šaty MONA) a určitě si nechám šaty ušít...ale stejně furt čučím po dalších a dalších...a říkám si, co když objevím ještě kráááásnější :-D :-D no mám čas...paní švadlena mi ušije jakékoliv do 5tis, takže mám čas na vybírání a ještě si dám v únoru asi jedno kolečko po salonech :-N
Odpovědět
@lamorgaine Jojo, to od holek to vyhrálo :-D Neumím moc popisovat, ale v podstatě na světle žlutém papíře na jedné polovině bude obrázek, a na druhé jenom prosté oznámení že se prvně podepíšeme společným příjmením dne a kde.... No a tohle dílo pak ještě nalepím na větší pevný tmavší, taky žlutý ozdobně vystřižený, a v polovině přehnu. A ještě nevím jestli budu blbnout s tou ozdobnou děrovačkou, a nebo jestli jenom nesvážu žlutou mašlí...? Návrh mám v pc, jenom se dokopat koupit tu barvu :-D
Odpovědět
@janina_sun a není to náhodou nějaká forma masochismu? :-D Já si vybrala šaty, a zakázala jsem si koukat po jiných, nebo snad jít něco zkoušet, protože vím, že bych to nevydržela! A změnila názor ještě tisíckrát! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já půjdu taky do salonu někam, jen nevím kam, asi zkusím tady PB, jetli tam najdu ten střih šatů, co jsem si vybrala. Akorát se mnou nemá kdo jít, tak to asi budu absolvovat sama. Leda že bych vzala ty svoje malé pomocníky s sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to budete mít fakt originální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no, to máš asi pravdu....jenže vy sem vždy dáte nové a nové obrázky, odkazy...a kdo to má vydržet to nerozkliknout a nepodívat se :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jistě :-) Co si budu lámat hlavu s nějakým vymýšlením, když to mladá vymyslela už dávno?! :-D
Odpovědět
@janina_sun :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno holčinky :-) Koukám, že řešíte oznámení...jsem pěkně pozadu...sice už vím, co na něm bude, ale nad tím, jak konkrétně do detailu to bude vypadat jsem ještě nepřemýšlela :-D ...měla bych asi začít něco dělat. Ve čtvrtek máme schůzku s naší svatební agentkou, tak s ní probereme, co teda teď bude na pořadu dne...abysme se někam hnuli, jsem z toho nervozní, že kromě zamluvenýho termínu vlastně nemáme pořádně nic... A zítra si snad vybereme ty prstýnky! :-)
Odpovědět
@estrellita86 Ahojky! Nebuď nervózní, jestli si oznamko necháte tisknout, tak je na to ještě času dost ;-) Tak jestli zítra vyberete, tak se pochlubíš, viď?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo, necháme si ho natisknout :-) Ale přece jen už bych ráda měla něco hotový, abych si nepřipadala pořád jak na začátku příprav..ne že bych nebyla na začátku :-D A zítra určitě dám vědět, jak to s prstýnkama dopadlo...máme jasno v tom, že to bude bílé zlato...ale jaké budou, kdo ví...chlap chce ten svůj úplně hladký, tak k tomu musíme sehnat nějaký co taky uchvátí mě :-) Chceme se kouknout u Rýdla, na netu jsem viděla, že dámské má hezké a pánských hladkých bez ornamentů a tak, má právě dost...tak uvidíme, jestli vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Janinkooo teď jsem ti nenápadně koukla na alba a teda to levandulový....ach ach.....to bych chtěla všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ahoj :) Rýdl má krásný, ale ty dardy, to je síla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine ahojik ;-) Ceny jsou bohužel palba, ale u zlata s tím tak nějak počítáme...:-|
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jeee, tak snad vyberete!! a už máte nějakou představu, jaké prstýnky byste chtěli? My se chystáme v sobotu do Českých Budějovic na svatební veletrh :) Máme tam domluvenou schůzku s naším DJ (bude veletrh moderovat, tak ho uvidíme i v akci :-D, takhle ho známe hlavně z rádia) a taky bychom rádi vybrali i prstýnky, tak jsem zvědavá...nějak ten čas letí....nedávno jsem si říkala, že svatba je až za rok a půl a najednou ty dny někam zmizely :-D
Odpovědět
@estrellita86 já bych u Rýdla vybrala snad všechny! :-D Akorát mám trochu pocit, že on tam má nějakou vysokohorskou přirážku, nebo si nechává platit už i za jméno! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Koho máte za Dj? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Viď , mně to taky přijde. Já teda viděla i mnohem hezčí, nerýdl, a byly o dost levnější :) A podle mě ikdyby sis je nechala u dělat u zlatníka, tak za ně nedáš tolik. To je jak s adidasem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jj, budeme to mít do fialkova a s levandulkama :)) a doufám, že vyjde i počasí :) Holky, viděla jsem tu jedno vtipné oznamko, kdy ten pár byl vyfocenej (on jí držel přes rameno jak pytel brambor) a u toho byl nápis "Tak tuhle si beru"...to mi přišlo vtipný a milý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Máme vybraného Romana Anděla z radia Kiss...hodně moderuje akce, maturáky, svatby, firemní večírky atd...viděla jsem ho v akci na několika maturákách a myslím, že je fajn. Vy budete mít taky DJ nebo živou hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun My budeme mít Dj Boryho z Rock rádia :) i se skákacím hradem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Mě se jich tam líbí hodně, tak hlavně aby pak i na ruce vypadaly hezky a aby i chlap byl spokojený...říkal, že když bude úplně hladký, bude ho nosit :-D On jinak nenosí vůbec nic... U nás byl teď o víkendu svatební veletr, ale měli jsme tady celý víkend rodinu na oslavu narozek malýho, tak jsme ho prošvihli. Za týden nebo tak nějak by to mělo být v Pardubicích, tak se tam asi zajedeme taky kouknout :-)
Odpovědět
ahojda holky.já mám šaty vybrané už od prosince.kupovala jsem přes aukro a stáli mě 3000Kč teď už je prodávají dráž tak jsem ráda že jsem je koupila dřív.ani nemám chuť koukat na jiné protože jsem s nima naprosto spokojená :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine My právě koukali v Hradci na zlaté a pod 20 000,- nešly žádné... :-( Z těch co by aspoň trochu připadaly v úvahu..ale stejně to nebylo takové, že bych padla na hu*u a řekla, jooooo, to je ono, tyhle prstynky chci! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Ahojky :-) Vybrané šatky závidím... :-) Já už to chci mít taky za sebou :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D no jooo jako Adidas...jsem si vzpomněla na Vietnamce...čím víc proužků, tím víc adidas! :-D To víš...udělal si jméno, tak na tom te´d vydělává a jsou holky, které jedou z druhého konce republiky, aby u něj koupily prstýnky... @janina_sun to je fakt parádní nápad s tím oznamkem, originální! :-) @janina_sun @lamorgaine holky a kolik vás ten DJ vyjde? My bychom potřebovali minimálně na 12 hodin v kuse a to jsou pak strašný pálky :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?