Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova však si pořiď, co ti brání :-D Mladýmu je taky 8, teda bude na valentýna a je na přesdr.... občas. Jak kdyby lítal v jiných dimenzích nebo co. A to jsem na tohle jako hodně tolerantní, ale co je moc je prostě moc . Nevím, kde bude lítat, až bude starší :)
Odpovědět
@estrellita86 to jsi napsala moc hezky! :-) Člověku se obrátí život naruby, co? :-)
Odpovědět
@lamorgaine když my nějak nemůžeme :-( Snažili jsme se skoro 4 roky...takže si tak nějak zvykám na to, že co se dětí týče, už máme vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To teda jo a nádherným způsobem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tuším o čem mluvíš...můj chlap má z prvního manželství 8mi letýho syna a někdy to fakt stojí za to :-D
Odpovědět
@estrellita86 Jo...ale občas by je člověk s chutí něčím bacil! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já mám spíš občas chuť mlátit hlavou o zeď :-D :-D :-D ale jinak ho miluju nade vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Něco ti k tomu pak napíšu, připomeň mi to. Jdu dát teď chrupat bobánka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 krásně si to napsala.. holky tak mě ta puberta teprve bude čekat... já si to užiju v premieře.. ikdyž kamarádka má 12letou holku a taky říkala, že si doma užijou... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova třeba na to nemyslet a ještě se zadaří ;-)
Odpovědět
Mě se nejvíc líbilo období asi kolem 4 - 5 roku, speciálně u Heleny...ona měla šílený nápady...jedna příhoda za všechny... Dala jsem na záchod novou roličku toaleťáku, pak jsem tu něco dělala, a jen tak mimoděk jsem si všimla že byla Hela na záchodě, a protože ona dost zapomínala spláchnout, šla jsem tam, spláchla jsem a koukám, na zemi louže....pod držákem toaleťáku, kouknu na tu roli a ten papír byl ale totálně nacucanej vodou (tedy myslím že to byla voda :-D ), takže jsem z toho záchoda vyletěla, rovnou do pokojíku a říkám jí, Heleno, co jsi dělala s tím papírem, že je tak mokrej? Stoupla si přede mě, a bez zaváhání odpověděla: "Jsem na něj pivla"! Jasně že jsem se okamžitě sesypala smíchy a bylo po vychovávání... :-D A to bylo v tom věku pořád takhle... :-D
Odpovědět
@cepinek Děkuji, ale nepodaří :-) Já mám anovulační cyklus, drahoušek ostenozoospermii, a IUI nepřipadá v úvahu...on je totiž "mužskej co už děti má, tak není možný aby měli doktoři pravdu"! No...tak se s tím smiřuju, i když je mi to líto, protože to byl on, kdo mě do toho zblbnul... :-) A puberty se neboj...je to sranda! :-D Akorát u mě to znamenalo trochu přitvrdit, ona si totiž holčička začala dovolovat víc, než se mi líbilo!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
u nás se už podobné věci dějí teď...malej dělá největší blbinky po koupání před spaním. Jako by se koupal v živé vodě. Oblíkala jsem ho do pižama a poskakoval na gauči jak z gumy. Říkám mu... sedni si na zadek nebo na něj dostateš a odpověď... nemůžu maminko, chce se mi prdnout... :-D takže taky bylo po výchově
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak to mě mrzí... já jsem teda na malého dost tvrdá, ale už teď si ze mě dělá srandu...
Odpovědět
@cepinek no když to s nimi někdy nejde...člověk se snaží vychovávat a oni si z nás dělaj srandu...Monika mi například při mém výchovném proslovu dělala ksichy, a protáčela oči...tak jsem na ní vyštěkla, že takový držky na mě dělat nebude...a ona odpověděla: "Co je? Si protahuju voči." A já jsem prostě slaboch...moje máti by mi za něco takovýho jednu střelila a já tele dostala záchvat smíchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě s těma dětma bavíte :-D na mě zase hadi narafičili na záchodě takovej provázek, přivázali ho za splachovadlo a za kliku a opřeli o smeták a já jak tam šla a vzala za kliku, utrhla jsem provázek na splachování a spadlo na mě koště... přerazila bych je oba... .:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak u nás to bylo to samé... moje máma se s náma nemazala a vždycky jsme za keci dostali, ale mě to naše mrně taky dostane do smíchu
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Četla jsem jednu velmi velmi zajímavou knížku, dle některých kritiků velmi kontroverzní. Jmenuje se Tvoje dítě jako šance pro tebe a tam je jedna kapitola speciálně věnovaná tomu, když žena nemůže otěhotnět. Za všechno může hlava :). Je to tam právě velmi dobře popsaný a hodně doktorů s tím nesouhlasilo, ale myslím, že pro spoustu žen to byl návod, jak tomu porozumět :) a nakonec fakt otěhotnět, doktoři nedoktoři... DOPORUČUJU :) fakt to stojí za přečtení :)
Odpovědět
@lamorgaine :-D zlatíčka :-D @cepinek jsou to neřádi a vědí přesně jak na nás :-D
Odpovědět
@lamorgaine když já mám pocit, že v mojí hlavě už to není..leda v té jeho? Strašně se ho dotklo, co mu doktor řekl. Chvíli to vypadalo, že by na to umělé přistoupil, ale pak se zašprajcoval úplně a tohle téma je u nás už tabu. Nebudu říkat, že jsem kvůli tomu kolikrát nebrečela...ale P má dva syny, já mám dvě dcery.... a společnou máme kočku! :-D A upřímně...spousta "kamarádek" mi radila, abych ho tam dotlačila, abych zkusila slzy, nebo po zlym...ale nemyslím si, že by mi to za to stálo..vynutit si dítě? Na to fakt asi nemám žaludek...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Asi je to tak jak píšeš. Musí to chtít oba.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Kočka je prima :-D taky máme kocoura... Donutit rozhodně ne, ale myslím, že za pokus člověk nic nedá :)
Odpovědět
@cepinek on vždycky když viděl kočárek, tak se na chudáka maminku vrhal a zjišťoval odkud ho má, a kolik stál, a jak je spokojená...až jsem se za něj styděla :-D zjistil, že nemůže, a najednou absolutní nezájem o děti... Občas po milování se mě zeptá jestli "zahřejvám" ale stejně oba víme, že to celý je zbytečný :-( @lamorgaine no, pokusy probíhaly přes 4 roky, a teď už se trochu bojím, že když zase začneme, že už by mi z toho mohlo začít hrabat...víš jak to je, když člověk něco moc chce... Počkám rok dva, a pořídím další kočku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova když člověk něco MOC chce tak to má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova švagrová chtěla mimčo asi 7let... nakonec podstoupila hormonální léčbu a byli 2x na oplodnění... neúspěšně... když měli jít na třetí pokus, tak nedostala menstruaci, šli na kontrolu a byla těhotná.. podle výpočtu si to mimčo udělali sami :-D
Odpovědět
@cepinek já vim...i zázraky se dějí :-) Akorát jenom vyvoleným...a já mám nejspíš už vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Jo jo... na emimi byla taky holka, která nemohla otěhotnět snad 10let, doktoři jí řekli, že je neplodná, tak si adoptovali dvě děti a ještě ten měsíc přišla do jinýho stavu :) Všechno je to vážně o hlavě, ta je strašně důležitá. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!! :)
Odpovědět
holky já vysadila na 14dní HA a bylo to tam :-) :-) takže pěkná náhoda..teď jsem posílala údaje na darování vajíček protože zatím neplánuju mimi (přítel ano) ale zatím se mi neozvali což mě hrozně mrzí..bojím se že ztratím odhodlání tam jít čím dýl to bude trvat .mám strach z jehel a doktorů!třeba pobyt v nemocnici po porodu byl pro mě utrpením!
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka no to jsi teda odvážná... nešla bych nikdy
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak s těma historkama dětí jste mě dostaly do kolen...řehtám se tu u PC a bulím jak želva... :-D :-D jinak na druhou stranu smutné, že se nedaří otěhotnět...Třeba je to opravdu spíš v jeho hlavě, když od doktora slyšel takové nepříjemné věci ... moc bych vám to přála, ať nemáte doma za chvíli překočkováno :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?