Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Já jsem se dala na workout, zezačátku je to masakr, ale postupně je to lepší a lepší :) Já teda dycky přibrala jen při těhu a zatím jsem dycky dala dolu víc než jsem nabrala, tak právě počítám s tím, že teď to bude stejný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No já kromě toho abych to dala dolů bych si to taky potřebovala udržet, to je u mě kámen úrazu! :-D No nic napsala jsem teď kámošce, jestli se mnou bude chodit zase na cvíčo, k tomu přidám něco doma a snad to zase půjde...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 určitě půjde :)
Odpovědět
@estrellita86 ti teda závidím, že tě to pak baví, já to fakt nesnáším :-/ vadí mi to jak se potím, a jít cvičit mezi lidi? Ani náhodou...funim jak lokomotiva, potim se jak vrata od chlíva a ještě vypadám jak blbec, ke všemu červenej! :-D Nene, hezky doma potají, když tu nikdo není! :-D @lamorgaine @estrellita86 a jinak nejlepší sport při kterém se taky parádně hubne je s.e.x., jenomže ta frekvence u nás už dávno není taková, aby to zabíralo tak jak já chci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já to mám právě ráda zase když se pořádně zapotím a vím, že něco dělám...ale mám to ráda až v té fázi, že se do cvíča fakt zapálím, což v tomto okamžiku tak není :-D ...teď radši čumim na pc a pobíhám za dítětem, aby neshodilo tohle a támhleto...jediný můj letošní sport! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova O sexu mi něco povídej :) když jsme se poznali, zhubla jsem jen díky sexu 13kilo za 6 týdnů... Teď to nehrozí a po sexu po telefonu se zase tolik nehubne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 jo jo, to já už ani za dětma nepobíhám, jenom si tu kynu, a nadávám sama sobě....ale jen co přejde ta hnusná rýma, tak se do toho zase pustím, za 10 dní jsme díky šlapání sundala 2,5 kila, což mi přijde úžasný :-) @lamorgaine Odkud já to jenom znám... :-D Taky se mi zezačátku hubnulo krásně :-) Ale stíhat to jen o těch víkendech moc nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova krásně mě motivuješ...a vůbec vy všechny, jste šikulky...mám z toho úplně lepší náladu a večer budu šlapat jak o život :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Viď? :-D
Odpovědět
@estrellita86 hned bych si šlápla s tebou, ale asi bych to neudýchala, padla na nás nějaká chřipka a té rýmy se nemůžeme zbavit :-( Ale jen co budu fit, tak budu funět s tebou večer co večer !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Zlatíčko jsi a přeju brzské uzdravení! Teď ty bacily strašně řádí, kolem nás jsou taky všichni nemocní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Budu funět s váma děvčátka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 @lamorgaine jééé holky to bude pofuněníčko! :-D :-D ve třech....hezky nahlas pustíme nějaký vypalovačky a dáme se do toho....já nejradši funím u hitů jako zpívá Hanička Zagorová, Michal David, Helenka Vondráčková....
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova prej pofuněníčko :-D
Odpovědět
@lamorgaine to je jako u jídla pochutnáníčko... :-D Neboj, taky tě děti, takový slova naučí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No nevím, aby mě děti učily pofuněníčko :) to se mi nezdá .)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě díte naučilo slova o kterých se mi nikdy ani nezdálo :-D
Odpovědět
@lamorgaine přesně jak říká @estrellita86 děti tě toho naučí, že budeš koukat! :-D Já se občas přistihnu třeba i mezi lidma, že mluvím jak puberťák... a vysvětluj to pak, že to doma slyšíš furt a že za to vlastně ani nemůžeš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já chodím cvičit zumbu a doma se snažím aspoň na břicho....taky jsem si myslela, že s malým to půjde, ale nějak to nejde... na jaře se chystám ještě začít běhat... doma nemám nic, na čem bych cvičila...pro mě je nejhorší jídlo... já mám hrozně ráda sladké... ale musím vydržet!!! Stojí to za to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Já byla na zumbě párkrát a myslela jsem, že se umlátím prsama, to byl děs. Jako až zhubnu, tak se jí vůbec nebráním, je to super, ale teď se sotva odlepím od země. Připadala jsem si jako trotl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine já ráda tancuju a máme super instruktorku... kolikrát se u toho fakt nařehtáme
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Věřím, já se taky chlámala, ale sobě, protože to bylo fakt směšný úplně strašně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Mě to s malým šlo dokud se nezačal stavět...teď jsem prostě pořád ve střehu, navíc míň spí než dřív..prostě najednou během jendoho měsíce mi strašně moc ubylo toho "volného" času... Jako zlatý mimino, který jen leží na místě...pak už to je kolotoč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 mě to povídej... náš malej bude mít v březnu už 3 roky... naštěstí chodí ještě spát po obědě
Odpovědět
@estrellita86 :-D a to je pořád ještě zlatíčko hodný...přijdou lepší chvilky! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek @pupickova Holky mě to je právě jasný, že to bude čím dál "lepší" :-D :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 Jen si to hezky užívej, já už mám holky veliký, ale i tak se občas nestačím divit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No zase tak veliký snad ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Užívám....a víš co je hezký? Že od jeho narození si poprvé v životě pořádně užívám přítomnost...zkrátka každý den, každý okamžik...aniž bych čekala na to, že mě čeká něco "lepšího"...víš jak to myslím? Dřív jsem na něco pořád jakoby vnitřně čekala a nevěděla jsem na co....tak to možná fakt bylo to dítě, které mi ten život naplnilo tak, jak jsem si přála, aniž bych celou dobu věděla, že to je to "ono"..to pravé.. :-)
Odpovědět
@lamorgaine Monice je ve středu 11 a Heleně bylo v prosinci 8. Puberta u tý starší v plném proudu, rostou jí prsa, čekáme první menstruaci...a pak je po legraci....už to nebude malá holčička...už teď má kluků plnou hlavu, do sešitů místo matiky maluje srdíčka....chci zase miminkooooooooooooooooo!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?