Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 A copak se stalo, že jsi jako praštěná ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Padla na mě asi povíkendová únava :-D A do toho hubnutí s tebou jdu, kdo se další přidá?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jú, to jsem ráda :)... Tak já mám 77kilo, tj 20kilo navíc,co jsem nabrala teď při posledním těhu. Už jsem teď při akci hubnu do šatů zhubla 3,5kila a 8cm přes břicho. A můj cíl je : dát do konce května dolů ještě 17kilo a aspoň ještě 20cenťáků přes břicho :)
Odpovědět
@lamorgaine to je docela dost chtěla bych mít tvoje odhodlání a vůli.. :-) já se pořád něčím cpu třeba teď mám jablkový dort se šlehačkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Dost to je, já vím, ale už jsem se já lenoch dokonce dokopala k tomu, že i cvičím a hlavně to je hodně znát. Než jsem začla, tak jsem byla po porodu pořád taková nafouklá a teď mi to břicho fakt hodně splasklo. Hlavně jedu už přes týden ráno 100x a večer 100x lehsedy, tak to bude nejspíš tím. A to že je to znnát mi právě dává tu motivaci, jinak bych se na to asi vyflákla :)
Odpovědět
@lamorgaine já jsem spíš povolená po porodu.hlavně malej po mně leze takže mi ťapká po špeku a stlačuje mi je ještě víc níž.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Já jsem si zase myslela, že když se s 3 dětma nezastavím celý dny, že to půjde dolů samo... a ono prd, člověk aby se ještě mordoval jinak :)
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine mě by taky zajímalo, co jim tak dlouho trvá...ona to asi bude dálka dojít do toho archívu a najít to tam... Ale mě už to fakt nepřekvapuje, mám už od září podanou žádost na exekuci, kvůli výživnýmu a myslíte, že to někoh štve, že mi ten zmetek neplatí??? A k hubnutí se hrdě hlásím i já! :-) Už mám dole 2,5kg...tak ještě tak 15 a jsem spokojená! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jsou to par.....i, tady je ta byrokracie fakt šílená ]-( , hlavně že mají dost kávy :)
Odpovědět
Taky se hlásím :) 11.8.2012 :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé tady se hubne... tak to já se taky přidám :-D jdu na to pomalu, ale kilo je dole (za 14 dní)... tak 5-8 by se mi líbilo 8-) jinak jsme se byli včera domluvit na penzionu kde budeme mít ubytování a hostinu... takže termín je domluvený... pan majitel nám nabídl obřad u nich na zahradě... to mě by se to líbili, ale můj nastávající pořád řeší, že když bude šaredé počasí, tak co s tím... samo, že se to dá udělat i vevnitř. Tak uvidíme, jestli se to v něm usadí...
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Jé to bych se vůbec nerozmýšlela a šla ven, pršet určitě nebude :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lamorgaine já bych šla
Odpovědět
@cepinek ber to venku ;-) My to taky budeme mít v zahradě, a pršet určitě nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jak říkám... já to beru, ale můj nastávající se tváří, jakože neví... On se do příprav celkem nemá a když už ho k něčemu dokopu, tak si zase vymýšlí... že tak ne a že neví a podobně... no jsou to nervy, ale musím vydržet ;-) :-D
Odpovědět
@cepinek tak koukám, že nervy to jsou asi všude...mě posledně to moje zlatíčko řeklo, že jsem mu zase zkazila náladu (promluvila jsem hned po ránu o něčem kolem svatby)...nejdřív jsem měla chuť ho zabít, pak mi bylo do pláče a pak se hned naštěstí omluvil, že mu to ujelo, a ať se nezlobím, ale že mluvit o svatbě 7 měsíců dopředu je trochu předčasné...no jasně, jak jsem četla dneska názor...před dvaceti lety byly na výběr 3 kytky, jedno oznámení, a na matrice to jelo jak na běžícím pásu, za měsíc měl pár na svatbu zařízené všechno, ale teď jak člověk všechno nezamluví včas, tak je namydlenej...ale to on nějak nechápe :-) Takže buď v klidu, nervy s chlapy máme každá! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no ten den určitě nebude, já už si objednala nádherný počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @cepinek Holky buďte v klidu, já to dělám celý sama a drahý schvaluje po skypu :)
Odpovědět
@lamorgaine to ten můj prohlásil, že si to mám udělat podle svého, že to je můj veliký den...a nakonec stejně "pindá" do všeho! :-D A to počasí jsem si objednávala taky...tak to už sakra musí vyjít, tím spíš, že to máme kousek od sebe a stejný den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no to je fakt, dyť to je snad na stejný louce :-D jen druhá strana
Odpovědět
@lamorgaine přesně! :-) A v kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova 13.30 a vy?
Odpovědět
@lamorgaine 11:45...takže se domluvíme tak, že do půl jedný je sluníčko na naší straně a pak ti ho pošlu, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D se nebojím... bude pražit už od rána, uvidíš :)
Odpovědět
@lamorgaine a běda ti, jak ne!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tsss to tak praktikuju už dlouho :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co cvičíte? Já celý život dokola hubnu a přibírám, prostě klasický kolotoč...vyzkoušela jsem i z cvičení kde co a když začnu, tak mě to baví...ale teď se od nového roku nějak nemůžu dokopat...8-(
Odpovědět
@lamorgaine čarodějnice?! :-D @estrellita86 už jsem to tu psala, vyškemrala jsem na Ježíškovi stepper...ale je to hnus ten pohyb, to ti povím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo jo přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo, já zase dostala corssový trenažer..něco jako orbitrek...pohyb mě na tom baví, dostala jsem to jako předvánoční dárek a ty tři týdny před vánocema jsem na tom makala téměř každý den...ale od novýho roku asi jen 3x a ne a ne na to vylézt :-D ...dneska si ale říkám, že až malý půjde večer spát, tak na to vlítnu :-) Můj chlap je teď v posilovně, jako že se sebou taky něco udělá (což by teda mimochodem měl :-D )...tak už to by mi mělo být inspirací, že :-) Ještě jsem loni na podzim chodila několik týdnů na jumping...trampolinky...taky bomba...tak bych mohla zase začít.....ach jo, pro mě je vždycky nejtěžší ZAČÍT...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?