Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jseme ti k sobě do alba barvy, které se k ní hodí, k té "zelené", tak koukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky?Nevdavate se nektera 18.8. v Buchlovicich?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky :-) Tak máme za sebou víkend, u nás proběhla oslava narozenin, bylo to krásný...a je to pryč...tak se zase můžu vrátit k problémům tipu jaké šaty, jaké prstýnky atd. atd. :-D Jak jste se měly vy? :-)
Odpovědět
@estrellita86 Ahojky! U nás se taky "slavilo" zatím jen u babičky, ta naše oslava doma teprve proběhne příští víkend, tak mě ještě čeká pečení dortu, ale docela se na to těším. Jinak jsem snad už konečně přesvědčila toho mýho drahouška, že profi fotograf není zbytečnost a že i když on už to bere jako rutinu, pro mě je to svatba první a doufám že i poslední, a chci mít nějakou památku, ne jen prstýnek a chlapa na krku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Prej chlapa na krku :-D se picnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte šaty?
Odpovědět
@lamorgaine a ne snad?! :-D Šaty? No jasně...vybraný na obrázku :-D Švadlena říkala, že stačí tak 2 měsíce dopředu přijít...tak do té doby snad něco zhubnu a jestli pak paní zruší živnost, tak fakt půjdu v těch džínách! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hele a kde si je necháš šít? A jaký budeš mít? Nějaký složitý?
Odpovědět
@lamorgaine našla jsem jednu paní v Praze, má takové malilinké krejčovství, ani nemá pořádné internetové stránky, ale viděla jsem u ní ty krásy co dokáže, takže s klidným srdcem to nechám na ní. http://www.lightinthebox.com/A-line-O... to jsou "ty moje" :-) A myslím, že ty samé nechám našít i družičkám, jenom v jiné barvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A kolik za ně dáš? Jsi mi nasadila brouka? :-D
Odpovědět
@lamorgaine paní říkala kolem 2000,- a dvě zkoušení :-)
Odpovědět
@estrellita86 dá se říct že skvěle a učebně.. takže takový lepší víkend, díky návštěvě výstavy Blanky Matragi :-) @pupickova tak to je dokonale řečeno, to si mu řekla i s tim "chlapem na krku"? :-D ale máš recht, na fotografovi jsme se u nás shodli jednohlasně.. trošku rozmluva byla o kameře.. @lamorgaine naštěstí jo.. to byla jedna velká moje starost, takže jsem ráda, že jsem to vyřešila zavčas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova A zvládla by i ty moje? :-D http://www.tidebuy.com/product/Gorgeo...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To se máš, tiše závidím :-D
Odpovědět
@hannnahs Jo řekla! Protože to tak prostě je! :-D A on to bere sportovně, ví co ve mě má za poklad...jen zakopat! :-D @lamorgaine jestli chceš, pošlu ti do IP její mailovku a zeptej se, já si myslím, že by zvládla, co by ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vzhledem k tomu, že vše hledám a vyřizuju já, tak jsem musela trochu bojovat za fotografa, protože to se drahému protočily panenky :-D , ale nakonec souhlasil. Kamera je u nás trochu vedlejší, takže tu jsme vzali levnější, ačkoliv si nemyslím, že by to bylo na úkor kvality, to rozhodně ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova prosím prosím :)
Odpovědět
@lamorgaine hele není moc co.. byl to takový malý nervák :-D a teď už jen bojuju s tim, nepodívat se ještě do jiného salonu :-D @pupickova jo jo, to znám, jen zakopat :-D :-D i když já teď budu mít asi pohodičku, drahý byl na prodlouženém víkendu na lyžovačce s bývalýma spolužákama, takže přijedu ode mně odpočinutej, tak asi zakopávat nebude :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs no ten můj odpočívá od pondělí do pátku v práci, a já se o víkendech snažím být hodná :-) Ale občas to nevyjde úplně tak jak bych si představovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já bych teda asi nevydržela, spíš určitě ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem oproti vám pěkěn pozadu =-) Nejenže jsem se ještě nebyla nikde na šaty dívat, ale nemám ani žádnou pořádnou konkrétní představu :-S Tak snad během února to nějak promyslím a třeba půjdu už i shánět, chtělo by to :-D
Odpovědět
@pupickova já se taky snažim být hodná, aspoň ta snaha se cení :-N @lamorgaine no já mám taky takový tendence... ale musim to vydržet a odolat! :-D @estrellita86 z nás si nic nedělej.. teda aspoň ze mně ne, páč já mám tunu jinejch věcí okolo, takže já jsem blázen a zařizuju moc dopředu ;-) páč s mojí náturou bych se z toho jinak zbláznila :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se zaregistrovala na prvním foru v životě :-) Termín máme 21.7.2012 a s přípravou jsme ještě ani zdaleka nezačali. Respektive já nezačala. Takže ani nevím vlastně odkud mám začít....JJ, to jsou samé začátky, tak jsem zvědavá, jaký tahle akce bude mít nakonec konec.
Odpovědět
@estrellita86 já na šaty taky nikde nebyla koukat, prostě jsem narazila na tyhle a bylo jasno :-D Jinak buď v klidu, my nemáme ani stoprocentní termín...nějak jsme se zasekli na rozsudku o rozvodu, který to moje potěšení potratilo a soud to vydání strašně zdržuje, a paní matrikářka nám ten zamluvený termín déle jak do 15.2. nepodrží, tak nevím, jestli to do té doby ze soudu vymlátíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Však já se z toho taky zblázním :-D @leny82 Vítej mezi námi! To že už máte termín je moc dobrý začátek! ;-) @pupickova jéééjej, to je na prd....soudy jsou strašný, všechno jim trvá já vím...ale tak máte ještě tři týdny, tak to třeba zvládnou a bude to v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky ve stredu jedeme do Prahy kouknout na snubaky a snad uz nejaky vyberemeeeeeee! :-) Na to se tesim vic nez na saty, snubak obliknu, do satu se urcite nenarvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Prosím tě a co jim na tom tak dlouho trvá? Jen kdybyste museli něco dodat vy, to by muselo být hned... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Co by ses nenarvala? Určitě je oblečeš v pohodičce a ještě s rezervou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Mi fandíš :-D :-D :-D Jsem dneska jak praštěná po palici, ani dvě kafata mě neprobraly, pomoooooooooc..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo chcete ještě zhubnout do šatů, pojďme na to společně... Mně to samotnou neba :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?