Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Ono to s těma prcínkama tak rychle utíká, že to máte vlastně za chviličku! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jééé tak to přeju krásnou oslavu, ať se vám to vydaří :-)
Odpovědět
Koukám, že je tady plno zkušených matek, takže se zeptám: Moje představa o termínu svatby byla na konci srpna. Teď jsme se ale dozvěděli, že mojí sestře a přítelovu bratru by se na přelomu července a srpna měly narodit mimča. Jelikož to jsou pro nás hodně blízké osoby a chceme, aby si svatbu užili, zajímá mě, jestli je reálné absolvovat to celé se dvěma měsíčními miminky? Bylo byl lepší svatbu posunout např. na červen (ale nemám ještě vůbec nic nachystaného), nebo na konec září (to se zase obávám o počasí, večerní oslava by měla být venku)?
Odpovědět
@estrellita86 dík :-) Ještě ani nevím, co koupím, je to čím dál tím těžší něco vymýšlet... @zoufala_nevesta nooo holka, to je těžký něco radit, ale podle mě by bylo lepší udělat to ještě před narozením miminek, ono s takovými prcky to není žádná legrace...
Odpovědět
Profilova fotka
@zoufala_nevesta Souhlasím, já ze své zkušenosti, tak jak jsme to měli ( a to jsme měli relativně klidné miminko), bych celý ten svatební maraton v té době nemohla absolvovat. V šestinedělí toho je na ženskou fakt hodně,hlavně po psychické stránce... Kdyby to jen trošku šlo, taky bych byla pro svatbu ještě před narozením miminek, ať si to můžete užít se vším všudy :-)
Odpovědět
Krásne dopoledne děvčata :-)
Odpovědět
@nwa Krásné i tobě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Ahojiik ;-)
Odpovědět
@estrellita86 Dneska jsem si pospala a jsem dolámana jak bych spíše celou noc propařila hihi No dnešní velký nákup v kauflandu mě hned probere už se těším na ty lidi jak urvaní z řetězu jak budou všude se tlačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Tuším jak se cítíš, já měla noc na prd a ráno jsme byla taky polomrtvá :-D Kafe mě trošku probralo a dneska jedeme na oběd do restauračky, kde budeme mít pravděpodobně hostinu, tak se těším :-)
Odpovědět
;-) Ehm to se někdo má nemusíš alespon vařit.To já naštěstí mám ze včera navaříno. ;-) Takže alespon tak.Jinak já byla předevčírem zamluvit hostinu je to malé a utulé restika má 3 hvězdy tak jídelko je slušné
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Vařit nemusím, ale musím pořádně uklidit, v sobotu máme oslavu prvních narozenin našeho prcínka a je to tady jak po výbuchu :-D...kdyby se mi chtělo tak jak se mi nechce!:-D
Odpovědět
Článek se načítá
já musím uklídit už dneska,příjde budoucí tchýně tak bych byla nerada aby mě někde pomlouvala jak to má ve zvyku.po 14ti dnech se přijde podívat na Domču jak vyrostl.. :-S :-S
Odpovědět
@estrellita86 @chevalinka No tak mi má taky dojet návštěva v sobotu a k vzhledem ,že bydlíme v 1+1 tak to bude sranda dojedou známí s buldočkem hihih :-)
Odpovědět
@estrellita86 Velká gratulace malému k prvnímu roku :-) mě to čeká na začítku března to bude naší Vikrtorii rok a Míšovi bude v ponděl už 8let. Je to děs jak ten čas letí
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty Děkuju moc :-) Tak to vás čekají taky samé oslavy! Šíleně to s dětma letí....
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky my máme pravděpodobně domluveného fotografa a dnes jsme řešili hudbu..nakonec bude kapela i DJ :-D Půl dne jsem strávila uklízením, jsem hotovááááá...
Odpovědět
@estrellita86 tak se pochlub!!! Jaká hudba?
Odpovědět
@estrellita86 jojo ale zatím je to dobré a dětičky nejsou tolik náročné. A já jsem si dneska koupila svatební šaty, tedy koupil je drahý a platit je budu zítra ráno :-) jen je musím maličko poupravit, ale to až před svatbou až bude moje hubnutí definitivní
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Napíšu až to bude na 100%, zatím je to jen na 90% :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty Jééé a jaké? :-)
Odpovědět
@estrellita86 mám je na fotoblogu, jen do nich chi ještě shodit nějaké kil a trochu se musí poupravit sukně ale to vše udělám až pár dní před svatbou. Ay to vše bylo přesně jak má být
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty Mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jj, děti jsou dar fakt, prostě zázrak přírody :-) Tak to máš dobrý, alespoň ti drahá polovička do ničeho nebrblá. Na rozdíl od té mojí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Chudinka, nestalo se mu nic? My jsme měli být včera podruhé očkováni, ale po Novém roce jim nedodaly vakcíny nebo co, tak nás to čeká příští týden. :-S Náš prcek se už snaží sedět, dneska jsme ho obložili polštáři a zvládnul chvilku sedět sám :-D Jsem na něj hrozně pyšná, je náš šikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zoufala_nevesta Ahoj, jsme na tom stejně. :-) Sestra mi taky oznámila, že čekají mimčo ke konci července. My máme termín už zamluvený (začátek srpna), takže posouvat nemůžeme. :-|
Odpovědět
@janina8 ne nestalo se mu nic jen si pořádně zakřičel..to se snaží docela brzy..Domča si sedl sám až teď v 9měsících..nám to teda doktorka zakázala a neměli jsme ho v tom ani podporovat ale nijak jsme to nehrotili.mám sestru a je jí 7měsíců a až taky sedí když jí posadí a dokonce chce i stát..
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Tak to je dobře, že se nic nestalo, to jsou takový infarktový situace co? :-D Tak doktor nám řekl, abychom ho pomalu trénovali a dokonce ho zkoušeli dávat do stoje. Je to legrační jak stoupá na špičky :o) Každé dítě je jiné, i když je fakt, že se říká, že kluci jsou línější než holčičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 No nevím, možná bych měnila, aby brblal :)
Odpovědět
@janina8 a každej doktor je jinej jak koukám :-) ta naše byla zásadně proti stavění a sedání..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?