Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@nwa u nás to po svatbě bude asi to samé :-) mimi už máme,spolu už bydlíme tak nevím co bude jinak snad jen že budu mít papír že přítel je jen můj :-D :-D jo a taky že až naše mimi bude chodit do školy nebudu mít jiné příjmení.. já jsem ráda že mě přítel požádal protože jsem byla docela na nervy když jsem uvažovala o tom že už byl jednou ženatý brali se když mu bylo 22 a rozvedli se kvůli mně a mě o ruku nepožádal(pořád jsem se ptala v čem byla ona lepší než já) a pořád říkal že manželství je jen papír.potom to začal svádět na mě že já se nechci vdávat a nakonec mě požádal :-D
Odpovědět
@zoufala_nevesta taky se mi ta cena zdála dost sympatická :-D
Odpovědět
@lamorgaine Dobrou ženou tím myslím takovou aby muž věděl co doma má a dovedl si mě vážit.Zatím máme moc hezký vztah a já zjistila ,že jde fungovat i bez hádek a scén jak jsem to měla v předchozích vztazích.Jde jen o to navzájem se respektovat a mít úctu k tomu druhému a o všem si povídat.Což ted mám..Dokud jsem nepoznala mého partnera ...Nežila jen přežívala.Jsem štastná,že zrovna mu budu životní oporou.A děti??No pokud bůh dá tak alespon dvě.Ale víš jak to v dnešní době je..Kdo ví... :-)
Odpovědět
@chevalinka No tak u tebe je to ted trochu jiné...Mimi máš což trošku závidím,ale nadruhou stranu jsem ráda,že můj přítel mne požádal před dítětem..On je zásadový a chtěl vždy prvni svatbu a pak dítě.. :-) Ale je to asi jedno hlavně aby vám to klapalo,,Což z celého srdíčka přeji jak tobě tak všem.Dnešní doba je zvláštní lidi se rozcházejí pomalu už kvůli blbostem..
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa To jsi napsala fakt hezky :) . My máme taky moc úžasnej vztah a jsem šťastná, že to tak je. Je to fakt hodně o komunikaci, my na ní dost stavíme... Akorát děti už máme 3 :-D ale taky úžasný... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Přesně...já mám odjakživa zadek a myslím, že i na svatbě ho budu mít ]-(...taky to máme v rodině grrrrrr... Holky a jaké myslíte, že se hodí spíš šaty pro nás ženské krev a mlíko? :-D
Odpovědět
@chevalinka Jinak nikdy by mě nenapadlo,že se budu vdávat s někým s kým se eznámim přes internet...Jednou mi vědma řekla ,že poznám muže svého života v roce 2010 a to se psal rok 2008 a já toho mého poznala přesně 10.10 2010 takže 3 desítky nás spojily což i do oznámení bude vepsané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka já doufám, že se u nás po svatbě nic moc nezmění...jediné co, tak moje jméno v občance a na zvonku u dveří :-D Máme dokonale harmonický vztah, tak doufám, že takhle ještě dlouhou dobu vydrží...
Odpovědět
@lamorgaine :-o joj 3 děti???To je asi ještě větší radost jak to manželství hihihsamo,že dva rodiče je vždy lepší než jeden,ale to opravdu závidím..Ten nahoře tě bude mít hodně rád ;-) A stou komunikací je to pravda at si říká kdo chce co chce,že je nejduležitější ve vztahu sex..Já říkám porozumění a komunikace..
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Já toho mého mám taky přes internet, ale dost zvláštní cestou...dopomohla nám k tomu seznámení nějaká vyšší síla a moje máma :-D ....paradoxně jsem se s ním "seznamánila" přes internet v době, kdy jsem na internet vůbec nechodila, protože jsem na něj dočasně neměla přístup (stěhování a tak)...
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jéé já bych taky chtěla 3 děti :-) Teď máme jednoho syna a přítel má ještě jednoho staršího z prvního manželství, takže mám odsouhlasneo, že uděláme ještě jednu sestřičku nebo brášku a víc ne, páč 4 už by na něj prej bylo moooc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Myslím si to samé s tou komunikací, ještě přidat kapku tolerance a trochu kompromisu a myslím, že takto je schopno manželství přežít :) Jinak děti to je radost, o tom žádná však to poznáš :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No vidíš...Já zase byla tak zoufala,že už snad normální muž neexistuje.že jsem si dala inzerát.Ozvalo se tenkrát asi kolem 60 lidi a já neměla chut to vše číst otevřela jsem první byl bez fota a já se zamilovala do vět co psal a byl to můj nastavající.Tolik společného co máme my dva to je šílené.Nevěřila jsem..
Odpovědět
@lamorgaine Moc se těším zatím si to užívám u neteřinky co bude mít v květnu rok.. ;-) Moc se těším na těhotenství a na to jak bude růst pupík to bude poprvé co přiberu a bude mi to fuk..Vím to. :-)
Odpovědět
@estrellita86 To je akurááát :-)
Odpovědět
Jsem ráda,že i tady mohu své štěstí někomu napsat...Za přítelem jsem se přestěhovala a nikohu tu nemám tak víte jak to je když se dlouho s někým nestýkáte a já ani tak nemám nějak moc známích.Jsem ráda,že mohu být součástí vašeho štěstí a také s tím svím se s váma podělit.
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Taky souhlasím, že je to akorát... Já už se třeba strašně těším, až přijedou moje děti se svými dětmi třeba na Vánoce a bude nás hromada a bude sranda :-D
Odpovědět
@estrellita86 já ti povím jaké se hodí..Takové kde ty kozenky tak vyniknou ,že i baba se otočí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa A odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa Přesně a hodně zvýraznit pas, je úplně jedno kde je :)
Odpovědět
@nwa to je hezké..my se známe z práce ;-)
Odpovědět
@lamorgaine Ten pas souhlasím...Taky ho bvudu mít skoro někde pod prsama heheh jinak Havířov a TY?
Odpovědět
@chevalinka Tak to je supr a kdo koho klovl co? :-)
Odpovědět
:-D :-D Ted se koukám ,že jsem ve foru kde je svatba v srpnu kurec a já ji mám v červnu no ,ale povídá se mi tu fajn doufám,že mě některá z vás nevyhodí hehehe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho mám taky těsně pod prsama, podle toho vybírám i šaty. A přesně jak jsi psala s těma prsama, ta zvýraznit, dobrý je taky nějakej masivní šperk, kterej přitáhne tu pozornost. Prostě jedny velký prsa :-D Jinak já Příbram, to je hóóódně daleko :) ale můj drahý je z Opavy.
Odpovědět
@lamorgaine No vidíš je to daleko...Láska hory přenáší...Já mám zase řeka ,ale už nějaký rok tu žije i jeho rodina..Má maminku češku...A do Řeka má taky daleko .Jak někdo si myslí,že řeci jsou na ženy nějací tak to není pravda.Je hodnej mooc hodnej :-)
Odpovědět
@nwa no on mě ale to říkám já on zase tvrdí opak :-D
Odpovědět
@chevalinka :-D :-D Takže navzájem a je to
Odpovědět
@nwa asi jo :-D až na to že jsme byli oba zadaní.. :-|
Odpovědět
:-o @chevalinka jooj tak to je ještě zajimavější...Asi to tak mělo být
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?