Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@pupickova mě do toho nikdo neremcá dali mi volnou ruku,jen se mě zeptali jak si to představuju a co od nich chci objednat ani rodina mi nic moc zatím neradí uvidím jak to bude tak měsíc před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zoufala_nevesta Nic si z toho nedělej...my si svatbu plánujeme sami, s nikým nic neřeším, platit si budeme taky všechno sami...hosté pak přijdou rovnou k hotovému...rodina to u nás nějak neprožívá a na jednu stranu jsem ráda, protože mi nebudou do ničeho kecat...výzdoba, hudba, šaty, květiny...všechno si uděláme podle sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuju sehnat nějakou živou hudbu :-p Nemáte nějaký tip na kapelu? Přítel nechce hudbu na CD, ani DJ....tak nevím...bojím se, abysme si tam nevzali nějakou příšernou kapelu, která to pak akorát pokazí...Nemáte nějaký tip prosím?
Odpovědět
@janina8 tak to radši ještě počkej.. já bych teda počítala, že se ještě změní postava.. takže nějaké zahraniční šití.. no já ti nevim.. většinou si tu holky stěžují, že šaty přišly pozdě, musely je stejně nechávat upravovat tady v Čechách u švadlen.. Já teda sice mám šatky rezervované, ale zase za nemalou částku.. takže ona je to otázka :-) ale jsem za ně ráda. Aspoň vim, že budou držet (doufám, že se nepletu :-D )
Odpovědět
@estrellita86 zkus se juknout tady na beremku na diskuze.. záleží odkud jsi, abys neplatila zbytečně vysoký cestovný.. Jsou tu dobrý doporučení jak na kapely (většinou 3 a více lidí), tak i na dua.. ale u těch já bych se osobně bála, že by to za moc nestálo.. ale nechci hodnotit, my jsme nakonec vybrali DJe..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jojo, koukám tady na diskuze...ideálně, kdyby byli z Hradce Králové, Pardubic a okolí...
Odpovědět
@chevalinka tak to moje máti je z toho celá vedle, ani jsem nepočítala, že jí to tak chytne! :-D @estrellita86 my jsme taky bez hudby...živé nechci já, DJ nechce přítal, že prý to zmákneme pouštět sami, proč za to platit takový prachy.. :-/
Odpovědět
@estrellita86 já jsem naposledy koukala na kapely z Prahy, takže tady ti asi bohužel neporadim, páč ti pražští mají opravdu vysoké cestovné :-S
Odpovědět
@pupickova aj tak to bych si za tu kapelu zaplatila.my máme zamluveného DJ a ten nám bude hrát i takový ty ,,pecky´´ který budou poslouchat i děda s babi :-) a do kostela máme živou hudbu teda je to jen jeden chlápek tak doufám že to bude dobrý..za DJ bude 5000Kč (hrát bude od 17h do 3h) a za toho chlapa 1000Kč za 5-6 písniček to se mi sice zdá moc ale nemám čas někoho jiného shánět..
Odpovědět
@chevalinka tak to je ale parádní cena!! Já co jsem tak psala dotazy na DJ, tak to bylo za 5 hodin hudby kolem 6500,- bez dopravy. A já vůbec netuším jak to udělat s hudbou na obřad, protože ten máme v místě hostiny... Určitě si někoho zaplatím, to on si miláček pamatuje svatbu před 25 lety, kdy na matrice za klasického svatebního pochodu podepsal papír, pak se jelo někam do "restaurace" sníst povinně svatební menu a pak každý svým žigulíkem jel domů :-D Takže potřebu někoho kdo se postará o hudbu on moc nechápe :-D
Odpovědět
@pupickova tak náš DJ má balíček za 6 000 Kč, a je to v tom 7 hodin produkce, moderování a svatební soutěžě ;-) což mi přijde naprosto super, na to, že je to už dost "profláklý" DJ, zvlášť třeba tady na beremku, a i osobně je to moc fajn chlap. My máme teda "větší" balíček i s karaoke, ale cena je pořád skvělá. I když je třeba fakt, že někdo preferuje zvlášť na obřad živou hudbu..
Odpovědět
@hannnahs já rozhodně na živé hudbě na obřad netrvám, ale obřad bude v 11:45 a předpokládám, že "juchat" se bude až do noci....takže potřebuju někoho na 12 hodin... s tím, že asi přes hostinu nebude potřeba žádná hudba, spíš jen nějaký podkres.
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova tak to je docela dlouhá doba, to pak asi vyjde dráž.. tak jedině v místě poprosit, zda by vám hudbu někdo nepustil (tak to máme my, ale chtěli za to 3 tis, hrůza :-S ), potom přes hostinu nebude buď nic, nebo restauračka něco pustí, to netuším, a DJe si bereme až od čtyř odpoledne, s tím, že my skončíme tak v deset hodin večer..
Odpovědět
@hannnahs musím se domluvit s restaurací, tam je klasický rádio, třeba by nám tam přes poledne dovolili pouštět naše CD, ale problém je s tím obřadem...bude to venku...asi donutím zpívat svatebčany! :-D
Odpovědět
@pupickova :-D to neni špatnej nápad! :-D ale i venku by ti měli na místě obřadu zajistit hudbu.. zkus se optat ;-) jinak asi fakt ta živá hudba.. zkusit nějaké kvarteto apod., jsou docela zvyklí hrát na obřadech, takže snad tak krátkej čas by jim nemusel vadit, ale to fakt už jen tipuju..
Odpovědět
@hannnahs asi neznáš naší nadanou rodinu! :-D I ryby v tom nedalekém rybníce by šokem lekly! :-D Musím hledat a zjišťovat a vymýšlet a snad na někoho narazím.
Odpovědět
@pupickova :-D :-D tak snad i tady najdeš nějaký info..
Odpovědět
@hannnahs Díky, hledám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Asi máš pravdu, jenže mám docela strach, aby na mě nějaké šaty zbyly :-( Dneska jsem se byla zeptat tady u nás v jedné malé půjčovně a paní mi rovnou řekla, že na mě šaty nemají ;-( Takže mě fakt povzbudila. Nakonec skončím u toho šití, ale v ČR :-p Dívala jsem se a ty máš vybrané krásné šaty, asi tě vyjdou na pěknou sumičku, ale zase je to jednou za život. Jo, jestli se postava změní to je otázka :-D Zatím hubnu kilo za měsíc, ale zase je fakt, že proto nic nedělám. Jen se nepřejídám večer. Jen tak ze zvědavosti kolik tě ty šatky vyjdou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme se dnes šli vlastně poprvé pořádně kouknout do zlatnictví na prstýnky..proběhli jsme asi čtyři a hrůza....fakt bych si nevybrala! A to nejsem nijak extra náročná...boooože, to bude boj....příští týden ještě zajedeme do Pardubic, třeba kápneme na něco tam...
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se,my zřejmně asi 4.8.v kostele ve Velkých Němčicích,tj. jižní Morava ;-) . Zařízeno nemáme ještě nic, tento víkend nás čeká oznámení to rodičům a žádost o ruku :-D pozvali jsme oboje rodiče na kafe,ještě neví co po nic chcem,ale asi to tuší :-D
Odpovědět
@janina8 já nemám moc co řikat, já jsem taky vyváděla, že na mě taky žádný šaty nevyjdou, když jsem se rozhodla pro půjčení :-D zase v každém "lepším" salonu ti nabídnou upravení na tvojí postavu, a to už v ceně půjčení. V tom mém salonu dokonce o hodně velikostí, ne jen o jednu / dvě velikosti, takže je jedno, jaké šaty se ti líbí, pokud jsou ti velké.. (samozřejmě, pokud jsou ti malé, tak tam se nedá nic dělat většinou..). A po jakých šatech toužíš? Jestli je to něco mimo ten "hlavní proud", tak bych se už na jednu stranu poohlížela.. protože to může trvat dýl, než najdeš ty pravé. Ale jak píšu.. některé salony ti to upraví v ceně, některé si to nechají zaplatit.. Cena za půjčení těch mých vybraných je 14.900 Kč, ale já jsem dostala dvoutisícovou slevu, takže to vypadá o trošku líp, i když je to pořád hodně moc peněz.. ale zkoušela jsem i šaty za 4 tis. jinde, a musím říct, že ten rozdíl byl hodně znát.. Jako kdybych měla totálně konfekční postavu, tak bych šla do těch levnějších, ale takhle nechci riskovat, že mi ty šaty v půlce obřadu spadnou :-N
Odpovědět
@estrellita86 a zkoušeli jste tady? http://www.marre.cz/0,73,snubni-prste... my si tam vybrali a mají to dost levné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 A do šatů hubneš nebo přibíráš? Podle fotky to vypadá že hubneš po mimi nebo se pletu? JInak my jsme přehodily termín na 24.8.2012 a je to šílený. Všechno zařizuju sama a asi se zblázním... :-o
Odpovědět
@lamorgaine jéé máme stejný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? :-D
Odpovědět
@chevalinka a nebo mě napadlo že 21. a 22. budou a HK v aldisu veletrhy tak třeba tam budou mít nějaké prstýnky ;-)
Odpovědět
@lamorgaine jo jo :-) kdepak to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka koukala jsi sem? levne-snubni-prsteny.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka my to máme na letišti ve Dlouhé Lhotě u Příbrami :) a vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?