Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji za privitani. Ve stredu si jdeme zajistit obrad, protoze ho chcee na zamecku, tak pevne doufam, ze bude jeste volny nas termin a pak uz hura na pripravy. Porad z toho mam ale vic hruzu, nez radost.Nejstastnejsi budu, az uz to bude za mnou.Jedine co prozatim vim je kde bude obrad a hostina a ze bude cca 25 hostu.A taky mam pani, ktera mi bude pect dort, ale zbytek je ve hvezdach.Dokonce ani nevim, jake chci saty a prstynky.
Odpovědět
ahojky, též se přidávám, datum 18. nebo 25. srpna, do konce týdne bude upřesněno :o) jak jste na tom s přípravama? máte už šatky? kolik lidí?
Odpovědět
@klaruna0701 ahojky, já nemám vůůůbec nic, jenom datum a místo, a tak trochu chytám nerva, protože na prstýnkách se asi neshodneme, šaty chci takové, které mi ale úplně všichni vymlouvají, barva svatby se taky nikomu nelíbí...fakt nemám nic a když to půjde tímhle tempem...brzy budu mít tak akorát tik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanynka Ahojik :-) Já též nemá vůbec nic :-D Přes víkend jsme si teprve udělala jasno v barvě, šaty nevím, prstýnky vím jen že chceme bílé zlato, máme už domluvený termín s matrikou a místo svatby...bude na hradě...a to je všechno....jo, svatební kytici už mám taky asi vybranou. ASI. Znáš to ;-) @pupickova A kdopak ti vymlouvá barvu svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak vám děvčátka všem přeju krásný den! :-)
Odpovědět
@pupickova holka tak to znám ;-) hlavně zůstat v klidu, také se ne v uplně všem shodneme, barvu mi naštěstí nikdo nevymlouvá, jakou vůbec chceš? byla jsem se podívat jen o víkendu na festivalu pro inspiraci, ale mám jen představy, nic hotového, tento týden akorát dotahneme místo :) chce to hlavně pevné nervy, měl by to být nejhezčí den a ne největší peklo :-D
Odpovědět
@estrellita86 tobě též :) a jaká barva svatbičky bude??
Odpovědět
Profilova fotka
@klaruna0701 No původně jsem přemýšlela o oranžové...taková ta světlounká lososová, meruňková...:-) Ale nakonec nejspíš bude do fialkové...lila...nebo něco takového :-) Ale nesmím si tady projíždět všechny ty fotogalerie, jinak to ještě 10x změním :-D :-D A jakou plánujete vy?:-)
Odpovědět
tak vidiš :) a já měla od začátku jasno, že chci lila, respektive v kombinaci s tmavší, prostě fialovou, nějak to nakombinovat, zase aby to nebyl cirkus :-D
Odpovědět
@estrellita86 tak vidiš a já měla od začátku jasno, že chci lila, respektive v kombinaci s tmavší, prostě fialovou, nějak to nakombinovat, zase aby to nebyl cirkus
Odpovědět
Profilova fotka
@klaruna0701 Já jsem měla jasno jen v tom, že z květin bych chtěla tulipány..pak jsem na netu našla takovou krásnou svatební kytici z fialkových tulipánů a bylo rozhodnuto....bude to celý do fialova.... :-D
Odpovědět
@estrellita86 @klaruna0701 holky já mám jasno...žlutá a žádná jiná! Ani s miláčkem jsem se o tom nebavila...to je prostě daný! :-D Chci slunečnice a basta! :-D Prstýnky snad nějaký jednou vybereme, ale bude to boj :-) On má úplně jiný vkus než já... A fialová je krásná holky, jen do toho!!! taky jsem jí měla mezi favority, ale ty slunečnice prostě vedou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova slunečnice budou nádherné, já je taky miluju!!! :-)
Odpovědět
@estrellita86 :-) přemýšlela jsem o kombinaci s kopratinama...ale ještě to musím probrat s floristkou. Jinak máti mě nutí chryzantémy, zatímco babi trvá na gerberách. A obě argumentují tím, že slunečnice je moc žlutá a moc velká a barví. A v srpnu prý stejně slunečnice neseženu a budu to muset přehodnotit! :-D Tak je nechám ať si žvaní a stejně si to udělám podle sebe! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Je to tvoje svatba a nakonec mamce s babickou se bude libit vsechno, co tam budes mit, protoze na miste to proziva clovek pak uz uplne jinak :-)
Odpovědět
@estrellita86 přesně tak...ony jenom mají nutkavou potřebu mi pomoct a protože už to zažily, mají víc zkušeností a tudíž ví nejlépe, co je pro mě nejlepší! :-D
Odpovědět
je to pravda :) každý má jinou představu, ale svatba je jenom vaše, mohou říct názor, ale vy se tím přeci nemusíte řídit, to bych se už musela zbláznit :-D
Odpovědět
Zdravím všechny srpnové nevěsty :-) Já jsem svůj vytoužený prstýnek obdržela před pár dny, po pěti letech nenápadného naznačování :-D Vždycky jsem si myslela, že svatba bude radostná událost pro nás i pro naše blízké a že se v plánování budu přímo vyžívat. Realita je ovšem dost krutá... Mám pocit, že pro moji rodinu znamená moje svatba jen starosti, o které nikdo nestojí. První věc, kterou moje máma pronesla poté, co jsem jim to oznámila, bylo - no to si děláš srandu, my se na tu dovolenou letos snad fakt nedostanem ;-( Přitom já bych chtěla svatbu co možná nejmenší, s obědem pro nejbližší příbuzné (žádné tetičky a milion sestřenic) a večerní grilovačkou pro kamarády. Momentálně bych se na celou tu slávu nejradši vykašlala a vdala se tajně, ale zase si říkám, aby mi to nebylo jednou líto, že jsem přišla o svůj vysněný den D. Už ani nemám chuť někomu oznamovat, že jsem se zasnoubila a do zařizování se mi taky nechce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hm, je možné že dopadnu taky tak :-) Určitě je důležitý, aby šaty seděli a aby se v nich člověk cítil dobře. Uvidíme no, jsem docela zvědavá :o) Ještě jsem v žádné půjčovně nebyla, zatím nějak nebyl čas a taky hlavně mám z toho trochu hrůzu. Jelikož mám doma čtyřměsíčního prcka a stále kojíme tak si nemůžu naordinovat přísnější dietu. Já jsem našla stránku nebo spíš mi byla doporučena, kde šijí šaty na míru, ale problém je, že musíš poslat míry, protože se šaty šijí v zahraničí neni šance si je předem vyzkoušet nebo dokonce nechat se změřit :-p Což je na prd. Takže ty máš šaty vybraný a zarezervovaný? To se máš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Taky pěkná barvička :-) Uvidíme, zatím jsme se nijak s drahou polovičkou nedohodli, ale stejně myslím, že to bude na mě :o)
Odpovědět
Ahoj holky :) Přidávám se k vám s datem 18.8.2012 v Havířově.. Fialová asi letí, my totiž taky plánujeme svatbu do fialova :) Jinak už máme zamluvený termín na zámečku a restauraci taky. Zbytek musí počkat po zkouškovém a taky chci načerpat inspiraci na svatebním veletrhu v Ostravě 18,-19. února.
Odpovědět
ahojda tak my už máme zamluvenou matriku,kostel,taky domluvený dort i kytky,místo kde bude hostina i místo na spaní :-) v úterý mi přišla čoko fontána a šaty mám od prosince ale nijak to nehrotím :-D :-D a budeme mít taky barvu svatby lila, jak jsem tu tak četla tak je to docela oblíbená barvička..
Odpovědět
@lucie1777 my v hradci máme veletrh už tenhle víkend takže už se moc těším na inspiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Ty jsi z HK? :-)
Odpovědět
@zoufala_nevesta určitě se najde někdo, kdo tvojí radost bude sdílet, a když ne, naplánujte si to sami s přítelem, podle vás...nikoho se o nic nemusíte prosit, pak jen rozešlete pozvánky a užijte si to!!! jak sama píšeš, je to váš veliký den D. a nikdo vám ho nesmí kazit! Ani přípravy na něj!!! @chevalinka ty jooo ...za chvíli nebudete mít co dělat! :-)
Odpovědět
@estrellita86 ano jsem :-)
Odpovědět
@pupickova no my to máme 100km od domova a navíc mám skoro 10ti měsíční mimčo takže mám pořád co dělat :-D
Odpovědět
@chevalinka sakra to je z ruky! :-D To máte schválně tak daleko? Jakože to bude mít blíž rodina, nebo máte prostě tak moc zamilované to "místo činu"? Já když na to přijde, dojdu na obřad pěšky :-D
Odpovědět
@pupickova máme tam oblíbené místečko :-D ale budeme to tam mít i trošku levnější máme tam známé kteří vlastní tu chatu na které bude hostina
Odpovědět
@chevalinka tak to chápu :-) My jsme taky původně měli mít svatbu asi 100km daleko, ale naštěstí se cosi zvrtlo a mě to vlastně těší :-D Mělo to být v hotelu příbuzných, a já jsem radši, že si všechno můžu udělat takhle sama, než by mi do toho všichni remcali a radili mi...stačí naše babi! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?