Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuju moc, jen se z toho nezbláznit co? Přítel si ze mě utahuje, že zajdeme za Chocholouškem :-D Inspirace je tu mraky jen vybrat a vše to tak nějak sladit :o)
Odpovědět
@janina8 přesně vystiženo :-D jj, inspirace je tady spoousta. Já už kolikrát změnila celý zaměření svatby, ale pokaždý jsem se vrátila k původnímu záměru, na kterým jsme se s drahým dohodli :-N ale Chocholouška už by to pomalu chtělo... zvlášť, když nastane nějakej problém.. to už je opravdu na Bohnice..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já si lámu hlavu momentálně se dvěmi věcmi....za prvé hudba...živá, Dj...? Nevím :-| A za druhé...s přítelem bydlíme v nájmu ve městě, kde jiné příbuzenstvo nemáme...Upřímně jsem ještě moc nepátrala, jaké tradice se na svatbách dodržují, ale myslím, že jsem zaslechla něco o tom, že se svatebčané scházejí u nevěsty a následně v průvodu jedou na místo svatby. Je to tak? Neumím si to u nás představit, takže je asi rovnou odkážu na místo obřadu, je to blbý? A taky vůbec nevím, KDE bych měla mít takovou tu přípravu nevěsty v den svatby...doma? A kam vyženu chlapa?=-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuju moc ;-)
Odpovědět
@estrellita86 tak to řešíš stejný problém jako já... já si říkám, že já ho vyženu napřed, protože že to máme v penzionu, prostě ho pošlu aby zkontroloval výzdobu a zajistil hladký příjezd svatebčanů, parkování a tak... :-D, jenom doufám, že se nebude moc cukat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D asi nám nic jiného nezbyde než je vyhnat :-D ach jo...to jsou takový detaily, že mě dřív nikdy nenapadlo nad tím přemýšlet, až teď, když už jde du tuhého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mimochodem není tady někdo z Hradce Králové či okolí? Jen tak pro zajímavost ;-)
Odpovědět
@estrellita86 Moje řeč...jako bych dřív nepřemýšlela nad tím, kdo koho povede k oltáři, jak mají jet auta za sebou....uááááá :-D A stejně na tom asi ta svatba nestojí.... Navíc si neumím představit, jak v našem 2+kk se bude scházet 30 lidí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Kdo mě pověde k oltáři též netuším, otce tam mít nebudu (špatné vztahy v rodině) :-(
Odpovědět
@estrellita86 tak to jsme na tom stejně, a můj nejdražší nemá už ani jednoho z rodičů... asi tam dokráčíme spolu a bude to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 my bydlíme taky v podnájmu a nakonec jsme to vymysleli tak, že se všichni sejdeme až na místě činu :) budeme to mít v jednom penzionu, takže tam budu se svědkyní a kamarádkou vizážistkou zalezlá, holky mě budou připravovat a ženich s jeho svědkem budou mít na starost lidi, co budou přijíždět...tudíž neřeším ani výzdobu aut, protože každý dorazí jednotlivě a hostina i obřad už bude tam, takže ušetřím za výzdobu aut, protože by byla zbytečná...a u hudby budeme mít určitě DJ, protože tam bude hodně mladých lidí, tak se to víc hodí, ale prý nám zahraje i dechovky pro babičky :))))
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme přes agenturu, takže právě jsme říkali, že by se hosté sjeli taky přímo na místo a dvě paní, které nám to pomáhají organizovat se tam o ně postarají...ale kam s tím mým chlapem pořád nevím...ke konci ledna máme zase schůzku s agenturou, tak se s nima musím nějak domluvit a vymyslet to...stejně nad tím ale přemýšlím pořád už teď :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@janina_sun parádně vymyšlený!!! :-) Pokusím se to doma protlačit! Protože stejně za ten penzion budeme platit jako bychom tam byli ubytovaní celý den...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Neboj, chlap se o sebe postará :) může vítat hosty nebo být po příjezdu se svou rodinou :) a jedna z těch paní, co Ti to pomáhají organizovat, by vám rovnala a směrovala lidi...nebo zaúkoluj svou svědkyni, určitě Ti ráda pomůže a postará se Ti i o ženicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jj, toho určitě využij, určitě to pro penzion nebude problém :)
Odpovědět
@janina_sun dík za nápad ;-)
Odpovědět
@estrellita86 Ahojky,k oltáři tě může doprovodit synek,to bude krááásný!!! Holky já sem tak vytočená!!Jedna kapela mi slíbila,že počká na mé rozhodnutí do pátku a když jsem se jim v pátek ozvala,že je berem,tak prý oni už kývly někomu jinému!Jsem tááák vytočená!!!Není to sranda někoho najít.Pořád se musíte ozývat a vyptávat se,protože cenny uvedené na strákách nemají :-( :-( :-(
Odpovědět
@kristynka_l prosím tě,nedá se někde ta kapela Víkend poslechnout??díky
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To máte fajn, že už jste se dohodli. U nás to bude těžký, moje drahá polovička nerada plánuje. Už takhle těžce nese, že máme zamluvený termín půl roku dopředu :-D Dívala jsem se předběžně na barvičky a zatím uvažuju o fialový a nebo oranžový, uvidíme :o) Myslím, že u mě to bude stejné jako u tebe, dvacetkrát to budu měnit. Někdy je to na palici. Docela se děsim až vejdu do půjčovny šatů :-p I když si pořád častěji pohrávám s myšlenkou nechat si je ušít. Jaký máš na to názor ty? Půjčuješ si šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka ahoj, koukám máme stejné datum svatby....kapela víkend má stránky když si zadáš do vyhledávače skupina Víkend vyjede ti to - jsou z Ledče nad Sázavou pokud jsou to oni...nevím zda se sem můžou psát internetové odkazy. Poslechnout se dají. Zrovna taky bádáme koho vybrat...bohužel většina jsou brňáci a to je moc daleko... jinak jestli můžu doporučit tak u nás vedou MEDICIMBAL úžasní klucí ale jak říkám, jsou od nás moc daleko
Odpovědět
@zuzanasachova díky za typy Zuzi.Medicimbál nemůžu najít a ti víkendi,to budou asi nějací jiní,protože ti nemají na netu ukázky http://www.vikend.estranky.cz/
Odpovědět
@janina8 tak to myslim, že mají všichni chlapi stejně to "neplánování" :-) jinak já jsem původně šaty chtěla nechat šít, páč jsem měla dojem, že na sebe prostě šaty neseženu. Pak se ukázalo, že jednoduché šaty (jaké jsem si vysnila) mi vůbec ale vůbec nesluší, že musim mít trošku něco jinčího, a to už by se mi nevyplatilo šít, páč by to bylo drahý.. takže nakonec půjčuju.. Takže vyhraněný názor nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 jééé máš stejnou "barevnou" vizi jako já :-D já původně uvažovala o nějaké meruňkově oranžové....ale nakonec jsem se rohodla pro takovou tu levandulově fialovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka jej.....tak ten nápad, že by mě tam doprovodil syn mě teď rozbrečel...jsem dneska nějaká cíťa a pořád dojatá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,my máme 25.srpna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@irennn my takyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co prstýnky? Máte už někdo? Má cenu riskovat nákup přes net? Lepší je si asi projít zlatnictví, já vím, ale zrovna na netu se mi jich pár líbí :-D
Odpovědět
@irennn ahojky, taky mame naplanovou svatbu na 25.srpna:-)
Odpovědět
@irennn @estrellita86 @mishelinkab super holky, to už budu 24 hodin mladá paní :-D
Odpovědět
@estrellita86 já teda po zkušenostech jsem pro to, projít si zlatnictví. Taky se mi líbily prstýnky na netu, pak jsem je viděla v reálu a všechno kouzlo pryč.. navíc jinak vypadá prstýnek na webu a jinak na ruce ;-) to, co se mi líbilo na netu tak se mi nelíbilo vůbec na ruce... a dneska je navíc možnost si podle předlohy nechat prstýnky udělat u zlatníka.. takže raději tak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?