Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k Vam hlasim taky.Rozhodli jsme se pro termin 18.8. Pristi tyden si ho jdeme zarezervovat.:) Mam z toho vseho trochu hruzu, jelikoz pritel diky pracovnimu vytizeni nema cas resit svatbu, takze to nechava na me. Ja mam doma 3 tydenni miminko a skoro 5-ti letou cacorku a vubec nemam paru, co je na takovou svatbu treba-nikdy jsem na zadne nebyla. Tak s tim tak nejak bojuji. Misto mame vybrane.Ted musim zjistit, zda maji volno. No a zajistit termin na matrice.Uf uf...jde mi z toho hlava kolem.
Odpovědět
@hanynka Ahoj,vítej mezi nás :-) jee takové malinké miminko, to musí být starostí a ještě k tomu zařizování svatby...ale to se zvládne ;-)
Odpovědět
@janina_sun Díky...moc krásný fotky :-) @hannnahs Noo tak to vypadá fakt hezky, ale na to asi musí být povaha, já bych klidně takhle krásně barvnou a veselou svatbu brala, ale mám doma konzervu a vůbec naše rodina by asi neměla pochopení. :-/ :-D Fialovo stříbrný jsem měla loni vánoční stromek! :-) To vypadá fakt luxusně taková kombinace. No buď ráda, že aspoň jednu kamarádku máš...my jsme se před 5 lety přestěhovali a všechny kamarádky jsou daleko :-(
Odpovědět
@hanynka Ahojky. Taky zařizuju svatbu prvně a sama, ale jsem oproti tobě ve výhodě, holky už mám větší, a klidně je můžu nechat doma samotné, když je potřeba. Ale neboj, to zvládneš ;-) A tady se dozvíš spoustu zajímavostí a vychytávek... ;-)
Odpovědět
@pupickova no já si taky nemyslim, že by u nás v rodině z toho byli všichni nadšení :-D protože taky zelená a oranžová jim ke svatbě moc nejdou :-D jj, za tu jsem fakt ráda. Mám jich sice jen pár, ale za to opravdu takové, na které se můžu spolehnout, takže toho si opravdu cením.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Dekuji za privitani. Nic jineho mi asi ani nezbyde, nez to zvladnout. @pupickova no, za tim ucelem jsem se tu prihlasila,hlavne abych zjistila co vse je potreba.
Odpovědět
@hannnahs náhodou to máš naplánovaný moc hezky, nic si nenech vymluvit! Já si na svojí žluté taky trvám, i když mi bylo řečeno, že v mym věku a s dětma bych si měla koupit béžový kostým v nadměrných velikostech a gerbery a ne pořádat nějakou žlutou svatbu! :-D :-D :-D @hanynka já taky koukám a zjišťuji :-) Akorát to na mě má trochu neblahé účinky, z prvotní představy malé, nenápadné svatby se začíná stávat monstrum, a objevuji pořád nové a nové nápady, které bych chtěla využít! :-D
Odpovědět
Holkýýýýýýýý!!! Psala mi paní z krejčovství! :-) Tak šatičky budou stát kolem dvou tisíc! :-)
Odpovědět
@pupickova to ti fakt někdo řekl?! Tak to je trošku síla.. dělají, jak kdyby ti bylo 60 :-p :-D kdepak, tohle mi nikdo nevymluví, tečka :-D A musim říct, že 2 tis. jsou nádherná cena! To ti určitě udělalo radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Tak se přidávám k vám, 24.12. mě přítel požádal o ruku a předběžně plánujem svatbu na srpen 2012, pokud nebude problém s místem :) beremese.cz mi přijde jako úžasná stránka, spousta rad a nápadů!! Jen tak dál :) vůbec sem si nemyslela, že zažizovat svatbu je takových starostí! :)
Odpovědět
@pupickova Ano, bude to Slezskoostravská radnice ;-) ;-)
Odpovědět
@hannnahs No....vlastní babička :-D Dobře děláš, jednou je to tvoje svatba, tak taky bude podle tvých představ! ;-) Mám to taky tak :-) Ze šatů jsem vedle, paní byla moc milá pak jsem jí volala, říkala, že tu všitou podprsenku by tam nedávala, ale že mám přijít u v podprdě co pod tím budu definitivně mít, a ona prý jednak do šatů všije navíc kostice a pak se prý pokusí to udělat tak, aby se daly ty šaty k těm šatů "přiheftnout" :-D Navíc tedy říkala, že určitě nebude problém udělat Pupíkovi kravatu ze stejné látky a že látky kupuje za velkoobchodní ceny, takže paráda :-) Přemýšlím, že u ní nechám našít i na družičky. @dancii88 Ahojky! To byl ale krásný, dárek k Vánocům! :-) Já takový dostala k narozeninám :-) Čekala jsi to? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kahlua87 tak tam to vůůůůbec neznám...to víš, my Pražáci... :-D Nevystrčíme paty jak je rok dlouhej :-D
Odpovědět
@pupickova :-D no jo....ale kdybys mi napsala jakékoliv místo v Praze, taky ti odpovím, že to tam vůůůůbec neznám. Kromě teda Václaváku a Staromáku :-D :-D
Odpovědět
@kahlua87 No jo...vy tam ale žádnej Václavák nemáte, tak jsem tu teď za blbce! :-D
Odpovědět
@pupickova tak tak, ale musím zase na druhou stranu říct, že u nás mají právo tak trošku do toho kecat, páč nám pomáhají se spolufinancováním. Ale naštěstí máme skvělé rodiny, které i přes tohle všechno respektují naše přání :-) Tak to je opravdu paráda :-) vypadá to na skvělou trefu. To když už v tom budeš, tak bych tam nechala našít komplet.. páč kde to zas budeš horko těžko shánět, tady bude stejná látka, stejný provední, dobrá cena, podle všeho i báječný přístup... Co víc si člověk může přát :-)
Odpovědět
@hannnahs tak to je pak jiná...my si od nikoho nechceme brát vůbec nic, i když čekám, že máma se bude vnucovat, ale tak nějak jsme se na tom shodli okamžitě, že nevezmeme ani ň! :-) Takže mě do toho mluvit nebude niko! :-) ... leda miláček, ale on vždycky jen tak nesměle... :-D Já jsem právě přemýšlela, že bych nechala holkám našít úplně ty samé šatičky, akorát v jiné barvě :-) A když už paní bude mít vlastně praxi... :-D
Odpovědět
@pupickova tak to my bysme se asi ještě dlouho nevzali, páč já teprva dokončuju školu.. takže by to bylo takový složitější. Ale vzít se chceme, naše rodiny s tím víc jak souhlasí, to už všichni řikali, že sme se měli vzít už dávno a tak :-D takže u nás by byl spíš problém, kdybysme to chtěli odkládat :-D Tak to byste krásně ladily :-) a máš pravdu, když už by měla praxi :-D
Odpovědět
@hannnahs to je hezký, ale že máte takovou podporu :-) Jako u nás taky podpora je, ale tak nějak to není tak žhavý, chcete se vzít? Tak se vemte. Ale že by nás do toho strkali, to ne! :-) Asi to tak udělám, na děti to snad nebude takový problém, když nemaj prsa a obě jsou tak stejně velké... :-)
Odpovědět
@pupickova jj, jsme za to rádi. Když tady kolikrát čtu, jak jsou rodiče nešťastní, naštvaní, že se jejich děti chtějí vzít, tak jsem za tohle ráda.. No to oni to řekli, až potom, co jsme se rozhodli vzít, že už to mělo být dávno :-D jinak se o tom nezmiňovali :-)
Odpovědět
@hannnahs máte štěstí :-)
Odpovědět
@pupickova jj, na tohle zrovna jo. :-) a fakt jsem za to ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no hele vůbec nečekala, bylo to krásný :)
Odpovědět
@dancii88 a byly i slzičky? :-) Já to taky nečekala, dokonce jsem na něj ten den byla trochu naštvaná a když pak přijel domů, dal mi kytku a prstýnek, tak jsem to nevydržela, a pobrečela jsem si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebyly slzičky, nějak sem to ustála, ale neměla jsem do toho daleko :) já to měla bez kytky, ale stejně to bylo krásný :) dá se říct, že sem to dostala i s kytkou, dostala jsem odpoledne jmelí a k večeru pak prstýnek :)
Odpovědět
Holky není kostel jako kostel :-) U nás na Moravě je to hrozně zdlouhavé a ten kdo není věřící..žádná romantika teda.Pořád jen modlete se,povstaňte,za pána boha.. :-p Radnice je taky oničem,malý prostor..My zvolili kapličku a tím,že nejsme místní,dáme poplatek 2000kč.je tady v okolí i zámek,ale je to tam ka na běžícím pásy,jedna nevěsta vedle druhé. @hanynka vítám tady další čerstvou maminku :) Já byla na dvou svatbách a už je to docela dávno,takže taky jsem taková alenka v říši divů :)
Odpovědět
@kkaminka ono to bohužel poslední dobou je jak na běžícím páse všude...což mi moc nejde na rozum, když počet svateb každoročně klesá?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Můžu se k Vám přidat? Dnes jsem se zaregistrovala a vůbec se tady neorientuju..nějakou náhodou na mě vykoukla tahle diskuzní skupina, tak doufám, že vás tady najdu i podruhé :-D My plánujeme svatbu na 25.8.2012, termín i místo už máme zamluvené. S přítelem jsme spolu téměř tři a půl roku, z toho dva roky zasnoubení a teď ve čtvrtek 19.1. oslaví náš milovaný syn 1.narozeniny :-) Tak bysme rádi letos ještě ten náš vztah zpečetili svatbou...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k srpnovému termínu :-) Vybrali jsme 31.8.2012 je to sice pátek, ale vůbec nám to nevadí. Prstýnek už jsem dostala v říjnu 2010, ale jelikož jsem v lednu 2011 otěhotněla odložili jsme svatbu na letošní rok. Máme čtyřměsíčního chlapečka až se budeme brát bude mu za pár dní rok :-) Ty přípravy jsou neuvěřitelnej adrenalin, alespoň pro mě, ženskou na mateřský dovolený. Jsem ráda, že jsem našla stránky beremese.cz, protože těch věcí okolo je vážně moc. A jak to tak bývá chlapi se o tohle neradi starají. Jelikož bydlíme od mých rodičů přes 500km ( přes celou republiku) jsem ráda, že dají probrat tyhle věci i na internetu. S maminou máme denně hodinový rozhovory co a jak bude :o) Určitě to všechny znáte :o)
Odpovědět
@estrellita86 @janina8 vítejte mezi námi! :-) hlavně přeju hezký plánování a spooousty inspirace :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?