Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
ahoj taky se přidávám k srpnovým nevěstám. máme datum 25.8. a zatím zamluvené místo na obřad, hostinu, fotografa a šatičky se také již šijou :). Zbývá tedy hudba na večer, hudba na obřad, kontaktovat oddávajícího, výběr menu - a tvrdé vyjednávání o cenách s restaurací, prstýnky, květiny, dekorace, dort, kadeřnice, botky, šperky...dohadování s konzulátem a ambasádou, zajištění překladů, ubytování pro hosty, a zajištění řidiče na večer. asi mě brzy z toho klepne :))
Odpovědět
@kristynka_l chtěla bych určitě na ten veletrh v kongresovém centru,ve Vaňkovce je to moc malé,ne?Živá kapela ti dodá atmosféru ohromnou.Původně jsem nechtěla,kvůli financím,ale dá se sehnat i za rozumnou cennu.Taky chce ta vaše kapela pak za každou hodinu 1000kč?Jako když zkončí o půlnoci,tak každý už bude na kašu a zaplatí jim rád..jen ať hrají :-) @macangel no ato jsi zapomněla na oznámení anevím co ještě ;-) Je toho dóóóst.
Odpovědět
@kkaminka máš pravdu, zapomněla jsem ho zmínit stejně jako matriku (rezerováno datum), ale už se na něm pracuje - zakoupen papír s obálkami i stuha :)). obřad hostina i raut budou v jednom místě, tak aspoň tak to bude o něco jednodušší.
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka Loni jsem ve Vaňkovce nebyla, byla tam kolegyně a říkala, že to bylo moc hezké. Ale v centru to bude určitě lepší :-) My jsme se domluvili s kapelou za 8 hod. na 8,5 tis. Je to víc,než jsme počítali, ale zase není pro ně problém nacvičit písničky, které si přejeme (i když je nemají v repertoáru) a hrají dobře. Jiná kapela nám nabídla hraní za 650 Kč na hodinu, ale hrají jen české písničky a slovenská je prý cizí, tak to nenacvičí ]-(
Odpovědět
@hannnahs no tak asi není pro normální lidi ale pro tu vyšší vrstvu? :-) A já předpokládám, že sem chodí víc normálních holek :-) Ale fakt se takhle vypracoval za tři roky...
Odpovědět
my chceme tak srpen, ale teď si hledám práci, takže to bude malá , skromná svatba.
Odpovědět
@macangel další šikovná co si dělá oznamko sama..závidím :-) @kristynka_l my se asi rozhodli pro to duo,dělají i show.Ti chtějí 5,5 tis.za 6 hodin..Přesně,taky jsem hledala ty kapele co zpívají i cizí :-)
Odpovědět
@pupickova to určitě, většina holek se tu snaží ušetřit, jak může.. mají dětičky, studují, budují bydlení a spoustu dalších věcí... Už i já si tu přijdu jako blázen, když už teď vím, že se pod 100 nedostanem.. teda dostali bysme se, kdybysme dělali svatbu třeba v Ústeckym kraji, ale kdo by tam jel? :-D navíc s přítelovou početnou rodinou.. takže fotograf za "dvacku" kdepak.. a to že nechci na fotkách šetřit, ale co je moc, to je moc..
Odpovědět
@hannnahs jo, tak to jsme na tom úplně stejně! :-) Oželela jsem zámek, a vdávat se budu v penzionu, šaty si koupím "nesvatební", slunečnice ukradnu za barákem na poli a stejně se pod těch 100t nevejdu :-/ Nechci v žádném případě šetřit na prstýnkách, na hostině (vlastně vůbec na hostech) a ty fotky bych taky chtěla mít hezký, přece jenom vzpomínka na celý život...ale Rotschield teda nejsem! :-)
Odpovědět
@pupickova tak já tím, že jsem zámek chytla v začátcích, tak mám i "počáteční cenu", která je přeci jen o poznání jiná, než mají třeba už teď.. jinak by to taky byla pálka. Šaty bohužel musim půjčit pořádný, páč potřebuju něco, co udrží moje prsa, a to se mi už potvrdilo, že čim levnější šaty, tim větší hrůza a starost o to, abych neukázala to, co má zůstat skryto :-D šetřit nechci na fotkách a přítel zase na prstýncích. Jinak tak nějak se snažíme ty náklady snížit, co to jde..
Odpovědět
Holky a kdy a kde je ten svatebni veletrh?Ve vankovce?
Odpovědět
@hannnahs za tan náš zámek chtějí 25 000,- a za zahradu kterou jsem tolik chtěla chtějí 17 000,- a navíc tam mají pevně stanovené dny kdy tam oddávají a my termín v žádném případě měnit nechtěli, je to den kdy jsme spolu začali žít, v den svatby budeme mít páté výročí, a prostě radši ustoupím z pořádání svatby v zámecké zahradě, než z termínu :-D A navíc ty peníze...tady mě to nebude stát nic, (nepočítám poplatek matrice) a stejně bychom tam pak jeli na hostinu :-) Jinak s těmi šaty s tebou souhlasím...já si je nechám z toho samého důvodu šít a myslím, že i tak budou náklady nižší než za půjčovnu v Praze... Ale jinak je mi úplně jedno, jestli ukážu, něco co se na svatbě nesluší...aspoň bude legrace! :-D Prostě to není žádná prča se vdávat! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova to tě chápu, já jsem taky termín měnit nechtěla, teda ne, že bysme ten den měli nějaké výročí nebo tak, ale páč ještě studuju, tak mám "omezenej" výběr termínů.. nerada bych, aby se mi třeba státnice a svatba sešly v jeden den :-D Zámky jsou potvorně drahý.. já jsem původně přemýšlela o Štiřínu, tam chtějí max. 15, ale přístup byl hroznej za takový peníze, takže jsme šli jinam. Mně by se líbila i svatba v kostele, pokřtěná jsem taky, ale přítel by to nepřekousl. A radnici jsme tak nějak odmítli oba... Takže nám by zůstaly taky jen ty zahrady, hotely, apod :-) No tak půjčovný v Praze, to je úplně jiný téma.. já bydlim pár metrů za Prahou, půjčovný se tu pohybuje cca 3-5 tis., v Praze cca okolo 10 a výš. I když je fakt, že ta kvalita je taky trošku někde jinde.. Mě by možná šití šatů vyšlo cca nastejno, ne-li dráž. Původně jsem chtěla jednoduchý šaty, ale nějak mi nesedí k postavě, takže by se to asi prodražilo..
Odpovědět
@hannnahs a to bys jako nezvládla v jeden den? :-D :-D :-D No, jo, ale je to romantika! :-) Já bych zámek brala, a k němu ty dlooouhý šatky, a párek bílých koní...hmmm...takže až vyhraju v tý sportce, tak si to s miláčkem zopákneme! :-D Jinak moc nevím, co ti chlapi mají proti církevním sňatkům, ten můj je taky zásadně proti... My tedy bydlíme taky celkem nedaleko od Prahy, ale náš místní pidi salónek nemá vůbec krátké šaty v nabídce a platit nějakému pražskému vydřiduchovi, to prostě odmítám! :-) Já jsem koukala do tvé fotogalerie, a ty co sis vybrala jsou perfektní!! A nechávat si takové šít, to bys byla blázen...pak už bys jenom nad nimi mohla nostalgicky vzdychat, protože takové už víckrát neoblékneš...to je ta půjčovna nejlepší řešení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 mně je 27, máme už místo hostiny i obřadu, fotografa, šaty teprve začínám vybírat. Budeme mít asi 30 lidí
Odpovědět
@pupickova no se rozdvojim a zvládnu všecko :-D :-D :-D no já taky nevim, co mají proti tomu kostelu. Já osobně teda mám výhrady proti církvi a tak, ale kostely se mi líbí :-D Já jsem tady u nás taky na krátké nenarazila a abych pravdu řekla, ani v těch pražských to neni žádná "klasika", ani v jednom katalogu, co si pamatuju, jsem na ně nenarazila... Děkuju :-) no ty jednoduchý, po kterých sem snila, takové neširoké, nejlíp ještě krajkové.. to prostě vůbec.. je mi to na jednu stranu líto, ale co se dá dělat... A tohle byl dobrej kompromis, žádná šlehačka, jednoduchý, výrazný zdobení, prostě jsem maximálně spokojená :-)
Odpovědět
@hannnahs moje řeč...mě se kostely líbí :-) Taky romantika :-) Mě tak nějak přijde, co jsem opravdu začala něco řešit a zařizovat, že celá svatba je o kompromisech. :-) Nikdy jsem nikomu nezáviděla a už vůbec ne, co se majetku týká, ale mít neomezený rozpočet by se právě teď fakt hodilo :-)
Odpovědět
@pupickova jj, přesně, a ta atmosféra, co? :-) nemůžu si pomoct, ale prostě ten kostel má svoje.. to co je tam, při tom obřadu, to mi přijde, že se prostě jinde vytvořit nedá.. nevim, jestli je to tím prostředím, akustikou, nebo všim dohromady, ale je to nádhera.. To mi povídej, mít neomezený rozpočet, tak ! tý jo, ani nevim co :-D :-D :-D
Odpovědět
no a chlapi jsou asi natvrdlí, že to nechápou...nebo jim ta romantika zase až tak moc neříká. Já už si teď stojím za penzionem a krátkými šaty, ale nemysli si, že jsem si tu romantiku taky tisíckrát nepředstavovala...šaty jako princezna, tááákhle vysoký podpatky, všechno načančaný.... Tak třeba příště :-D :-D :-D
Odpovědět
@pupickova @hannnahs Třeba můj přítel říká že kostel se mu zdá ponurý. S tím teda souhlasím, už proto že jsem tam zatím byla vždycky jen na pohřbu. Zato zámek se mu zdá romantický . Rozhodně nechceme ani jeden obřad na úřadě :-)
Odpovědět
@verusak87 no jo, tak pokud tam chodíš jen o pohřbech tak je to asi ponuré. Ale když se to tam vyzdobí... Jééé :-) Já do kostela třeba nejdu jak je rok dlouhý, ale o vánocích bych si to nenechala ujít nikdy :-) Jenomže miláček prostě ty "černoprdelníky" nesnáší a trvá si na tom že s nimi nechce mít nic společného :-D
Odpovědět
Ahojdy my už máme zamluvený termín 18.8.2012 :)))
Odpovědět
@pupickova :-D tak to já jsem si zas romantiku naopak nepředstavovala nikdy :-D nechtěla jsem závoj, vlečku, obřad spíš někde na statku apod. A podívej se na mně :-D No příteli se pod slovem romantika představí asi tak růžová barva a tu nesnáší :-D Tak teď sem tu padla pod stůl.. černoprdelníky :-D :-D :-D to je skvělý slovo :-D @verusak87 s tim úřadem se shodneme :-) no já byla jako malá dost zvyklá chodit s babičkou do kostela každou neděli na mše, to se mi vcelku i líbilo, než sem se začla nudit :-D takže ty pohřby s tím nějak spojené nemám :-) @leentilkaa tak vítej mezi náma! A ať tu najdeš spoustu inspirace do dalšího plánování :-)
Odpovědět
@hannnahs jééé a nebereme my si jednoho a toho samýho? Ten můj růžovou taky nesnáší! Už mi zakazuje i holkám kupovat růžové oblečení! :-D Nějakej zaujatej! :-D
Odpovědět
@pupickova :-D no a to sem ještě příteli neřekla, jak u vás oslovujete velevážené kněžstvo, to by se mu taky určitě moc líbilo :-D já teda růžovou taky moc nemusim.. nevadí mi teda vůbec starorůžová, tu naopak můžu, nebo takovou trošku do fialova. Ale žvýkačková růžová nic moc teda. Jinak ten můj zbožňuje červenou.. tak chtěl původně i červenou svatbu, ale tu já zas naopak v převaze moc nemusim..
Odpovědět
@hannnahs to mu klidně řekni...to sice není můj, ale miláčkův název pro ně, ale on by se určitě nehněval! :-D Já růžovou miluju...asi tak 5 let zpátky se mi to stalo, z ničeho nic, ale mám jí poslední dobou zakázanou :-D Ale holčičkám sluší, takže on sice brblá, ale jenom maličko! :-D A u svatby...víš že jsem se doma ani nezeptala? Já prostě rozhodla že bude žlutá, a bez debat! :-D To jsem možná mohla, že? No...ale on už dávno naznačil, že růžovou kravatu a ponožky na sebe nevezme a jiná barva než žlutá a růžová prostě na výběr není! :-D
Odpovědět
@pupickova :-D já miluju fialovou, ale ta mi taky neprošla :-D stejnej názor - nevzal by to na sebe, a nesouhlasil ani tehdy, když mu bylo vysvětleno, že přeci nemusí.. může jít v bílé, stříbné, černé... a fialovou mít jen korsáž.. ale to néé, fialovou prostě nééé :-D takže u nás bylo docela dohadování, i na tu oranžovou / zelenou se šklebil zprvu, než jsem mu ukázala fotky :-) nj, chlapům se musí na rovinu, žádná představivost :-D :-D Ale žlutou bych brala :-) tu já taky ráda, taková veselá.. To by mi vůůůbec nevadilo :-)
Odpovědět
@hannnahs mě ta žlutá přišla tak nějak sama, díky těm slunečnicím, to je prostě kytka kterou chci a každej musí uznat že slunečnice by se k dejme tomu červené svatbě nehodily! :-D Fialovou nechtěl? Ta se mi ale taky líbí moc a přijde mi to taky romantický, sladký :-) Ta tvoje oranžovo zelená mi přijde taková neokoukaná, neotřelá, moc se mi to líbí, ale já bych to neuměla barevně sladit... a ani nemám komu říct, ségra zná jedinou barevnou kombinaci a to je žluto modrá, podle Švédské vlajky, a takovou tedy svatbu fakt nechci! :-D
Odpovědět
@pupickova člověče, ale to by ses možná divila. Já teda to už asi nedohledám, ale byla tady nevěsta, která měla žluto červenou svatbu (právě slunečnice), a krátké šaty - bílé s červenou stuhou v pase. A vypadalo to luxusně! :-) Fialovou nechtěl no.. já bych jí dala dohromady se stříbrnou.. působí to úžasně elegantně, na zámek jako dělané. Ale je fakt, že teď jak možná změníme restauraci, tak tam by se zas fialovo / stříbrná totálně nehodila.. takže já to beru i takhle.. případně budeme muset i tu oranžovou maličko stáhnout a upřednostnit spíš tu zelenou. Jsou to dohromady zajímavý barvy, ale to sladění je docela mazec, to máš pravdu, tak se s tim peru občas :-) No a já jsem pro změnu jedináček, takže taky nemám moc s kym se poradit, krom jedné kámošky, na které si cením, že dokáže být skvěle upřímná, takže když řekne, že je to hezký / blbý, tak tomu můžu naprosto věřit :-) to už se dneska taky bohužel nevidí tak často..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @pupickova Hani, to jsi myslela asi tohle album, že? http://www.beremese.cz/fotoblog/syroo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?