Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@mvkoty no v džínách...chtěla jsem toho mýho přemluvit aby šel v džínách, ale on je děsná konzerva. Aspoň že ty krátký šaty jsem si prosadila :-D @hannnahs půjčovat si je nebudu, sama víš, jaký je problém sehnat šaty na veliká prsa, a těch krátkých šatů je v nabídce zatraceně málo, takže rovnou ke švadleně a ať se kouká pořádně snažit! :-D
Odpovědět
@pupickova to si piš, že vím.. bohužel.. proto jsem taky nakonec sáhla po korzetu, i když jsem ho nechtěla a pro kvalitní šaty, které jsou sice dražší, ale aspoň mám jakoustakous jistotu, že je nebudu mít při obřadu u kolen.. a máš pravdu, krátkých svatebních šatů je opravdu málo.. takže šití je jasná volba ;-) a už máš nějakou představu, kde si nechat ušít?
Odpovědět
@hannnahs dneska jsem psala paní do jednoho menšího krejčovství, co jsem koukala na její fotogalerii, tak na to že je to fakt téměř domácí dílna, tak je to hotová kouzelnice :-) Já původně taky chtěla korzetové šaty, i když se mi moc nezdají, nejsou pohodlné atd... ale je tam ta jistota, že ta prsa podrží, no ale nechat si dělat korzet zvlášť stojí od pěti tisíc výš, k tomu nechávat dodělávat šaty...no šaty na jedno použití za 15 tisíc tedy fakt nechci, navíc si moc neumím představit korzetové a krátké. Tak uvidíme s čím se paní ozve a pak kdyžtak budu hledat dál, ale určitě bych radši nějaké menší krejčovství, než nějaký salón, protože mám pocit, že tam jsou přístupnější mým nejrůznějším nápadům. Nehledě na to, že paní má v nabídce, že k šatům i sladí oblek pro partnera :-)
Odpovědět
@pupickova tak to je úplně perfektní, tak snad ti to tam vyjde a budeš spokojená. Já, když jsem uvažovala o šití, tak jsem taky hledala všemožná krejčovství, ale tady v Praze to byla hrůza.. křivě šité, špatné materiály.. prostě k pláči.. Líbila se mi práce Madory, jenže tu já mám 300 km daleko.. takže to by bylo takový horší..
Odpovědět
@hannnahs mluvíš mi z duše, do Madory jsem se přímo zamilovala, a ty první šaty byly přímo od nich..ale bohužel :-( je to strašně daleko, takže budeme improvizovat...koneckonců, mě je jedno v čem, hlavně když si mě vezme :-D
Odpovědět
@pupickova holky mi tu sice říkaly, že pro paní není problém kamkoliv dojet, že dodává i do pražských salonů apod., ale stejně to pořád vidím jako nevýhodu, že je to tak daleko. Už mi bohatě stačí to, že fotografa máme z Vysočiny a DJe z Jižních Čech :-D teď když už mám taky na krku pár problémů se zařizováním, tak si taky řikám, že by bylo nejlepší se na všechno z vysoka a vzít se ve dvou, v nějaký bílých letních šatech a konec :-D
Odpovědět
@hannnahs jj, ještě aby chudák paní lítala sem a tam kvůli zkouškám šatů...asi by se ti pěkně prodražilo. Fotografa z Vysočiny? To máte na doporučení, nebo proč z tak daleka? My jsme ještě fotografa nevybrali, a DJ nejspíš vynecháme úplně, ségra se do toho hrne, ale já nějak nevím...to pak místo zábavy bude furt někde měnit cédéčka? :-/
Odpovědět
@hannnahs jinak, koukala jsem na Berchtold...moc hezké místečko :-) Ani jsem netušila, že něco takového je.
Odpovědět
@pupickova právě.. a toho času na cestách i pro mě, kdybysme se scházely někde na půl cesty :-| Ohledně toho fotografa - jednak je to můj vysněný, a druhá věc je, že i s cestovnym vyjde levněji, než fotograf z Prahy bez cestovnýho (holt má Praha přirážku.. :-S ). Máš recht, ono to sice vypadá jako dobrý nápad a "ulehčení", že se do toho hrne, ale pak si vůbec nic neužije.. No on Berchtold totiž není dlouho :-) respektive předtím tam byla ta "hezká" ruina kolik let. Oficálně ten zámek otevřeli loni v červnu.
Odpovědět
Ahoooj, my 25.8.2012 :)))
Odpovědět
@hannnahs já fotografa zatím hledám a nenacházím, asi jsem moc náročná :-) Myslíš že by se urazil profík fotograf, kdybych si přivedla ještě druhého fotografa, co tam bude taky "pracovaně" ale není to profesionál? Nebo ještě líp...napadlo mě, pozvat si tu amatérku fotografku na focení příprav a hostiny a pak na takové to strojené focení profíka, ale zase bych nerada urazila jí, že jí nedůvěřuji ... Achjo! :-D A ten miláček mi řekne, mě je to jedno jak to rozhodneš... Vypadá to tam moc hezky, budeš jak princezna :-) @kahlua87 Ahojky, tak to máš den po nás, a už máte vybrané místo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic no, chtěla jsem svatbu v srpnu, ale ty vypsané termíny nám vůbec nevyhovují, tak teď nevím, co s tím :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@fredericka jiné místo? jiný termín? nebuď smutná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
práve ze nikdo nevypsal v nasem okoli 11.sprna.....vsichni konci 30.cervnem a pak az 24. srpna.....to proste moc nechapu, vzdyt vetsina lidi se bere v cervenci a srpnu!! zitra tam budu muset zavolat a zkusit se domluvit, jestli nas oddaji v jiny termin...
Odpovědět
@fredericka Hm to je zvláštní...třeba se ještě někdo najde. Jinak u nás tedy není problém udělat v ten den byť jen jedinou svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak vidim ze nejsem sama kdo ma svadbu 4.8 a souhlasim s holkamy co psaly, ze je to krasne datum.Muj budouci manzel ma zrovna 40 narozeniny takze proto oslavime vse najednou.My mame taky male dite bude mit v lete 2 rocky.Jak uz jsem psala my budeme mit svadbu v Terlicku u prehrady v Jaskovske krcme a uz ted vse zarizuju a pripravuju.Jak jsem si cetla ty ceny tak si rikam muzete byt nektere rady,ze tak usetrite,protoze opravdu my pod 100 000 nepujdem uz jen kameraman + fotograf + hudba stoji pres 25 000kc a to kde mate dalsi veci jako jsou svatebni saty boty,pradlo a saty na prevleceni a sluzby myslim svatebni dort,kolace kosmeticka kadernice,autobus pro svatebcany atd atd atd :-) Nas bude do 50 lidi i s detmi.Budeme mit i ubytovani takze doufam,ze vsichni budou spokojeni :-) Jinak uz stresuju ted a snazim se co nejvice veci mit zarizeno.A jak jste na tom s pripravami vy ostatni?
Odpovědět
@pupickova je to vcelku běžný, že si holky berou dva fotografy - klidně i oba profíky, kteří se neznají ;-) a profík by se snad urazit nemusel.. u takových akcí většinou stejně fotí každej, kdo má ruce nohy :-) akorát potom, při takovém tom focení jenom vás dvou, tam by to mohlo trochu skřípat, tam bych nechala pracovat jen profíka ;-) No jo, naši muži, to je pořád to stejný... většinou věty typu "co se tobě víc líbí, nějak to zařiď, jak chceš" :-D Jo jo, je to tam nádherné a mají super koordinátorku, je s ní radost jednat :-)
Odpovědět
@millimaus já jsem na tom do puntíku stejně jako ty.. snažim se mít co nejvíc připraveno dopředu, jak to jen jde. A my se sice snažíme ušetřit, ale u Prahy to jde těžko, a vidím to tak, že my se pod 100 nedostanem, ani kdybysme se na hlavu stavěli.. mělo by nás být celkem cca 65, s tím, že bude jiný počet na hostinu a pak až se další přidají na raut..
Odpovědět
@millimaus tak my taky budeme kolem těch 100tisíc :-/ ale u nás se ta cena vyšplhá hlavně kvůli ubytování pro hosty. Jinak já už se taky obula do zařizování,dnes jsem byla na matrice, tak ještě sehnat nějaké doklady ale termín, místo a čas už máme potvrzené :-) @hannnahs já se pokusím to s tou kamarádkou nějak domluvit, třeba ani nebude mít čas. Jinak ten profík, co jsem ho chtěla mi včera poslal ceník, sedla jsem si z toho doslova a do písmene na pr *** :-( a jdu hledat někoho jiného. Někdy bych do toho s chutí kopla, když mi drahoušek tohle řekne, protože já chci malou svatbu, ideálně jen my a svědci, ale vím jistě, že on by se vzteknul, kdybych to tak udělala, tak jak sakra mám dělat něco jak chci, když on to tak nechce?! :-D
Odpovědět
Taková svatba výjde na hoooodně penízků,řeknu vám,že kdyby pro mě naši neměli ušetřeno,tak jsem v prdeli.Budu se snažit ušetřit kde se dá a nějaké serepetičky vynechat,ale půjde to těžko.Já si nic sama nevyrobím,jsem antitalent na ruční práce.Pak se mi líbí ty svatební noviny,už jsem se na to tak nějak dívala a bohužel jsem i antitalent na počítače :-D .Hostinu máme na školní jídelně,kde je to 500kč na hlavu.kde je svíčková a pak raut,alko nealko si doneseš,víno a slivovice bude domácí.Lidí bude kolem 50 a večer o dost víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky tak to jsem rada,ze nejsem sama .U nas to udela hodne i to, ze muj budouci manzel je nemec a veskere doklady mu musim nechat prelozit do cestiny a po me zase chcou v nemecku ,abych vsechno prelozila do nemciny takze musim myslet i na tlumocnika u obradu.A tyhle ty preklady stoji taky nemale penize.Jen za rodny list me dcery za preklad jsem nechala tady v nemecku 80 euro coz je hodne drahe za jeden bylby papir.My se taky snazime trochu usetrit,protoze by jsme radi i nekam na svatebni cestu.A ted jeste jako naschval se nam pokazilo auto a asi to vypada tak,ze se budeme muset poohlednout jeste po nejakem autu coz je pred svatbou fakt hrozne financne narocne asi se s toho zblaznim :-(
Odpovědět
@kristynka_l Ahoj netnáš náhodou kapely Bolero a Tom Sawyer band?nevím pro kterou se rozmyslet ;-)
Odpovědět
@pupickova No s těma profíkama... na celý den počítat (tak cca těch 9 hodin) bych počítala s cenou tak okolo 10 tisíc.. Je to pálka no.. ale zase fotky ti zůstanou na furt ;-) i když je fakt, že je třeba x let po svatbě budete vytahovat méně a méně, ale i tak.. Já tohle přesně znám.. taky mám vymýšlet kde co, ale on tak zahodí s tím, že takhle to přeci nechce.. ale sám nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka Ahoj, ráda bych ti poradila, ale bohužel neznám. Z vlastní zkušenosti - my budeme mít Duo Fantastic a hodně lidí nám doporučovalo Víkend (avšak na náš termín (4.8.) mají obsazeno).
Odpovědět
@hannnahs tak tenhle kluk je o dost výš než je těch standardních 10 tisíc. :-( Kamarádce dělal fotky před 3 roky, za 3500,-, od té doby si udělal jméno a začal na tom zatraceně vydělávat ten základní balíček, kdy dostaneš 100 fotek na CD a asi 30 vyvolaných vyjde na 19.900,-Kč a já chtěla fotografa na celý den...tzn.: 40t. jak vyšitých! :-S Bezmála polovina našeho rozpočtu. Oni ty chlapi jsou fakt jeden jak druhý! :-D
Odpovědět
@kristynka_l nevadí,i tak dík.Dívala jsem se na tu kapelu víkend a nemají na stránkách nic k poslechu,škoda. Půjdeš na veletrh do Brna?Kdy je přesně?
Odpovědět
@pupickova No pááááni! Tak to je něco... A můžu se optat, o koho se jedná? Protože to je opravdu neuvěřitelná suma..
Odpovědět
@hannnahs Lukáš Koňařík, má WWW stránky příjmení.info, fotky má fakt nádherný, ale to bych musela vyhrát ve sportce, aby mi to doma prošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka Víkendi nemají ukázky na webu, kamoš nám půjčil dvd ze svatby a super, pořádají i hry. Je veletrh ve Vaňkovce příští víkend (21. a 22.) tam budu v neděli pracovně, ale určitě vše prohlédnu :-) A pak bude v březnu veletrh v Kongresovém Centru BVV 3.a 4. Tam půjdu v neděli navštívit kolegyně, ale hlavně soukromě. Ty se na nějaký chystáš?
Odpovědět
@pupickova to jo, to je opravdu na tu sportku.. Ale teda zatím jsem o něm neslyšela, abych pravdu řekla, ani si nepamatuju, že by ho někdo zmiňoval tady na beremku.. Ale ta cena je fakt vysoká, na to, kolik existuje svatebních fotografů...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?