Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
candlemania no ja mam saty kupovane za super cenu i s botama kosmetiku si obstaram sama a kadernice je kamaradka takze cena nulova pradlo to je take zanedbatelna polozka protoze podprsenku do satu netreba :-) nehty si delam sama: Ono je super kdyz mas moznost si vse nebo vetsinu udelat sama mam to vse origo a presne tak jak chci ja a jeste usetrime
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásný. Já sice taky nehty dělám, ale na svatbu jsem se rozhodla že si nechám udělat - ať si taky užiji to hýčkání, co dávám jiným dámám :-) prádlo pod šaty ne, ale nějaké névho na svatební noc. Mě hodně výjde kadeřnice - přeci jen mám vlasy do půl zad. Takže vytvoření nějakého účesu mě nějaká ta korunka stát bude. A s malováním se - máš můj obdiv. já tak akorád používám tužku na oči, takže to si taky musím zajít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty ale to asi nemáš moc hostů, že? TO bude asi jen rodina.. a vše doma.. a co muzika, fotograf atd.. to vše taky sami? 10 tis. to si ani nedovedu představit a to budeme mít hodně z vlastních zdrojů, ale i to stojí peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidávám :-) termín 10.8.2012 na Dobříši... zatím studuji co a jak :-D
Odpovědět
alenv hostu bude cca 20-30 hostina bude na zahrade formou grilovani a rautu: Muzika tu obstara tatiho kapela fotograf je kamaradka co foti a te zaplatim akorat dopravu z a do Plzne: Maso se objedna u znameho reznika vse pripravi nalozi dort bude od maminy kolegyne co pece svatebni dorty jako konicek a vedlejsak: Šaty budu kupovat ale mam vybrane hezke jednodussi a is doplnkama se vejdu do 2tisic oznameni si delam sama stejne tak jako liceni a nehty: Kadernice je kamaradka takze uces cca 0-500: Mame uz dve deti takze nebudeme delat nejakou obri svatbu proste krasnou malou svatbu takovou jakou si oba predstavujeme: Nebudu zvat veskere pribuzne na hostinu kdyz se s nima vidim dvakrat do roka a hlavn2 kdybych je pozvala tak kam se hrabou hujerovi je nas hrozne moc a ani bych si to s tolika lidma neuzila takhle to bude decentni v klidu doufam
Odpovědět
Ahojte, my se budeme brát 18.8.2012 :-). Pořád jsem z toho rozčarovaná :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se do skupiny.. my máme svatbu 4. 8. 2012
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty to je perfektní..není nad kamarády kolem že? my to máme podobně..zámek máme v místě bydliště, tudíž za symbolickou korunu, fotit nás bude kamarád, dort si peču sama s pomocí mé karádky, kosmetiku mám přes známou za pár korun, hudbu nám zajištuje známý, mirtu a ktytku mám taky přes známou...prostě paráda..svatbu budeme mít také malou, kolem 30 hostů..máme to podobně, z přítelovy strany je jich moc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty jj mám podobnou představu jako ty.. musím to propočítat.. ale ten raut mi podle mě vyjde i když ho budem dělat mi.. tak to nakoupit člověk musí.. a maso máme vlastní.. dorty peču, ale i nealko a nealko si myslím, že bude za dost.. když budem hodně šetřit tak to tipuju tak 30 000 :-(
Odpovědět
@levin Tak to máme stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 a jeké je pěkné co? :-D a v jakém městě?
Odpovědět
@levin Nám se právě moc líbilo. Já jsem ze Zlína a svatba bude na zámku ve Vizovicích.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
4 + 8 = 12..to je proste paráda..:-) já jsem z Ústí a budeme to mít na místním zámku...
Odpovědět
Zdravím všechny budoucí paní ;-) Já se budu vdávat také v srpnu a to 11.8.2012,tak bych se k vám ráda přidala.Zatím mám dohodnutý obřad,fotografku,kameramana,hostinu..toď vše :-) Mám malého synka,takže nestíhám,ale mám ještě čas,co říkáte?? :-)
Odpovědět
@kkaminka Máme stejný termín, super! Ale koukám že bych měla asi něco začít zařizovat, poněvadž my nemáme krom toho datumu nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka no já nemám ještě vubec nic tak bud v pohodě.. jelikož čekám na datum.. a bohužel u nás jsou vyhlášeny až ke konci ledna.. ale zřejmě platí i tak 4.8
Odpovědět
Profilova fotka
@levin jéé ty to máš stejně.. my jsme z Loun to je kousek od Ustí
Odpovědět
@levin Datum je fakt super. Povíš o sobě něco? Mě bude 25 a ještě studuji. S přítelem jsme 4 roky. Zatím mám zamluvené místo a datum, kameramana, fotografa a restauraci, vybrané šaty (ty si chci koupit). Živou hudbu ani DJ nechceme. Kadeřnici a kosmetičku mám vybranou jen to musím časem zamluvit. Budeme mít tak do 25 lidí.
Odpovědět
@moribundus @alenv :-) :-) tak to toho mám nakonec ještě dost ;-)Teď sháním kapelu za rozumnou cennu. Holky do jaké barvy budete ladit?Já chtěla moc fialovou,ale má ji téměř každá nevěsta.Já tu barvu miluju,tak ještě nevím. A jestli bude pařák,tak to nebude moc příjemné,co?My jsme se rozhodli pro srpen kvůli malému,že už bude mít přes rok,tak si s náma třeba i zatrsá :-D a 11.8. mám svátek,tak to bude mít skoro manža dobře zapamatovatelné :-)
Odpovědět
To je dobrá mnemotechnická pomůcka! ;) Mě se děsně líbí fialovo bíla, ale zase bych moc ráda měla slunečnice :D takže nakonec budeme mít asi žluto zelenou nebo žlutohnědou, to se ještě uvidí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka my vybrali srpen, jelikož máme výročí, já svátek a zjistila jsem, že jsem těhu.. a malej už bude mít taky přes rok:-)) jinak já nevím.. jakou vubec.. líbí se mi i teplé barvy jako zlatá a nebo klidně i černá :-D
Odpovědět
@moribundus slunečnice jsou krásný x-) @alenv máš krásnýho syna.Jak se jmenuje?Už přemýšlelas kdo ti ho bude večer hlídat? Fíha..černá. ;-) Nekoukalas na 4svatby na markíze?Tam měla do zlaté barvy výzdobu jedna nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka ne nekoukala, no, ale bílo-zlato-černá taky dobrá :-) jmenuje se Aleš:-) a děkuju moc za pochvalu malého. No předpokládám, že babičky:-D a pak ho dáme chrnět.. podle toho kde nakonec svatba bude ted o tom hodně diskutujeme.. chtěli jsme to u té tchýně, jenže včéra jsme se bavili, jak by to bylo se záchodama.. jden záchod pro cca 30-40 lidí.. no to by nešlo.
Odpovědět
@alenv přes den to se nebojím o hlídání,to bude na roztrhání,ale večer,víš. ;-) Babička,tchýně se nabídla,ale zas je mi to líto..uvidíme.No to by byl záchod na rozrhání :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka no právě já myslela,že to bude u baráku, takže by se malej dal spát a bylo by.. no uvidíme..malýmu bude teprve rok a tři měsíce. Asi bude pařit s náma:-D ne sranda. No právě, takže ted jsem stracená.. a já to nechci mít v hospodě :-S takže ted přemýšlíme
Odpovědět
@alenv kolik stojí ty wc co jsou na festivalech?To by bylo blbé? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka no to jsme říkali, že by bylo blbé :-( přeci jenom chlapi v oblekách a ženský lodičky a šatičky :-D :-D :-D :-D tak by každej stejně čekal na to jedno WC, možná chlapi ne :-D
Odpovědět
Jste tu někdo z Brna a okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jako všechny plánujeme svatbu na srpen - 25.8.2012. zatím toho moc nakoupeného nemáme, zajím máme domluvenou restauraci a datum na radnici. Srpen je asi dost populární:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k srpnovým nevěstám :-) My budeme mít svatbu 4.8. (včera potvrzeno). Jsme z Brna a svatba bude na Znojemsku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?