Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@kaspien no teď už vím, že by to byla vcelku i škoda :-) zalíbila se mi vlečka a tak.. :-) takže úplně jednoduché už to stejně nebudou :-D ale tu šlehačku bych vážně asi nevydýchala, ani nic složitějšího.. prostě radši takovou tu střídmější verzi.. Jéé děkuju, že se ti zdá postava dobrá :-) no řešim jí spíš kvůli tomu rozdílu prsa / pas / boky.. prostě holt typické přesýpací hodiny a ty prsa mi v těch šatech trápěj.. víc jak půlka šatů je mi přes prsa malá, nebo ten střih hořejšku ještě víc ty prsa umocní.. a já potřebuju přesnej opak - zmenšit..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak pokracujete s pripravama?Ja jsem se ted nejak zasekla, porad cekame na termin od matriky :-S , takze porad nevime, jestli svatba bude v kotele nebo na zamku...Saty budu taky resit az v lednu, ma prijit nova kolekce, tak o ni nechci prijit...Kdyby nahodou.. :-) Jak jste na tom vy?
Odpovědět
@zuznana a kdy vám matrika řekla, že budete mít termín? S nima je to občas boj co? :-| Tak to přeju, aby si našla ty pravé šaty ;-) už víš, kde budeš vybírat? Jinak my máme jen takové občasné zařizování, taková ta jedna hlavní vlna opadla a čekáme na další, ta bude tak v tom lednu / únoru :-) poslední dobou jsme vybojovali termín na matrice a vybrala jsem si šaty.. takže teď budeme mít tak měsíc dva relativní klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs V lednu.Jsem docela nervozni, protoze to chceme mit na zamku v Buchlovicich a tam asi bude natresk...Ale mame ho predbezne slibeny, tak doufam, ze to vyjde...Saty mam predbezne vybrane.Porad se vracim k tem prvnim, takze to asi vyhrajou ;-) Ktere jsi nakonec vybrala ty?Divala jsem se k tobe do alba, moc se mi libily ty, jak rikas, ze 'nee, ze moc slehacky' ;-)))i kdyz rozumin, ze pokud nejdou ke stylu svatby a chces neco jednodussiho, ty druhe jsou lepsi...Ja jsem zatim vybrala tyto
Odpovědět
@zuznana jj, to ti naprosto rozumim.. já se zas bála kvůli tomu našemu datu 18.8., páč to taky bude asi dost nával.. tak snad tam s váma budou počítat.. na naší matrice na nás naštěstí nezapomněli a počítají s náma, to mi fakt spadl kámen ze srdce, když nám to řekli :-) Wau, ty tvoje šaty jsou zajímavý :-) líbí se mi stejný hořejšek - teda respektive jsem i takový vybrala, je jediný, jaký můžu mít.. Jinak mně by se k zámecké svatbě i šlehačka hodila, ale já jí prostě nesnášim :-N jsem spíš minimalista, takže čím míň skladů, zdobení apod., tím líp pro mně :-) Nakonec jsem vybrala tyhle (Piramide), ale docela jsem ještě bojovala, jestli si nevzít Georgie (oboje šaty v mém albu z Nuance), ale byly hoodně drahé a tak dobře neseděly.. ale byly překrásné.. bez zdobení, skládání, ideál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, taky je to jediny korzet, ktey mi sedi ;-) mam totiz silene uzke zada a tyhle maji ten korzet dost vysoky, takze se nemusim bat, ze neco nekde vypadne nebo korzet sjede...a chtela jsem saty z tylu, tyhle tyl maji...jeste se mi silene libily tyto, ale taky jsem je kvuli cene zavrhla...a nebyly tak pohodlne...Muzu se zeptat, na kolik hodin chystate obrad?Chtela jsem nejak kolem 1.hodiny, ale bojim se, ze nez skonci obrad a vyfotime se budou tak 3 a lidi budou hlady silhat ;-)
Odpovědět
@zuznana ty jsou úchvatné! A originální! Škoda, že jsi je taky zavrhla.. Přesně moje řeč.. já zas mám velký rozdíl mezi pasem a prsama a bokama, takže já potřebuju zvýraznit ten pas a upozadit trošku prsa a schovat zadek :-D takže když mám vysoký sed, tak vypadám hrozně prdelatě a přidává mi to kila, a když si vezmu něco pod boky, tak to je teprva katastrofa.. takže potřebuju takový nižší sed, a uplý korzet a především pevný, abych neukázala něco, co se na nevěstu nehodí :-D Já měla původně v plánu tyto šaty, no ale byly drahé, a právě mi nesedělo to, že neměly ten snížený sed, přidávaly mi pár kil navíc.. ale byly naprosto božíí.. takže mi to mrzí na jednu stranu, kdyby ta cena byla nižší, tak bych měla velký rozhodovací problém :-D Jinak my máme obřad plánovaný na 11. Právě, abysme se tak nějak okolo jedné dostali k obědu.. přeci jen svatba poběží od rána, tak aby lidi nepadli hlady :-) původně jsem plánovala taky odpolední svatbu, ale to až tak okolo druhé spíš třetí hodiny.. aby měli svatebčané čas najíst se třeba doma.. Ale nakonec to padlo, páč ženich chce mít slavnostní oběd, když už se prý musí oženit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne, ale popravde se mi vic libi ty, co sis vybrala...Tyto maji dost sirokou sukni...I kdyz zase vypadaji tak princevnovsky...S tim nizsim pasem mas pravdu, opticky to fakt tu postavu vyrovnava.No, budu to muset nejak s tim casem vymyslet. Mozna neco maleho po obradu ne se budem fotit...Nebo se fotit az po jidle...Koho mate na foceni?My jsme nakonec vybrali Palo Bigose, moc se mi libi jeho styl foceni...
Odpovědět
@zuznana jj, jsou takové celkově široké :-) i paní v půjčovně říkala, že v těch vybraných jsem hubenější... tady z těchto se mi hrozně líbil ten dekolt.. ten byl parádní :-) No jediná nevýhoda focení po jídle je plnej žaludek.. :-D to bych se bála, že najedná bych moc nepózovala :-D Já bych volila kompromis.. poslat svatebčany do restaurace, aby jim tam dali nějakej předkrm, chuťovku na "zahřátí", a až se vrátíte, tak už propukne samotná hostina ;-) Bigoš je hodně dobrej. Já jsem si vybrala už před pár lety Tomáše Dolejšího :-D Když jsem sama začínala fotit, tak jsem u něj na stránkách publikovala v galerii svoje nepovedné první fotky (ne že teď by byly lepší) :-) a když zveřejnil fotky ze svateb, tak jsem si tak pro sebe řekla "až já se jednou budu vdávat, tak chci jeho" a tak tomu i bude (doufám, že se nic nezmění) :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojda holky můžu se k vám přidat?dnes jsem se tu zaregistrovala.termín svatby máme 24.8.2012.. :-)
Odpovědět
@chevalinka ahojky, no jasně! Vítej mezi námi :-) a už si v plném připravování? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jen teoreticky :-D jsem z Hradce králové a svatbu budu mít v Janově nad Nisou což je pěknej kus ;-) v lednu tam jedeme domluvit se na chatu Šámalku ohledně jídla atd, k tomu musíme na matriku,musím sehnat salón kvůli doplňkům pak květinářství a vybrat si někde dortík.no není toho málo :-D jediný co mám jsou šaty a co vy???
Odpovědět
@chevalinka téda, takže taky pěkná hora úkolů. No já jsem začala zařizovat už brzy, takže mám skoro všechno, až na to, že se začínají zjevovat problémy.. takže ty budu řešit teď v novém roce..
Odpovědět
no já taky čekám nějaké problémy :-D bez těch se to asi neobejde..
Odpovědět
@chevalinka no ráda bych řekla opak, ale asi opravdu tolik věcí najednou, to je pomalu nemožný, aby všecko šlo hladce.. bohužel.. :-)
Odpovědět
@hannnahs to by jsme se jinak moc nudily :-D
Odpovědět
@chevalinka asi tak :-D pokud se z toho nezblázníme, tak se tomu možná i jednou zasmějeme :-D
Odpovědět
@hannnahs hele už máš vymyšlenou nějakou kulturní vložku aby se lidi nenudili?jako hry atd...??
Odpovědět
@chevalinka hele nemám :-D spíš mám hry, který nám přijdou takové divné, které bysme neradi hráli, jinak pokud bude zábava váznout, tak řekneme DJ, že si něco zahrajem. Ale raději bych, kdyby se hosté bavili i bez toho.. nerada zábavu nějak "plánuju".. to stejně většinou nefunguje..
Odpovědět
@hannnahs já mám zatím vybranou tombolu a tanec s balónky to mi přišlo takový nenásilný :-D jinak taky doufám že se budou bavit sami..ta tombola je vtipná našla jsem ji na netu :-D http://www.mimibazar.cz/navod.php?str...
Odpovědět
@chevalinka přesně.. to my ani tombolu neplánujem, svatba bude víceméně rodinná, už tak je to hafec lidí, takže by to bylo takový divný, aby blízcí příbuzní vyhrávali v tombole to, co by pak stejně zůstalo ve společném domě.. a pro těch pár kamarádů to nemá cenu no..
Odpovědět
no my tam právě budeme mít lidi z práce a rodiny se skoro vůbec neznají tak musím něco vymyslet aby tam neseděli jak pecky.přítelova mamka je stejně stará jako můj děda a bráchové přítele jsou jako moji rodiče takže něco vymyslet je pěkný oříšek ;-)
Odpovědět
@chevalinka to jo teda.. to věřim, že to bude trošku složitější. My máme opravdu jen blízkou rodinu, ani vzdálené strýčky apod. nezveme.. z kamarádů tam bude tak 10 lidí a všichni se znají vesměs, rodiny se znají až moc dobře, takže tam taky neni co řešit :-) takže ty hry jsou nám spíš na překážku no :-)
Odpovědět
Ahoj. Koukám, že je to tu už rozjeté, ale ráda bych se přidala. Termín 11.8.2012 někde v Brně. Nedávno jsme se dohodli a nic jiného zatím neřešili.
Odpovědět
ahoj no tak to aby jste sehnali místa.aby zrovna neměli všude plno :-)
Odpovědět
@zelen ahoj, vítej mezi námi! :-) nj, to víš, někdo řeší moc dopředu, někdo zas na poslední chvíli.. oboje jde, záleží, jak si to člověk představuje a kolik má volného času na zařizování.. :-)
Odpovědět
@hannnahs já mám málo času díky svému prďolkovi!je mu 8měsíců a když nespinká tak si nedojdu ani na záchod 8-(
Odpovědět
@chevalinka tak to věřim.. to pak to zařizování zabere 2x víc času, než by zabralo normálně..
Odpovědět
Ahoj holky. Doufám, že jste měly včera báhečný Štědrý den. Přemýšlím, že obřad uděláme v místě hostiny, ušetříme se zmatků a času na přejezdy...a to se oddávající snad vždy najde :-). Nehtařka je kamarádka, tak ta je už domluvená., kadeřník taky, cukroví jsem teď vyzkoušela na Vánoce, tak mám také jasno. Z rodiny to zatím nikdo neví..myslím, že březen, duben bude stačit. Jak moc dopředu se posílají oznámení a pozvánky na svatbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?