Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@nika89 asi fakt mají představu, že když je to ten náš den D, tak je nám nějakejch pár tisíc navíc jedno.. tak to se přepočítali :-| sice nejsem typ, kterej by chtěl na svatbě co nejvíc šetřit, chci to mít hezký, dle svých představ, ale jakmile rozpočet překročí mez, tak razantně škrtám, představy nepředstavy... No mně se zelená taky líbí, ale zrovna na barvě jsme se dohadovali dost dlouho, takže naše oranžová už zůstává :-D radši :-D líbí se nám oběma, tak už to nebudem řešit :-) @roma_ka hih, tohle je paráda, myslím, že tahle diskuze by se měla přejmenovat čistě jen na 18.8.2012 :-D :-D jinak vítej mezi námi! :-) kde plánujete svatbu?
Odpovědět
@hannnahs No já doufám že se rozhodne brzo, asi bude hrát roli i to že chce mít bílé kvádro, a barevnou košili, takže bude uvažovat o tom která barva k tomu líp půjde. Já osobně jsem radši pro fialovou, sice nemusim mít sladěný všechno, ale používám fialové stíny, takže by to bylo fajn, jinak budou hnědý ;-) Koukám že na radnicích budou mít 18.8 narváno, ještě že my to chcemem 5.8, sice to bude neděle, ale snad nám to projde :-D
Odpovědět
@nika89 no já jsem taky zvědavá, jak se přítel rozhodne s kvádrem. Černé nebo jinak tmavé taky nechce. Tak uvidíme, jestli zvolí nějaké krémové či jaké :-) No já jsem shodou okolností pracovala na úřadě 8.8.2008 a to byl masakr! Na té radnici, kde jsem byla, bylo vcelku málo svateb, není to až tak krásné místo. A v tenhle den tam bylo 8 svateb a asi ještě 3 mimo radnici... no šílený. Ženský z matriky se za námi vždycky stavily nám akorát říct, že vůbec nestíhaj a zas letěly :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak to věřím. já doufám že nám ten datum klapne, koukala sem na net, a kdyby vyšla ta galatea tak nějaká ta jejich "svatební agentka" dóhodne všechny nutnosti s matrikou za nás, což by taky nebylo špatný :-)
Odpovědět
@nika89 to by rozhodně nebylo. Oni s nima už budou mít nějaké zkušenosti. Já když jsem byla poprvé na matrice, tak jsem z toho dvakrát radostná nebyla :-N
Odpovědět
@hannnahs Mě osobně stačil telefonát, původně jsme chtěli svatbu letos, a když jsem tam volala(bylo to někdy ke konci roku) jestli si můžeme přijít zamluvit termín, byla paní docela protivná, a že si máme přijít nejdřív tak v lednu a i to bude prý brzo... :-| Tak letos snad dopadneme líp :-)
Odpovědět
@nika89 jj, přesně, oni totiž mají na matrice na všechno strašně moc času a tim mě příváděj k šílenství ]-(
Odpovědět
@hannnahs Přesně, příjde mi že by jim nevadilo kdyby jsme tam chodili tak měsíc předem, vůbec se nezajímají o to co všechno je závislé na potvrzeném datu svatby, a že je potřeba ho vědět co nejdřív....
Odpovědět
@nika89 já jsem tý pani tam taky říkala, že to nedělám takhle dopředu jenom z plezíru, že to potřebuju vědět kvůli ostatnímu zařizování, a to kdybys viděla, jak na mě koukala! Prý se taky mám zastavit na konci roku,nebo ještě líp až po novym roce :-| tak jsem se rozhodla, že jim to zpříjemnim a budu tam oxidovat pravidelně už tak od října tohoto roku :-D
Odpovědět
@hannahs Přesně tak, ono je to časem přestane bavit, a radši nám ten termín vypíšou :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho 18.8.2012 bude opravdu rušno :-D Jinak přítel taky nechce tmavý oblek...spíš krémový nebo šedivý...ještě nevíme, ale tmavý nechce ani náhodou... 8-) Holky, s těma matrikama je to boj, co? My měli štěstí na moc milou, tak snad se nic nepokazí :-)
Odpovědět
@hannnahs My budem mít asi laděné do tyrkysova, nebo až takovou petrolejově modrou.. a máme obřad i veselku za Ostravou na východ, okolí Třince :)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my jsme udělali včera malý pokrok a rozhodli se konečně pro místo svatby. Tak to budou Valtice. Na 99%. Snad už to nebudeme muset měnit. Teď ovšem zase řešíme, jestli obřad venku, v zámeckém parku nebo uvnitř. Oba bychom spíše chtěli venku, ale trochu máme strach z počasí... a zase být schovaní nekdě pod party stanem nechceme, protože to ztratí tu atmosféru. Chjo, tak nevím.
Odpovědět
@roma_ka tyrkysová zní zajímavě :-) @lennii a nenabízejí možnost přesunutí v případě špatného počasí? Většina zámku to tak má, že v ceně je při špatném počasí to, že přesunou celý obřad, výzdobu do nějakého vnitřního salonu / kaple.
Odpovědět
@hannnahs Právě, že ne. Takže to nám to víc komplikuje. Ve Valticích si musíš zaplatit zvlášť pronájem buď za park nebo kapli, kde se oddávají jak církevní, tak i civilní sňatky. Tak nevím. Sice jsme víceméně rozhodnutí, ale ještě zvážíme nějakou třetí variantu, času naštěstí ještě máme dost ;-)
Odpovědět
@lennii tak to je pitomé :-| ono by to i pro ně bylo výhodné - takhle by jim mohlo zmoknout všechno vybavení a poničit se... V našem zámku teda ten přesun mají. Ale my jsme se beztak rozhodli pro vnitřek, páč ten sál je nádherný, tak než zdobit venek, tak to bude takhle lepší :-)
Odpovědět
@hannnahs To mi povídej. Navíc je tam trochu složitější i komunikace zámek - matrika, takže to mi taky na klidu nepřidává. Že my si vždycky vybereme to nejvíc komplikované 8-(
Odpovědět
@lennii to si říká asi každá z nás ;-) ono mimochodem, my s matrikou komunikujeme sami a taky to stojí za to :-N taky si občas říkám, jestli by nebylo lepší se na to všecko vybodnout nebo proč to prostě nemůže jít bez komplikací...
Odpovědět
@hannnahs My s matrikou taky komunikujeme sami, ale oni se pak ještě nějak musí domluvit s kastelánem zámku ohledně formalit a detailů, aby všechno sedělo....Mám pocit, že všude jinde to jde bez komplikací, jen tady ne. :-p
Odpovědět
@lennii :-D můžeš být klidná, všude jsou problémy :-) ono se vždycky něco najde... bohužel pro nás...
Odpovědět
Ahojky, koukám že je tu nějak mrtvo.... Jak jste pokročili s plánováním? My jsme se naprosto zasekli a řešíme pořád dokola finance... Pořád dumám nad závojem jestli si ho koupit nebo ne, hrozně mě to láká a bojim se aby ho pak ještě měli, ale na druhou stranu se bojim, aby třeba za tu dobu nezešed nebo tak.... :-.
Odpovědět
@nika89 my teda nijak, vzhledem k tomu, že mně začíná zkouškový atd., tak jsme seknutý taky :-D já myslím, že závoj zešednout nemůže, když ho budeš mít uloženej, ne? Já bych si ho koupila, udělej si radost ;-) navíc, pak nebudeš vynakládat takových peněz najednou. Ale záleží, jestli víš, jaké budeš mít šatky, aby se pak hodil...
Odpovědět
@hannnahs Tak to přeju hodně štěstí ke zkouškám :-) Mam ten závoj v albu, právě že je hrozně podobnej tomu co měla mamka když si brala taťku, původně sem chtěla ten její, ale jelikož nepřežil když jsme si s nim se segrou jako malý hráli a nikdo už ho asi dohromady nedá, byla sem nadšená když sem našla aspoň podobnej.... :-)
Odpovědět
@nika89 myslím že podobných závolů je spousta, že ho koupíš kdyžtak i později.. no já se taky pojím by mi věci nezašly.. tak zatím nic nevyrábím, nekupuju.. šaty bych už ale ráda vybrala, jenže ty co jsou v půjčovnách těd tak bud budou do příštího léta stejně obnošené a nebo bude uplně jiná móda.. taky mám zkouškové, ale to mi nebrání tvrdnout tady a prohlížet fotky :D
Odpovědět
@roma_ka já ho právě jinde nenašla, je možný že sem koukala špatně, ale je fakt, že moc závojů se mi nelíbí, některý mi přijdou takový "neforemný".... ;-)
Odpovědět
@nika89 moc děkuju :-) ten závoj je krásnej a myslím, že je takovej "univerzální", myslím tím, není krajkovej a tak, že by se opravdu hodil k většině šatů :-) no já nevím no, konečný rozhodnutní je na tobě. Ale myslím, že tento je opravdu asi líp sehnatelný, než nějaký specifický, které se tady taky na beremku objevují... ale netuším, já závoj spíš nechci, takže sem zatím nezkoumala, kde jaké mají, takže v tomhle můžu těžko radit :-)
Odpovědět
@hannahs asi počkám až se víc přiblíží den výplaty a objednám ho na tajno, nechám si ho doručit do práce, a tam zůstane řakněme až do září :-D Nastávajícího by asi ranila mrtvice kdyby věděl že už mam závoj pořád mu příjde že je to dost daleko :-)
Odpovědět
@nika89 to můj přítel říká taky, že je to daleko ;-) ale třeba já sem takhle koupila svatební botky.. Našla jsem je náhodou, limitovaná edice ve slevě od Bati.. tak jsem věděla, že už nebudou a bylo jasno, jeli jsme kupovat. Přítel jel se mnou a dokonce mi je pomáhal spolu s paní prodavačkou vybírat, takže jsme se i zasmáli, bylo to fajn :-)
Odpovědět
Uf, právě se mi udělalo pěkně těžko, koukala sem na stránky půjčovny kde mají mé vysněné šaty, a ony tam nebyli :-. Naštěstí je jen přesunuli na jinou stránku, to se mi ulevilo :-)
Odpovědět
@nika89 to jsou šoky, co? :-D no já jsem pro jistotu jedny své vysněné šaty vůbec v půjčovně Maggie Sottero v ČR nenašla a pak jsem je viděla tady na jedné holčině, tak jsem se jí ptala odkud jsou a prý že z nějakého salonu, ne od MS a pak jsme jukla, jak vypadají v reálu a teda musím říct, že se to lišilo až hrůza... :-| na stránkách salonu zkopírovaný samozřejmě originál fotky od MS a v reálu nějaká chudá napodobenina... bylo mi to až líto :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?