Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak si tak čtu tak už máte vše přichystáno. Já budu mít svatbu 25.8.2012 a zatím jen plánujeme, na šaty se chystám jít kouknout tak ve druhé půlce ledne a asi je jet koupit do Polska. Nemohl by mi prosím někdo poradit, kde se dají sehnat hezké a ne moc drahé prstýnky. ale musím se pochlubit,už máme vybráno místo hostiny a zamluveno..... :-)
Odpovědět
@natalieh copak představy jsou skvělé... ale trápí nás pan manažer restaurace.. mám takový pocit, že chod restaurace viděl z rychlíku (o čemž svědčí i jeho živnostenský rejstřík plný všeho možného, jen ne pohostinství).. vaří tam prý skvěle a všechno, takže to by bylo v pohodě.. Ovšem představy pana manažera se značně rozchází s těmi mými (tak trochu jsem z oboru). Jeho představa je, že chce 150 Kč na osobu na hostinu navíc za pronájem talířů... z rautu, který měl stát cca 7 tisíc udělal raut za 33 tisíc a to s tím, že přeci ti lidé snědí na rautu nejméně 3/4 kila potravin... a tak dále.. prostě jedna kravina za druhou.. Toto je jen z e-mailové komunikace.. takže mu po novém roce buď osobně vysvětlím, že takto to opravdu nechodí a že normální člověk ve vedru po obrovské hostině opravdu nesní kilo jídla, nebo holt půjdeme jinam...
Odpovědět
@nikkaa Ahoj :) Tak hlavně, že máš rezervaci na místo a čas svatby a hostiny, to je právě asi nejdůležitější :-D @hannnahs Aha, to je to, čeho se já bojím. Že mi naúčtuje všemožné poplatky - dekorace, i když si ji chci udělat sama (nedej bože, kdyby tohle vůbec nepovolili), pronájem restaurace (na stránkách, kde to chceme, píšou, že je samozřejmostí uzavření restaurace, ale už nepíšou, jestli se za to platí navíc)... No je toho moooc. A máš pravdu, že se toho večer už moc nesní, navíc jestli budeš mít třeba i nějaké koláčky na stole a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda, že ještě nejsem až tak v prodlení - doufám, že pak vše stihnu
Odpovědět
@nikkaa Určitě ano :) Ale u sebe to vidím tak, že teď všechno plánuju, pak si na jaře řeknu, že mám ještě čas, a v létě budu dělat vše na poslední chvíli :-D
Odpovědět
@natalieh jj, opravdu přístup typu "oderu tě o poslední prachy, protože vim, že chceš mít hezkou svatbu" se mi fakt nelíbí... takže uvidím, co zmůžu při osobní schůzce.. Ale prostě to buď půjde nebo ne.. chce nás natáhnout o takovou částku, že bych neváhala změnit místo.. ale štve mi to.. takhle bych měla všecko celý den na jednom místě, bez přejíždění apod. @nikkaa taky myslím, že to nejdůležitější už máš.. navíc svatba se dá zařídit i za 2 měsíce, záleží, jaký chceš dodavatele.. takže podle nás se raději neřiď :-) každá z holek tu má nějaké důvody, proč zařizuje tak brzy, nebo naopak proč až na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
@hannnahs Tak hlavně, ať nám to vyjde, myslím, že ti provozní už jsou i zvyklí na nějaké smlouvání... Jako na trhu :-S Pro dnešek už končím, tak zase někdy na fóru ahoj :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak velký HIP HIP HURÁÁÁÁ :)
Odpovědět
@natalieh děkuju.. no snad jo :-) i když holkám tady na beremku moc vstříc nevyšel.. jak komu... asi jak uzná za vhodné :-S takže uvidíme, co s ním provedem :-) @janina_sun vážně mi úplně spadl kámen ze srdce, že na nás mysleli a to zapsání platilo :)
Odpovědět
Já už se můžu přihlásit taky :-) 17.8.2012
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se holky s dovolenim pridala:)Srpen-zamek Lednice:)
Odpovědět
@dash89 @kaspien tak vítejte mezi námi srpňačkami holky! :-) (myslim, že žádný srpňák tu není, abych kdyžtak nediskriminovala druhé pohlaví :-D )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Dekujiii:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky svatba bude prvni zarijovou sobotu-musim se asi presunout do jine diskuze:))
Odpovědět
@kaspien takže nakonec změna? :-) tak tu s námi klidně zůstaň, my tě kvůli datu nevyloučíme přece :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak jo:)precejenom me od vas deli jenom tyden:)
Odpovědět
@kaspien přesně ;-) tady je to spíš o povídání, než o tom, aby se každý správně řadil :-) a už se vám povedlo něco zařídit na nové datum?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs nic moc, ale je jeste cas..mame fotografa zamluveneho, mam uz promyslenou barvu..chtela bych stribrnou...saty jeste neshanim, protoze na to nemam ani myslenky, nechala jsem si oddelat znaminko na cele, tak mam flastr pres pul cela a vypadam jako blbecek..a vy?
Odpovědět
@kaspien kombinace se stříbrnou jsou nádherný - slavnostní :-) tak to věřim, že nemáš myšlenky.. já taky moc ne.. já mám zas spoustu práce do školy.. ještě jsem letos ani nezaznamenala, že jsou Vánoce. :-( No jinak teď obíhám šaty, to ostatní tak nějak máme, ale ještě budeme pár věcí řešit a někde se začínají zjevovat problémky, takže to bude příští rok dost záhul...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ale stejne uz toho mate hodne..a satky taky brzo shanis...no ja na vanoce nemam moc naladu kvuli tomu pocasi tak nejak me poslednich par let uplne schazi snih
Odpovědět
@kaspien nj, páč já mám se šatama problém, nikdy jsem nechtěla šlehačku nesedí mi (viz moje alba), ale jednoduchý zas mít kvůli postavě nemůžu.. takže prostě vybírám zlatej střed a neni to zrovna jednoduchý.. ale už to vypadá nadějně.. takže tak bzry vybírám předně proto, že to nejdřív vypadalo, že si budu muset šaty nechat ušít.. No a to, že budou Vánoce na blátě / nebo spíš možná i jarní, tak to mi taky nepřidává.. miluju bílý Vánoce, ale za posledních 10 let byly snad jen jednou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs uz jsem ti je zhodnotila..mne se libis nejvic v tech jednech..no jsem to tam napsala ja nevim jak to vyjadrit, proste ty jedny ti moc slusi podle me
Odpovědět
@kaspien jéé, moc děkuju :-) jj, koukala jsem, který máš na mysli.. no ještě teď jdu jednou v sobotu zkoušet, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs neni zac:)ty mne prijdou fakt ze ti slusi
Odpovědět
@kaspien jj, střih byl super, akorát mně neseděla ta sukně - na můj vkus moc bohatá.. já vždycky toužila po jednoduchých šatech, nebo když už složité, tak krajkové, takže na mně je tam toho až moc...
Odpovědět
Ahojte srpnacky :-) Taky se k vam pridavam. Jeste vybirame misto, takze datum jeste neni jisty. Ale pravdepodobne 4.srpna (mozna 11.srpna). Ani jsem nevedela, ze tohle forum existuje, to je super pro inspiraci! Chtela bych vas poprosit o radu s lokaci. Beru si Holandana a do CR prijede cca 60 Holandanu, ktery musime nekam ulozit, proto hledame hotel s restauraci, kde maji 90 luzek. Jsem z Brna, ale v Brne se vdavat nechci, radsi okoli Brna, jizni Morava, Vysocine se taky nebranim. Holandsti svatebcani oceni asi trosku kopcovitou krajinu, tak neco s hezkym vyhledem...Mam vyhlidnuty 4 mista, na ktery se jedeme v lednu podivat, ale ani jedno z nich neni uplne 100%. Tak jsem se vas chtela zeptat na nejaky napady....
Odpovědět
@barunka09 tak vítej mezi námi! Snad tu najdeš dostatek inspirace! :-) jinak projdi si zdejší diskuze, o Brně a okolí je jich tu určitě hodně. Já osobně bohužel neporadím, jsem z druhého konce republiky..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, Brňandy...dostala jsem poukázku na slevu 50% na veškeré služby ve studiu SLIM STYLE (www tečka slimstyle.cz nebo www tečka mk-kosmetika.cz)...platnost do konce roku...kdybyste měl někdo zájem, pište.
Odpovědět
@nikkaa jeeeeee, aj my máme 25.8. termín, prstýnky skúsime na svatebním veletrhu v Prahe v únoru. snáď bude nejaka akcia, že zvykne bývať napr 15% zľava alebo 20%.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs aha..ale zase uplne jednoduche saty nebude to skoda?precejen svatba je takovy slavnostni den..a nechapu co resis postavu mas ju dobrou;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?