Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím srpnové nevěstinky :-) My máme nakonec datum 25.8.2012 ( 18.8 už bylo obsazené, proč asi ) :-) Jinak máme zaplacenou zálohu na místo obřadu, hostiny, ubytování (máme vše na jednom místě) Dále máme zaplacenou zálohu na fotografku (jelikož je hodně oblíbená a mnoho termínů už měla plné) A zbytek začneme řešit v zimě. Jelikož jsme letos začali stavět domeček a příští rok budeme finišovat, tak nebude čas na nic jiného :-) Takže příští rok bude poněkud hektický, aspoň si veškeré nervy odbydeme v jeden rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. taky se chystáme na srpen. kamarádka mě tak nakazila svatební horečkou že organizuju a plánuju ve velkém. svatební šaty už mám koupené, ženichovi chybí už jen bordo košile pro syna nám ušijou oblek(budou mu 2 roky) vybraná výzdoba na auto samozřejmě bordo jako celá dekorace a výzdoba. sňatek v bečově na zámku, čekáme až se bude dát zamluvit termín já bych brala 4. nebo 11.srpna, místo pro hostinu máme svoje, seznam hostů připravený. fotograf zařízený, dort a koláčky slíbené ještě něco upeču já do výslužek, na které už připravuji krásné krabičky :D a dál až po vánocích...
Odpovědět
děvčata my co to máme 18.8.2012 tak to máme už za 282 dní,toto letí :-D jen co se to přehoupne přes Nový rok tak to poletí ještě rychleji :-)
Odpovědět
@lucysek jj, letí to jak blázen.. no po novém roce už teprve.. to už pak na svatbu nebudu mít ani myšlenky, takže to poletí hoooooodně rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 25.8.
Odpovědět
Profilova fotka
@cisloone máme to stejné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se po delší odmlce taky ozývám...občas jsem nakoukla, jen neměla co přispět nebo jsem se nechytala tématu..my máme zamluvenou matriku, potvrzenou fotografku, dále zarezervovanou restauraci i místo obřadu včetně ubytování (teď budeme platit zálohu), pak máme rezervovaný svatební altán včetně béžového koberce, stojanů na kytky a židlí s potahama a mašlema (viz foto), dále harfistu, DJ...dali jsme dohromady harmonogram dne a přibližný počet hostů atd...tak jsme se docela pohli z místa...a teď zase na chvíli pauza
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak se přidávám do srpnové skupiny..máme datum 4. 8. 2012...Zatím máme vybrané místo obřadu a místo hostiny.. Taky máme prstýnky...víc nechávám po novém roce....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se přidávám s datem 18.8.2012...plánuju jak divá... dekorace na stol už mám vše,šaty vabrané,zaplacená záloha,scháním jen botky,ženicha možná ještě přeobléknu.. hned po Novém Roce si chceme nechat vyrobit prstýnky... seznam hostů máme,a hromadu dalších věcí... už aby to bylo :-)
Odpovědět
@katerina20 Teda Ty toho máš už nachystaného:) To na mě se dívali jak na šílenou nevěstu, která se už nemůže dočkat (taky že jo :D), když jsem si byla zaplatit zálohu na šaty dnes a chtěla jsem juknout na boty. Prý to ještě neřešte, dejte si oddych, času máte habaděj. No tak jsem si ty boty objednala dnes přes net:D
Odpovědět
Profilova fotka
@lacime No já pak chci mít hlavně klid,pomalu si to v klidu připravovat a ne žádný hrrrr...Pak chceme ještě na ovču před svatbou..tak i kvůli penězům.. aby nás to nezruinovalo:-D takhle si to v klidu prožívám koukám kde co a jak.. a je to fajn:-) no boty.. tady se mi jich líbí hodně ale nevím jestli by mi seděla velikost třeba.. Botasky mám kolikrát větší než lodičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i já se pridávám se srpnem.Doufám, že 25.8, 24.8 totiž oslavíme 6 let,ale pátek se nám nelíbí...Ale koukám, že na matrice je to těžké,koukají na mě jak na blázna,že už chceme termín.Nebo se tam vůbec nedá dovolat:-S Prozatím jsem měla stěstí a koupila šaty ve výprodeji v Nuanci..Restauraci asi taky uz víme...tak snad i to datum brzo potvrdíme:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@vca Mě se náhodou pátek 24.8.2012 líbí moc, už jen proto, že ten den máme svatbu my :-D ;-)
Odpovědět
@katerina20 Tak já to mám taky tak botama. Lodičky mívám 41, ale botasky klidně 43 (no fuuuj :) . Tak jsem zvědavá, jak sednou ty botičky, co jsem objednala. Při nejhorším se dají vrátit. Navíc jsem si teď začala pohrávat s myšlenkou, že by se mi líbili fuchsiové boty (tak jako naše výzdoba), ale asi si nechám ty šampaň. Nebo si na nich nechám vyrobit nějakou kytičku, jak jsem tu někde viděla v albíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravííím hodně dlouho sem tu nebyla. Už máme zamluvený termín 24.8 2012 a šatičky už mám doma :-) muzika je vybraná a na zbytek máme ještě spousty času :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lacime Tak to chápu:-D No ono nakonec možná budeme muset mít pátek.Dnes jsem se dovolala na matriku a sobota bude jen jedna v měsíci:-/ Chtěli jsme sobotu aby si nemuseli ostatní brát dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
...jsem omylem vložila tento příspěvek do jiné diskuze :D Aholky, tak co je u vás nového? Já včera přišla totálně utahaná z práce, drahý měl volno, tak si užíval vůni domova ) a představte si, on celý den dělal návrh na svatební oznámení !! SÁM OD SEBE!!! Dokonce si stáhl nějaký prográmek na úpravy a tvořil a tvořil A na to, že je to chlap, tak navrhl krásné, decentní a krásné Jsem mu za to musela koupit dvě obrovské kremrole, jeho oblíbené Jinak s kamarádkou jsem se domluvila na výrobě dárečků pro hosty...a nechám si udělat zdobené čajové lžičky (dala jsem do alba)...buď budou s touhle fialovou kytičkou (napodobenina levandulky) nebo bychom tam dali jen iniciály M+J, uvidíme Jinak už pomalu platíme zálohy a přípravy se po novém roce rozjednou v plném proudu...děsně to letí...nedávno 400 dní do svatby a dnes už jen 255 V sobotu jdu zkouše šaty, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Už teď jsem nervozní ani nevím proč Tak hezky plánujte a pište, jak jste na tom
Odpovědět
@janina_sun téda, to věřim, že tě musel tvůj drahý překvapit :-) to já bych byla taky dost v šoku - samozřejmě ale mile překvapená :-) no, jinak, co nového u mně, řekla bych, že zatím nic moc.. jak píšeš, po Novém roce to teprva začne :-D o šatech už víš, ještě teda asi půjdu zkoušet, takže vás tu budu zahlcovat fotkama nejspíš :-D no a dneska jdu na matriku, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat.. pokusim se je přesvědčit, že by nás už opravdu mohli ofiko zapsat... uff.. to bude práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na fotečky ze zkoušení mrknu :) ... juuuu, byla jsi na Maggie? :) paráda :)) s matrikou držím palce..už Ti to tam paní drží dlouho a nové kalendáře už se rozdávají, tak by mohla být svolnější :-D řekni jí, že je to i pro její dobro, aby to nemusela furt držet v hlavě :-D :-D tak dej vědět, jak jste dopadli!! x-)
Odpovědět
@janina_sun jj v Maggie, mají úžasné šaty... prostě paráda :-) děkuju Jani, snad to pomůže a pani nás konečně zapíše.. nechci tam jít znova :-D pak dám vědět, někdy na večír bysme měli vyrazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak mohla by už připustit, že je čas vás řádně zapsat do kalendáře ;-) Držím palce!!
Odpovědět
@janina_sun nj, když to si myslíme my... otázka je, jaký názor na to má ta matrikářka :-D já už jsem totiž tak trošku pesimistická :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs NEBUĎ !!! :D
Odpovědět
@janina_sun :-D uvidíme za chvíli :-D
Odpovědět
@janina_sun tak 18. 8. je naše!!!! hurááá!!! :-D
Odpovědět
@hannnahs Vítej do klubu s oficiálním datem 18.8. 2012 :-D 8-)
Odpovědět
@natalieh děkuji :-D hned to zní líp, s tím "oficiální" :-D po 3/4 roce neoficiálního termínu nastala očekávaná změna :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs Jj, taky jsem se to tady hned po příchodu z matriky musela vytroubit :-D A máte taky už rezervované místo na hostinu?
Odpovědět
@natalieh :-D klasika no.. když tohle se tak dobře sdílí :-D no místo na hostinu máme sice, ale taky s nim máme docela dost velké trable.. takže po novém roce nastane nový boj, který nejspíš podle už získaných informací, skončí tím, že budeme hledat místo nové :-S
Odpovědět
@hannnahs A co je špatně? Není to podle vašich představ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?