Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
my taky 18.8.2012 už je to za dveřmi co? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, my se bereme taky 18.8.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevěstinky srpnový, hrozně rychle to uteklo a za chvíli budeme už vdané paní :-) tak ať si ten den krásně užijeme a klapne nám počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky všem přeju ať všechno klape a když to klapat na svatbě nebude, tak se z toho nestřílí, hlavně aby to klapalo v životě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mam i botyyyy - http://www.botyk.cz/prod/show/15024/B..., co na ne rikate?
Odpovědět
Profilova fotka
a taky jsem vam chtela ukazat srpnovou predpoved ktera je primo skvela - http://www.treking.cz/sluzby/pocasi.htm, aspon prvni 3 tydny!!! Tesite se uz?
Odpovědět
@llin wau ty jsou! Budou to přímo ty zlaté?
Odpovědět
Profilova fotka
@llin jsou nádherný, a určitě budou i pohodlný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo ty zlate ja mam na satech kytky se zlatou dekoraci tak se to hodi... snad dorazi co nejdriv, jsem zvedava a jake budes mit ty boticky?
Odpovědět
@llin tak to bude úplně perfektně ladit :-) já mám od Bati bílé s takovým zvláštním odstínem červené.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs hmm :))))) taky hezke, budes mit neco cerveneho na satech i nebo jen ty botky?
Odpovědět
Článek se načítá
@llin na šatech ne.. kytice bude laděná v tónech hnědé a oranžové (jako doplněk bílá a zelená). Takže jen k té kytici a vlastně barvám svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vám přeji děvčátka ať vše vydaří a těším se na fotečky všech ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojda, tak jsem právě koukla na počítadlo a úplně se mi stáhl žaludek...nevím jak vy, ale asi začínám mít nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě 5 dní a je to tady, mám pocit, že nic nemam...asi jako před maturitou, kdy jsem prostě nic neuměla...tak snad to dopadne taky tak dobře nebo radši ještě líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii ja jsem na tom stejne, nejak to na me dneska dopadlo a mam pocit, ze nic neni zorganizovane...ale tak snad to zvladnem! ;-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina ja to same...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ahoj tak co? jak se citis?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak se dnes a vubec citite?
Odpovědět
Profilova fotka
Nemá cenu to s nervování přehánět, i když jistá dávka k tomu určitě patří - i na první pohled přes nepřekonatelné nahodilosti to zatím vždy dobře dopadlo (a to už jsem zažil pěknou řádku svateb), a navíc bylo na co vzpomínat ;) A kdyby jste rády ještě na poslední chvíli foťáka, můžete mrknout na uvolněné termíny v profilu ;) Krásný den všem
Odpovědět
@llin jo, dobře :-) vlastně asi čim dál tím líp :-D a co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
a jo fajn, az na lidi co nam do vseho kecaji (jake kolacky jo a ne, zasedaci poradek, predkrm apod...) je to super a uz se vlastne tesim a stresuju jen trosku...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs odkud mas kolacky prosim a kolik kg?
Odpovědět
@llin jo, to je běžný... kecat se musí :-D co my už jsme toho vyslechli :-D my mále koláčky přímo od nás ze Strančic od místní curkárny, jsou výborný! Už jsme tady v kraji vyzkoušeli kde co (kupujeme pravidelně na pouť), ale tyhle jsou prostě chuťově i vzhledově nej.. Bereme 9 kilo cca.. první várku jsme totiž měli na počet (kvůli rozvážce), ale teď budem ještě dokupovat na kila aby bylo něco doma, až přijedou lidi v den D k nám domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@llin Snad to opravdu vyjde:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to děvčata blíží. Necelý týden a je to za námi. Doce se těším až bude po všem. Teď je kolem tolik stresů. Dnes jsme konečně byli pro prstýnky a jsou krásný. Mám z nich velikou radost. V pondělí na poslední zkoušku šatů. A pak už je dozařídit takové ty maličkost. Boty už konečně taky mám a dokonce na podpatku, ale jen úplně nizoučkým. A zvládnu v nich chodit, sice noha trochu bolí. Ale snad to zvládnu, protože ortézu do nich vážně nenarvu :-)
Odpovědět
@mtc takže všechno jde zatím nádherně hladce u vás, jak tak pročítám ten tvůj příspěvek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Teď nevím jestli myslíš tenhle příspěvěk a nebo ten v mých komentářích :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?