Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc to je pravda, že by to přeplácané být nemělo...spíš jemné, decentní...ani mě nenalíčila vizážistka nijak přeplácaně...ale i tak je to nezvyk, když mám najednou vystínované oko....jinak dortíííík krásný :)
Odpovědět
@janina_sun no chce to najít kompromis, tak aby to vypadalo dobře na fotkách, ale zároveň, aby ty ses v tom cítila.. a to dá práci :-) zvlášť když třeba nejsi zvyklá se líčit.. já to mám tak na půl cesty, takže mi ani nevadí, když vizážistka přitlačí, ale vadilo by mi kdybych byla jak od kolotočů (výrazné oči, rty, a tvářenka, to už je pak moc.. vždycky to chce zvolit jen jedno :-) ) @mtc krásný elegantní dort. A bude přesně takto, nebo s nějakými úpravami? :-) @pvpavlina vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No jen s malými úpravami. Protože budu mít smetanové růže jako svatební kytici, tak místo těch orchideí, tak budou smetanové růže
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Dala jsem do alba ty koláčky v celofánovém sáčku, aby si viděla jak to vypadalo
Odpovědět
@mtc mně se tyhle elegantní dorty hrozně líbí, takové jednoduché svatby.. škoda, že mně to dohromady s těma místama, kde bude naše svatba, nejde :-N No moc pěkně to vypadalo! Mně se líbí ten nápad s tou myrtou :-) mělas dobrou ideu, jak ty pytlíčky udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No abych nebrala chválu na svá bedra, poradila mi to moje kolegyně, že to někde viděla a mně se to líbilo jako nápad a když jsem to viděla, tak jsem z toho byla nadšená. Bylo to i praktické jak na předávání, tak vydržely koláčky dlouho jak čerstvé
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, budu mít výrazné pouze oči, jinak jemně tvářenku a na rty lesk...no, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne :) Hani, vy už máte vše hotové, viď? :) a Ty se nakonec necháš nalíčit nebo se budeš líčit sama?
Odpovědět
@mtc no je fakt, že nemůžou oschnout apod. :-) a navíc bych řekla, že je to i levnější řešení, než třeba nakupovat klasické košíčky (vím, co stály nás :-| ) @janina_sun no co se týče zařizování, tak asi jo.. teď už nás čekají "jen" závěrečné schůzky a vyrobit to, co se vyrábět bude doma (to bude děs, přijde mi, že na to mám strašně málo času :-D ). Jinak se budu nechávat líčit.. sama jsem nikdy žádným kurzem neprošla, sice se běžně líčím, ale neni to nic, co bych mohla považovat za nějaké "profesionální"... většinu věcí, co je k tomu potřeba ani nevlastnim, takže by to šlo asi těžko.. a co nejhůř, nedovedu si představit, že bych se při těch nervech zvládla nalíčit! To se mi bude tak klepat ruka, že bych měla linku až někde za ušima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc taky budu mit smetanove ruze jako hlavni kytky :)) a pry jsou hodne v kurzu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no ty sáčky nás i s poštovným vyšli na 2kč jeden :-) @llin No já je chci hlavně proto,že budu mít šampaň šaty a nechceme to kombinovat s žádnýma barvama...tak jen lehce zelené doplňky v kytici a pak výzdoba stolů
Odpovědět
@mtc a poštu přežily taky? Tak to je co říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc jeee takze dalsi shoda :), co se tyce zelene a vyzdoby stolu ja budu mit 3-kombinaci - sampan, zelena a smetanova, vzniklo to vlastne z toho, ze budouci manzel bude mit modry oblek a modrou kytku a vyzdobu nechci takze moc moznosti aby nebylo prebarveno neni... Saty budu mit ale bile, sampan bude jen stuha v satech, a jak jsou dalsi pripravy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs jo poštu taky, ale to byli ještě bez těch koláčků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat, dáváte si ke svatebnímu dortu dělat ještě malý? Já budu mít velký dort, který tam hned rozkrájíme a sníme. Pro rodiče dort nechci, protože Tom má rozvedený rodiče a byla by trapná situace, když bychom jim dali jeden dohromady a zas dělat jim každýmu mi příde taky divný, tak pro ně děláme foto knihy....ale cukrářka mi říkala, že se dělá, že je jeden velký svatební a vedle dva malé....ale za ty dva bude chtít 1000 což mi příde taky dost, ale zas si říkám,že se vdávám jednou za život....tak nevím jestli je nechat udělat nebo ne
Odpovědět
@mtc my malé mít nebudeme. Budeme mít jen minidezerty ;-) i tak si myslím, že toho sladkého bude až dost, a obávám se, že v horkém létě by ty dorty zůstaly, že tak moc se toho zase nesní..
Odpovědět
tak jak koukám na srpen 2012 je nas dost :-)
Odpovědět
@alfajitka to je :-) přeci jen letní měsíce jsou nejoblíbenější. I když nejčastější je asi červen.
Odpovědět
:-) @hannnahs
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak jste na tom s pripravama? Ja jsem ted nejak podezrele klidna:-) asi si na vsechno, co jeste nemam, vzpomenu tak tyden pred svatbou a pak budu stresovat...jinak doufam, ze nam v srpnu bude prat pocasi a nebude ani horko ani zima, zkratka tak akorat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana tak to ti ten klid teda závidim...já teď začínam chytat takový nervy...bojim se aby se lidi nenudili, aby měli co jíst a co pít, všechno si musíme zařídit sami, co nekoupíme to nemáme, takže teď jsem s nervama na pokraji...už aby bylo po :-D No a na to počasí jsem taky zvědavá...hlavně aby nelilo v době obřadu, pak už je mi to putna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc my budeme mít dort z minidortíků a pak zákusky....o dvou dortech k tomu jsem sice slyšela, ale usoudila jsem, že je to zbytečnost....rodičům dáváme víno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii no tak ja jsem nervovala pred tydnem uplne silene. nemeli jsme rodny list a furt jsem se nemhla dovolat na urad... jj, to ja se taky bojim, aby se vsichni bavili a nenudili, ted jsem byla na svatbe a byla to silena nuda, ale to bylo spis lidima, ktere si pozvali (anglicani...nic proti nim, ale myslim, ze my Cesi se teda umime jinak bavit;-) Pokud mas dobrou spolecnost, nuda urco nebude!
Odpovědět
Jak to tady ctu tak nejak na me jde nervoza potvora :-D Co za chvili zase v poho teoreticky uz mame vse uz jen to dat do praxe tak uvidime nejvetsi honky mam tyden pred :-p a do te doby pohodicka klidek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii To se mi taky líbilo mít dort z minidortíků, ale nakonec jsem se rozhodla pro jiný. Ten svatební tam rozkrájíme a možná si objednám i ty dva malý a pak je vezmem do práce, ať se naší kolegové taky pomějou
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana ahoj :-) já taky nemám žádný nervy,všechno jsem připravovala dopředu,už vím co a jak bude a ten den už si budem jen užívat,budeme mít kolem sebe lidi co tam budou pro nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja teda nerviky zacinam mit... je teda pravda, ze jsem to nejak dlouho neplanovala, neorganizovala... behem posledniho tydne jsme to sice uz s drahym dali i nejak dohromady a ted uz jen dodelavame jen mene podstatne veci...a ceka nas teda ted obehnout vsechny nasmlouvane schuzky (matrika, fotograf, vizazistka, kadernice, ...vse domluvene v unoru, ale vsichni se chteli sejit tyden az dva pred svatbou..) ... nejhorsi je, ze mam porad pocit, ze neco duleziteho zapomenu zaridit :D ale i kdyby, snad se to i bez toho zvladne ;-) Jak jste na to vy vsichni srpnovi? Ma taky nekdo uz trosku nerviky, nebo vsichni v pohode zvladate?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
není tu nekdo z okolí Loun kdo peče svatební dorty??
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka my taky:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?