Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@steffik přítel si nechal šít oblek ve Vrchlabí, ale jinak je to nějaký pán z Nového Boru - takže česká výroba.
Odpovědět
@petrazelenka Vítej mezi námi. Příjemné plánování.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrazelenka To my máme taky jen svatební oběd a pak jen večer posezení doma s rodiči, ale druhý den to máme ve velkém a oba dny budem brzy vstávat. Tak to bude náročné Tak jsem dnes byla u doktora a řekl mi,že nesmím ještě 14 dní stoupat na nohu. To znamená, že už na ní nebudu 2 měsíce chodit. Tak jsem si říkala, že asi nebude moc dobrý nápad mít boty na podpatku, Nejsem na to zvyklá, ale říkala jsem si, že malý na svatbu zvládnu, ale teď s tím kotníkem...Neporadíte mi jaký by byli dobrý boty na ten můj kotník, aby byly pěkný a přitom se v nich dalo dobře chodit a nenamáhalo to můj kotník????
Odpovědět
tak jsme dneska byli domluvit prstynky no holky na obrazku nevypadali nic moc ted jen doufam ze ve skutecnosti budou hezci :-S take uz mame zamluvenou cetsu jedeme i s detma takze dovolena spojena se svatebkou :D Pojedem na sumavu na spicak uz se docela tesim. Mame jeden takovej problem restaurace kde jsme meli domluvenou hostinu je nejspis zrusena pry ma jen otevreno na nejaky akce tak ze buh vi jak to dopadne a kdyz otevre jen na akce tak buh vi jak to bude vypadat v kuchyni a take trubky a to pivo ]-( jsem fak nastvana a nebo smutna.
Odpovědět
@mtc koukni na obuv popelka
Odpovědět
@mtc jestli podpatek, tak bych volila asi klínový, je stabilnější, a jako plus - teď je v módě, takže jsou všude, nebo aspoň nějaký "nejehlový" podpatek, trochu širší :-) Možná by to chtělo i plnou patu, pro větší oporu, a máš to jisté :-) Co třeba něco takového?
Odpovědět
Tak mně je líto dávat peníze za nový boty, který bych už pak asi nevzala na nohu, protože bílé boty nenosim, takže jsem vyhrábla starý béžový sandály na širšim podpatku a doufám, že se to pod šatama ztratí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nimi38 Dík za radu @hannnahs Ty spodní jsou moc pěkný... @petrazelenka No to mně taky, tak jsem je mala mít z půjčovny, budu se asi muset zeptat jestli tam nebudou mít nějaký, ktarý by mi vyhovovali, než se pustím do nákupů
Odpovědět
Profilova fotka
A co si myslíte o balerínkách????
Odpovědět
@mtc no s balerínkama nevím... oni jak mají plochou podrážku, tak většina doktorů říká, že je to větší zlo, jak podpatek... tak nevím, jak by se ti v nich vydrželo celý den..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No jo to mi nedošlo....no tak já ještě uvidím....třeba do svatby budu mít nohu tak v pohodě, že budu moc chodit bez ortézy....Teď už se těším na dobu, kdy budu moc zas chodit....2 měsíce bez chození je fakt děs, ale zjistila jsem, že se mi zpevnilo břicho, protože o těch berlích každým krokem zatínám svaly...alespoň jedna výhoda :-) ..... Jinak mi dnes přišli pytlíčky na koláčky, tak půjdu stříhat mašličky na zavázání ať to mám nachystané
Odpovědět
@mtc no jo, dva měsíce už jsou znát určitě... aspoň, že to má i nějaký pozitivum :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs No a to jdu až 28 na kontrolu a teprve mi řekne jestli už na to budu moc chodit....Ale snad joooo...jako ani mi moc nevadí být doma a nechodit do práce, ale člověk je děsně omezen vycházkama a hlavně je pořád odkázán na něčí pomoc
Odpovědět
@mtc tak to už ti snad povolí chodit, dyť už to máš takovou dobu..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No teď nesmím 14 dní kvůli injekcím na zpevnění vazů co mi dávali, tak snad pak už jo... No všichni si dělali srandu,že půjdu k oltáří o berlích a já se tomu smála, teď už se nesměju, ale snad to do tý doby bude dobrý...nehledě na to, že jedem na svatební cestu do nízkých tater
Odpovědět
@mtc ještě je pořád relativně dost času, aby se ti to spravilo aspoň natolik, abys k tomu oltáři mohla dojít po svých dvou ;-) když už pak budeš sedět, nebo kulhat, tak už to tak špatný nebude :-) to spíš ty Tatry, těch by byla škoda, protože ty jsou na turistiku úplně skvělý.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Právě se do Tater děsně těšíme....no tak snad už to bude dobrý Dnes jsme si udělali výlet do zlatnictví Žabka a máme objednáno...se těším...a nakonec úplně jiné než jsem si vybrali na netu
Odpovědět
@mtc Jak se Vám v Žabce líbilo? Byla cesta bez problémů? ( my jsme totiž bloudili než jsme se trefili) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 No do Smržovky jsme trefili dobře, ale tam jsme to nemohli najít a čekali jsme, že to bude nějak označený. Ale nakonec jsme to našli. Líbilo se nám tam moc. Paní Ulrichová byla moc ochotná. Byli jsme tam skoro hodinu a půl...měli jsme trochu problém se shodnout, ale pak nám paní ulrichová začala uakazovat nějaké prsteny sama a jaký by šli dělat s tím kombinace a úplně jsme se do jednoho zamilovali. A i když to byl jen nezlatý vzorek, tak jsem ho nechtěla sundat. Je super, že tam dělají i velikosti jaký si člověk řekne, že jsme tam zkoušeli různé velikosti a paní nám je i půlila, že jsme nemuseli mít jen celé milimitri,ale i s půlkou....takže super....Jako já jsem nadšená moc....Ten výlet za to stál a už se těším až si pro ně pojedem.....chcem si je přivést domů samy, i když nám nabízela, že nám je pošlou poštou....
Odpovědět
@mtc My se je necháváme posílat. Ale každopádně si návštěvu chválím, nebyl to marný výlet.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 No já bych si je nechala taky poslat, ale přítel si pro ně chtěl jet....tak si alespoň uděláme výlet ještě jednou a hlavně je budeme mít doma dřív než poštou :-)
Odpovědět
@mtc :-)
Odpovědět
@mtc no, to už tak bývá :-) my jsme nakonec taky skončili u úplně jiných. Naše vybrané vypadaly na ruce úplně strašně :-D ono je fakt lepší to vidět na živo.
Odpovědět
Profilova fotka
téda koukám co nás bude nevěstou 18/8/2012 :-)
Odpovědět
@michaeladupova no je nás tu docela dost :-) kdysi jsem ještě stihla počítat kolik, páč tu máme založené vlastní vlákno, ale teď už nemám absolutně přehled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
11.8.2012,Most,Kostel Nanebevzetí Panny Marie.Koukám,že je srpen docela oblíbený měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dilema a potřebuju poradit. Budete si brát podprsenku pod šaty??? Mně totiž říkala paní v půjčovně, že si ji berou kdo má malý prsa, aby si je jakoby vycpal a nebo kdo má velký, aby mu držely pohromadě....já mám tak zlatý střed, takový B až C... tak nevím jestli si ji brát nebo ne....si zas říkám, že to ten korzet hezky udrží i bez ní...ale nevím no
Odpovědět
@mtc tak já jsem ta, která ji musí mít, aby držely pohromadě :-D nicméně, já bych se řídila 2 věcma 1) jak je šitý korzet: jestli je pevný, tak klidně jdi bez, protože pokud by byl korzet špatně šitý, tak to podrsenka nezachrání. Koukni se při šněrování, jestli když vázání opravdu přitáhneš, jestli se ti nelámou kostice a korzet se nekrčí. Kdyby jo, tak bych volila raději podprsenku. Sice jak říkám, už toho moc nezachrání, ale aspoň pokud bude podprsenka uchycená v šatech, tak by se to mělo malinko zlepšit a korzet bude částečně držet tvar podle podprsenky v horní části 2) podle toho, jak se sama cítíš: někomu by to bylo extrémně nepříjemný jít bez... záleží taky jaký je vnitřní materiál šatů. Protože přiznejme si, kdyby to kousalo, nebo tě dřely nějaké švy, tak si to ten den moc neužiješ.... Každopádně, moje rada je, že i když půjdeš bez, tak doporučuju si podprsenku raději vzít sebou a když bys nemohla vydržet, tak prostě si jí pod šaty vzít.. Ono to jinak vypadá, když v šatech stojíš 5 minut v salonu a když v nich máš lítat celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ty tvoja rady jsou Hani nad zlato :-) Já jsem zatím pro to jít bez ní, ale asi si ji teda raděj vezmu sebou kdyby něco
Odpovědět
Profilova fotka
hele mě říkala svědkyně, ať si vezmu podprdu, že mi prsa trochu nadzvedne a v šatech to bude vypadat dobře. Podprdu jsem koupila a protože mám prsa C, tak mi prostě bez ramínek stejně nic nenazdvedne. Ale nevadí, šaty sedí pěkně, takže to půjde asi i bez ní
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?