Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu také.. Datum jako u většiny máme stnoven na 18.8. Už teď se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 ahoj Káťo, vítej :) začíná se tu datum 18.8. strašidelně rozrůstat :-D My totiž máme taky stejné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun No já už jsem koukala..a máš už něco zařízeno nebo taky čekáš? Já totiž vůbec nevím.. Hodně lidí mi říká abych nečekala a začla už teď.. S matrikou,místem hostiny a šatama.. Protože hodně lidí se bude brát zrovna 18.8. A vím že například na zámku Kozel ve Šťáhlavech(Okres Rokycany) už je ten termín dost plný.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 No, zatím nic nenakupuju a na šaty se chystám buď v zimě nebo začátkem příštího roku...měla jsem zamluvené místo, fotografa, DJ a harfistu, co bude hrát u obřadu, pak taky vymyšlenou barvu, dali jsme dohromady předběžný seznam hostů a hoooodně hrubý odhad rozpočtu...pak se věci změnily a nejspíš budeme měnit místo a změnili jsme fotografa na fotografku :)) Zítra se jedeme podívat do nového místa a pak se definitivně rozhodne...takže určitě doporučuji zamluvit aspoň místo, fotografa a kapelu nebo DJ (tyhle 3 věci jdou asi nejvíc "na dračku")...no a šaty, dekorace atd...na ty je spousta času
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám - ovšem s "trapným" (i když pro nás hodně významným) datem 4. 8.:-) @katerina20 pokud máš takhle žádané datum, a ještě byste chtěli i žádané místo, tak bych radila už začít - já byla celkem v šoku, když jsem jen informačně psala mail na matriku, kdy se máme tak zhruba dojít domluvit na termín a paní mi odepsala, že i srpen 2012 se jí už začíná plnit....
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda na šaty asi nejspíš pojedu už začátkem října.. Protože kamarádka se vdává koncem září a pak až pojede šaty vrátit tak pojedu s ní a když se mi tam nějaký budou líbit rovnou je zamluvým,protože nemá asi cenu čekat. Chci je z Kaznějova a tam jdou prý hodně na dračku tak uvidím.. A taky jak jsem trošku silnější tak možná budu dýl hledat..no uvidíme :-) ale seznam hostů,rozpočet a místo mám.. Dneska teda mám cestu do města tak rovnou zajdu na matriku,protože tam jsou vždycky problémy.. Občas se matrikářce necchce ododávat.. Jako kamarádce.. Řekla jí že v září oddávat nebude vůbec.. Barvu mám teda taky.. už i něco vybraný co bych chtěla.ale spíš zatím jen koukám :-)
Odpovědět
@rousse Sme na tom podobně mi máme datum 3.8. :-)
Odpovědět
@katerina20 tak dobrý, koukám, že jsi nakonec našla i beze mně :-) no a s matrikou to člověk musí brát s rezervou, páč jen málokdy tu slýchám, že to s nima jde všecko hladce bez problémů.. Ale že třeba celý měsíc neoddávají, to už je mazec no :-|
Odpovědět
taktéž máme datum na 18.8 a vše už začínáme zařizovat, nechceme už nic měnit kvůli tomu že datum nebude volné :) přeji všem hodně štěstíčka :) _________________________ I have added cool emoticons to this message. To see them go to http://x.exps.me?47f4c89fe1cd5e4027a0...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak jsme dneska na tý matrice byli...koukali na nás jak na magory že si chceme zarezervovat termín už teď.. Tak jsme jí tam řekli že chceme ten datum 18.8 a ona že klidně ale jen pokud je to lichá sobota.. takže taky dobrý..naštěstí to na lichý týden snad vychází.. Ale jako taky fakt dobrý když si pak někdo vybere datum 11.8 a oni mu řeknou že neoddávají :-(
Odpovědět
@katerina20 no a to si představ, že já už tam na ně naběhla někdy v dubnu :-D taky pani koukala co blázníme.. ale tak jsem jí řekla, že mám vybrané dodavatele a že potřebuju termín.. tak mi ho tak na oko slíbila, že to půjde.. tak doufám.. snad.. neměla ani založený nic na rok 2012, takže si mi napsala do letošního kalendáře do poznámek, tak doufám, že na nás nezapomene.. ke konci roku se jí máme přijít připomenout, ale já plánuju, že tam skočim tak v listopadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs JJ taky..taky nám řekla že nemá ještě ani kalendář na 2012.. A že se máme jít připomenout začátkem prosince.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.my máme taky datum 18.8.;)teda jeste není potvrzené na matrice,ale už jsem zamluvila hotel i fotog rafa na toto datum,takže když nám matrika nevyjde vstříc,svatba bude zkrátka někde jinde...přemýšlíme i o kostele,tak kdyby ten vyšel,nebyl by to pak problém...
Odpovědět
@zuznana vítej mezi námi! :-) kdyby matrika dělala problémy, tak jde i na vybraném místě vzít kněze z nějaké církve, která nepožaduje členství apod. (např. unitáři).. je to taky možnost, to jen tak, kdyby jste se nechtěli vzdát místa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Dekuju! No, my jsme oba katolici ja bych chtela mit svatbu v kostele...Problem je v tom, ze pritel je Anglcan a zijeme v Anglii, takze nevim, jak by se k tomu farar postavil...Vim, ze se musi choddit na tzv ponauceni a to my bysme v Cesky urcite nezvladli...Nekdo mi ale rikal, ze bysme mohli chodit tu vAnglii...Ale vsechno zavisi od farnosti...Tak uvidime...Na kdy to planujete vy?
Odpovědět
Všem vám přeji pevné nervy s matrikou.... náš datum svatby je sice 1.9.2012,ale musím si postěžovat na matriky... máme dvě místa už vybrané,ale obě mi brzdí matrika.Obě paní měli snad stejné školení jak odradit lidi od uzavření sňatku v jejich rajónu. :-( Plánuje všechno dopředu, jelikož přítel je cizinec a rodina si bude muset zařizovat letenky a my jim hotel a když máte sehnat hotel pro 40 lidi s hostinou tak to taky neni na každém rohu... tak se snažíme najit i místo na obřad.Ale problém je na matrice, jak holky už píšou matrikářky ještě nemají ani kalendář na příští rok a ještě neví jeslti zrovna ten den budou tam kde jsme si vybrali oddávat. Když jsem dnes paní poprosila , jeslti by se mi nepřimuluvila za ten náš datum,tak byla opravdu nechutná.Na zámku nám to také potvrdili , že s matrikou je vždy kříž. Sakra proč tam dělají takové osoby, vždyť jsou tam pro nás, ne my pro ně.... Tak jsem si vám postěžovala a je mi lépe :-)
Odpovědět
@zuznana asi by záleželo na faráři no.. zkuste se optat.. jinak my plánujem taktéž (už bych řekla "tradičně" :-D ) na 18. 8. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) @hannnahs ;) to vypada, ze 18.8. bude mit hodne lidi svatbu;) A jak jsi na tom s planovanim?Ja jsem atim jenom zamluvila hotel a fotografa..Holky psaly, ze to je to , co jde nejvic na dracku...Ted mam dilema, jestli taky zamluvit kameramana nebo ne...Prijde mi to dost drahe a nevim, jestli se na to video budu nekdy divat...Ale na druhou stranu mi sestrenka rikala, ze jeji dcery si to pousti porad...
Odpovědět
Profilova fotka
@liza2410 Ja mam uplne stejny problem...Bydlime v UK, takze se dostanu domu jednou za pul roku a pani mi taky s klidem rekla, ze mi nemuze nic slibit, az v lednu...Uz jsem ale zamluvila hotel a fotografa...Kdyz to nevyjde tam, kde jsem se ptala, budu zkratka obrad presouvat na jine misto...Nerozhodim si kvuli nejakym babam na matrice plany... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak.. tak nám na matrice řekla že teda jo,ale at si přijdeme pro papíry až v prosinci...Teďko se s přítelem dohadujeme ohledně oznámení.. jemu se líbí něco úplně jinýho než mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěstinky, i já se připojuju s termínem svatby na srpen 2012, upřímně řečeno předběžně jsme se domluvili na 18.8 ale když si to tu přečítám, tak termín asi změníme (aby nebyli nějaké komplikace, když bude tolik zájemců na stejný den) Jediné co řešíme je místo, jelikož chceme vše na 1 místečku obřad, hostinu i ubytování. Našli jsme si krásné místo, a zatim mají volno, takže se tam pojedeme podívat osobně a uvidí se....
Odpovědět
Profilova fotka
@cisloone a jaké místečko jste vybrali ?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Oba jsme z Prahy, ale v centru jsme to nechtěli, tak jsme hledali nějaký penzionek za Prahou a našli jsme Baštu Úžice, moc se nám to líbí.... Jen teda asi budu muset zavolat na matriku, abychom zamluvili termín i tam, když už to budeme mít domluvené v tom penzionu. Nebo jak to chodí???? :-|
Odpovědět
@zuznana taky jsem na tom tak , že fotografa už by jsme měli zamluveného a toho nevzdam.... máme dvě místa vyhlídnutý jen to brzdí obě matriky.... jedna bude vědět termín začátkem ledna a druhá koncem.... tak uvidíme, už jsem rezignovala... zkusim je koncem prosince zas popíchnout baby nepříjemný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cisloone No, některé matriky mají "dost času", takže ve většině případů Tě nechají čekat do začátku příštího roku...je dobrý si na matriku zavolat a zeptat se, kdy si můžete udělat rezervaci, když to chcete tam a tam...no a buď vám řeknou, že stačí zavolat začátkem příštího roku nebo vám to napíšou hned...záleží na matrice...ta naše nám řekla, že si klidně můžeme rezervovat penzion (kde bude i obřad) a pak stačí tak 3 měsíce před svatbou přijít vyřídit papírování...
Odpovědět
Profilova fotka
@liza2410 Me si napsaly na termin 18.8., ale rekly, ze mi nemuzou zarucit, jestli v tom terminu nebudou mit nejakou jinou akci (jarmark, vystavu apod)To se dozvim az v lednu..
Odpovědět
@zuznana jj, to určitě. 18.8. bude masakr :-D no já teď už neplánuju.. všecko jsem si tak nějak zařídila už předtim, abych měla klid na diplomku a nějaký ten odpočinek v létě. Takže máme místo, termín, foto a kameru a DJe. Tu kameru jsem chtěla především proto, že se budu vdávat bez brýlí, tak abych se pak koukla na detajly, které neuvidím :-D :-D ale taky vím, že člověk pak zapomene nebo nevnímá v tu chvíli řeč oddávajícího, přání atd., tak to bych chtěla zvěčnit, abych si to pak oživila :-)
Odpovědět
@zuznana No tak to mě už teď kastelán zámku potvrdil,že v tomto období nic na zámku nemívají.Jen kdyby přijeli filmaři, tak by nám prý svatbu přesunuli do mistnosti kde bude volno.... Takže opravdu je to už jen na paní z matriky. Ach jo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@liza2410 A kde to mate?My v Buchlovich na zamku, ale radsi bych pred zamkem;)teda venku...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To je pravda, clovek si ty detaily nepamatuje a pak taky kdyz je nervozni, spoustu veci nevnima...No, ja uvidim..ted jsem se divala na videa Leose Brabce a jsou fakt uzasne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?