Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@dulsin @sunny123 vítejte mezi námi holky! :-) koukám, že termín 18.8. se pořád rozrůstá :-) už je nás tu opravdu hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím přiznat u nás to byla taky spíš náhoda. Skoro všichni hosti,nevěsta a svědek děláme krátký dlouhý tyden tak jsem potřebovala termín,aby nám vyšlo volno a on se nám z toho vykouzlil takhle krásný termín :-)
Odpovědět
@sunny123 Vítej mezi námi.
Odpovědět
někdo s termínem 11.8.2012?
Odpovědět
@lenda26 na 11.8. už je tu založená i samostatná diskuze ;-)
Odpovědět
@hannnahs Dík, nějak se přestávám orientovat. :-( ,
Odpovědět
@lenda26 to se vůbec nedivím. Už je to hooodně témat, některé se opakují, takže tady něco najít :-)
Odpovědět
@hannnahs Hlavně, když máš 80 dnů do svatby, jsi upoutaná do postele a všechno zařizuješ s ní. :-(
Odpovědět
@lenda26 ty jsi tu vlastně psala, že si akorát po operaci viď, nepletu se? A je všechno v pořádku - alespoň relativně?
Odpovědět
@hannnahs jojo, nic příjemného. Teď už jsem v doléčovacím procesu, takže musím odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
@aneta_m můj chlap si tam minulý týden taky vybral oblek. Čeká teda ještě na správnou velikost a když mu paní řekla cenu, tak se ptal, jestli je to za kalhoty nebo sako a ono to byl celý oblek i s vestou. Minule co si kupoval v Marks and Spencer tak ho tyhle prachy stálo jen sako. Takže byl překvapenej a spokojenej. Na ty mrnavý obleky se podívám. Potřebuju třeba jen vestičku a kalhoty na 1 a 4 roky.
Odpovědět
@lenda26 tak hlavně, abys brzy byla úplně fit a mohla zařizovat v plný síle ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuuuzanka dostala jsem od kámošky kontakt na floristku, takže budu kytku řešit s ní. Restaurace Žluté lázně mě nenapadla a přitom to tam mám tak ráda. Ještě si dojedu příští týden do Kunratic-do Šeberáku a Di Carla.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 já byla před 2 měsícema na žlučníku-no hnus velebnosti. 14 dní na ležáka s 8mi měsíčním dítětem a dalším ve školce-očistec fakt
Odpovědět
@kylli Já se tu nutnost operace dozvěděla v polovině dubna a od té doby jsem během měsíce zařídila prsteny, svatební šaty, předběžně cukroví, koláče atd. @hannnahs Já doufám taky.
Odpovědět
Profilova fotka
ono se dá hodně věcí ošéfovat i po netu. Já to tak dělám. Na běhání nemám čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se pěkně rozrůstáme :-) jen doufám, že vyjde počasí :-)
Odpovědět
@kylli fakt je to tam super :) jinak tam mají opravdu mini oblečky takže by sis mohla vybrat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám zařízené kytky, dort, restaurauci (konečně) a dneska si jdu užít na koncert Teamu .-))
Odpovědět
Profilova fotka
Jááááááááááááááááááááá!!!! 25.8.2012 x-)
Odpovědět
i ja 17.08. 2012
Odpovědět
@jnklimova @nimi38 vítejte mezi námi holky! :-) jak jde plánování?
Odpovědět
@hannnahs tady dobre jen to doladit a je hotovo uz na to prdim ono to nejak bude :D
Odpovědět
@hannnahs koukam ze vy to mate stejne jako my :D akorat my v patek aby jsme se mohli dat do hromady a v pondeli jet na '' svatebni cestu'' spis je to takova rodina dovolena po tom silenstvi :D
Odpovědět
@nimi38 to je dobrej nápad :-D ono to vždycky nějak dopadne :-D jj, máme to hned den po vás, ale nevím jak vy, ale my ani svatebku neplánujem (teda pokud nás někdo z pozvaných nepřekvapí nějakým takovým dárkem :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata. Jdu se přiřadit mezi vás srpnové. Je to strašný jak to utíká. A ještě k tomu jsem teď na neschopence s vyvrknutým kotníkem a tak nemůžu skoro nic zařizovat. Je to na prd.
Odpovědět
@mtc jasně, pojď k nám, aspoň se zase trošku rozrosteme :-) a co si prováděla, jestli se můžu optat, že máš vyvrknutý kotník? Ale rozhodně v "nezařizování" nejsi sama, já už nezařizuju dva měsíce, a další měsíc nebudu, a až pak to začne lítat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky se přidávám... Termín máme 18.8 2012
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No, aby jsem v práci na noční a šla jsem po oddělení se podívat na jeden pokoj a po cestě jsem si špatně stoupla. Na pokoj jsem ještě došlo, pak jsem tam bolestí zkolabovala, tak mě tam maminky po porodu zachraňovaly, byla to na jednu stranu docela kuriozní záležitost. Pak mě náš hodný zřízenec odvezl na chíru na rentgen. Řekli mi,že to nic není, že to mám jen šetřit. No tak jsem s tím chodila 14 dní do práce, ale pořád to bolelo, tak když k nám přišel ortoped na konzilium, tak mi na to koukl a řekl,že na to nohu už nesmám stoupat. Že mám ne jen vymknutý kotník,ale i povolený vazy a pokud to nepůjde do sádry, tak už nikdy nebudu pořádně chodit. Tak jsem dokončila směnu, přešla na jejich kliniku a už jsem 3 týdny doma s dlahou a ještě týden budu a pak ještě rehabilitace. Vycházky žádný nemám, tak se docela nudím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak termín jsme taky chtěli 18, ale u nás v HK se prostě rozhodli, že tento den oddávat nebudou....Tak jsme to nechali na pátek, přítel mi s úsměvem na tváři oznámil, že alespoň budeme dřív manželé. A na svatební cestu odjíždíme hned v neděli a to se těším...jen doufám,že ta noha bude dobrá, protože jedeme do nízkých tater
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?