Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jo taky se tomu u nás všichni diví :) a to sme se předtím neznali a bydleli sme od sebe 40 km, ale svět je malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marrwenn no asi se znáte už z porodnice :-D
Odpovědět
@traudy tak vítej mezi námi! Jak pokračují přípravy? :-) @marrwenn jj, přesně tak, svět je malej a jak se říká "hledali se, až se našli" :-) ale je to opravdu zajímavý, oslavíte takhle všechno hezky najednou.. Já to max můžu spojit se svátkem, kterej mám 15. srpna, ale to je asi tak všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs z porodnice se neznáme :) přítel je starší o tři roky ;-) já říkám že tak dlouho sme hledali až sme na sebe zbyli :-D ale alespoň budu mít jistotu že na výročí nezapomene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marrwenn jo ták, já myslela, že jste i stejně staří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jé to né :D to kdyby byl stejně starej jako já tak by se do ženění nehnal :)
Odpovědět
@marrwenn to ne no, to se vám zapomenout asi nepodaří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja jsem vcera shledla par fotek liceni od profika a me ty nevesty pripadaly jako nahe.ja asi budu mit sice sics saty s vleckou ale nijak zdobene a chci vyraznejsi liceni a ja si to asi udelam sama.koupim si kvalitni kvalitni podklad podklad pod makeuo a nove ocni stiny a budu spokojena.jinak termin mame 17.8..a chci si zkusit i udelat doet.bavi me to a je to pro me vyzva...
Odpovědět
Také se přidávám - 4. 8. 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám mezi srpnové nevěsty :) budeme to mít 25.8....tak snad vyjde krásné počasí :)
Odpovědět
@johuline @zlatovlaska_2012 tak vítejte mezi námi holky a krásné plánování! :-) @zlatovlaska_2012 já už jsem četla několik předpovědí a každou úplně jinou :-D na meteorology je to ještě moc daleko bohužel :-| Ale třeba tato vypadá pěkně :-) Nejchladnějším obdobím v červenci jsou dny od 1. - 6. července a naopak nejvíce slunečné dny z celých prázdnin nabízí období od 12. -21. července a 20.-29. srpna. V červenci naměříme nejvíce tropických dnů, zároveň ale červenec přinese i nejvíce dusných dnů. Zároveň budou letní měsíce nejdeštivějšími z celého roku, přívalové srážky se budou vyskytovat v silných bouřkách, kterých bude rychle ubývat v druhé polovině srpna.
Odpovědět
Profilova fotka
hannnahs- ahojda :-) jelikož to děsně prožívám :-) tak pořád něco vymýšlím a připravuji, vše nejdůležitější zařízen a zamluveno. Bude to ve stylu retra tak teď řeším oznámení, které je vymyšlené a jen to doladit :-) a jak u tebe ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs - ahojda jelikož to děsně prožívám tak pořád něco vymýšlím a připravuji, vše nejdůležitější zařízeno a zamluveno. Bude to ve stylu retra tak teď řeším oznámení, které je vymyšlené a jen to doladit a jak u tebe ?
Odpovědět
@traudy to znám :-) a nejhorší je, když si myslíš, že už to máš všechno a pak tě napadne něco dalšího, jak co předělat a podobně :-D U nás je to prakticky stejné.. vše důležité snad máme, akorát ještě zbývá pár e-mailů, abysme to doladili a pak už jen dekorace, které budu řešit až těsně před... Akorát to oznámko taky potřebuju dodělat, akorát na to nemám vůbec čas.. takže jsem zvědavá, kdy se mi to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám. My máme svatbu naplánovanou na 4.8. 2012 pěkně všechna sudá:)
Odpovědět
@studentkalucka @johuline Ahoj, kdybyste holky chtěly, tak se přidejte i do naší diskuze 4.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak snubáky mám doma, svatební lodičky na poště a příští týden bude finální zkouška šatů a pak začnu vybírat svatební kytku :-) trošku to teď flákám, ty přípravy... chceme se co nejdřív přestěhovat do baráčku, tak víc makáme tam než na svatebních přípravách :-) doufám, že jste na to lépe a pilně zařizujete a objednáváte :-)
Odpovědět
Tiež sa pridávam, my máme svadbu na moje meniny 11.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAK JÁ SE NA TO SNAD VYPRDNU..........MŮJ SKORO MANŽA PREJ NECHCE BEJT OBLEČENEJ JAK FOTR TAK VYMEJŠLÍ .......NO HOLKY........JÁ UTEČU.....NECHCE BEJT JAK FOTR TAK PŮJDE JAK KOMEDIANT...... 8-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
můj termín je 18. 8. 2012 ;) zařízenou mám asi půlku, furt si myslím, že je ještě čas... :/ mám zamluvené šaty, hostinu, obřad, fotografa, kameramana, hudbu, navržené oznámení, představu o dekoraci a kytkách... v jednání je i cukroví a výslužky, tak snad nic nepropásnu ;) jinak se hrozně moc těším, přítel už to chce mít za sebou :D :D tak pěkné plánování přeji ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@novynka AHOJ HRADEČANDO.... =O) TO TOHO MÁŠ DOCELA DOST,JÁ MÁM POCIT,ŽE SE FURT NĚCO KOMPLIKUJE A ŽE TO NEMŮŽU STIHNOUT :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@novynka AŽ TEĎ KOUKÁM,ŽE AŽ ZAS TAKOVÁ HRADEČANDA NEJSI :-D JÁ MÁM DNESKA FAKT DEN BLBEC 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) no já bydlím spíš blíž k Dačicím ;) naše přípravy jsou takový nárazovky, podle směn v práci :D někdy mám čas, někdy vůbec... ale hrozně mě to baví ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přípravy finishují ale diplomka vázne:(
Odpovědět
@novynka tak vítej mezi námi! :-) jinak mimochodem, je tu založená i samostatná diskuze právě na 18. 8., už je nás tam docela dost, tak kdybys chtěla zavítat :-) času je relativně pořád dost, takže s chutí do toho :-) @studentkalucka jsem na tom podobně... přípravy se blíží ke konci, diplomka odevzdaná, ale příprava na státnice nějak vázne :-D
Odpovědět
Ahoj holky, ja se snad taky budu vdívat v srpnu, ale az na konci. Jsme ale na uolnem zacatku...zatim hledame to prave misto, coz o tom..krasnych je jich hodne...ale taky aby nas to nezrujnovalo..:) A jake misto planujete vy? A co je pro Vás ve svatební den nejdulezitejsi??
Odpovědět
Profilova fotka
@petrosska Ahoj, my jsme od začátku chtěli obřad v kostele, což je v podstatě zadarmo, takže jsme tohle naštěstí řešit nemuseli :) někde jsou ty pronájmy fakt dost síla, no :/ a co je nejdůležitější? :) kromě šatů, svatebního slibu, prvního tance atd. snad i to, že se na jednom místě sejdou ti naši nejbližší a pořádně se s nimi pobavíme ;)
Odpovědět
Tak to souhlasím...o to nam jde taky nejvic..sejit se a pobavit se, pokud mozno tak ,aby na to nikdo jen tak nezapomnel..:))) Snad to vyjde, i kdyz momentalne jsem docela v koncich...a to teprve vybirame misto... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, jestli můžu, přidala bych se k vám, ještě sice nemáme oficiálně dán termín, ale rádi bychom 24.8. :-)
Odpovědět
@hubertka no jasně, vítej mezi námi a krásné plánování! :-) a máte už nějaké představy, co a jak? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?