Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky taky uvazuji o 18.8. ale pritel se moc netvari tak jeste uvidime. mam totiz 11. 8. narozeniny i svatek tak se mu to zda moc blizko u sebe, jako by to nebylo jedno, ale neni na fotografa a pod. brzo?? neni tu nekdo od nymburka kolina jicina ml. boleslavy?? my se chceme brat v chlumci nad cidlinou
Odpovědět
@bubu359 vítám tě mezi "srpňačky" :-) oba jsou to krásné datumy, taky jsme zvažovali který, ale nakonec vyhrál ten 18. jako u skoro všech tady :-D Tak záleží na tobě, jak dopředu chceš plánovat, jak si myslíš, že to budeš zvládat :-) nakupovat sem zatím nezačla (krom botek, na ty sem měla štěstí, tak jsem je rovnou koupila :-) ), jinak rezervované mám místo, fotografa, kameru a DJ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte všeci :o) dnes jsme s přítelem měli cestu přes obec, kde mi kupoval zásnubáček a tak jsme se zašli kouknout na inspiraci. No řeknu, že to bude tvrdý oříšek vybrat ty pravé nejkrásnější prstýnky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jeste nevime kdy to bude. fotografku uz mam :) ma mi fotit i deti a ted kamosce svatbu taky. a jinak snubaky mame ze stribra jsou levny :D
Odpovědět
@suzannes ahoj, já pocházím z Lysé nad Labem, ale teď bydlím v Mladé Boleslavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 jee super :) a kde planujete svatbu?
Odpovědět
@suzannes na 3.srpna a co vy? A odkud si? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 my jsme od mestce kralovyho.a svatbu planujem v chlumci nad cidlinou a datum jsme zmenily na 7.7.
Odpovědět
@suzannes Tak to je hezký datum ;-) My se nemůžem rozhodnout kde přesně, ale určo v boleslavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sedmicky jsou vetsinou stastna cisla :) no a uz mas nejaky predstavy?
Odpovědět
@suzannes Tak trochu, vybíráme si ze dvou míst. Barva bude bílo zeleno růžová, mam i vyhlídlí šatičky ale na ty si musim ještě počkat :-| Co jsme sepsali seznam hostů vychází nám to mezi 40-50 a to je vesměs jen rodina, takže mazec :-) A co vy?
Odpovědět
@nika89 Ahoj, já sice nejsem srpen, ale květen, nicméně by mě zajímalo jestli nemáš tip na nějakou dobrou kadeřnici a kosmetičku v Boleslavi. :) Svatbu sice budeme mít v Jičíně, ale budeme vyjíždět od Turnova a pochybuji že v Turnově někoho seženu. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lucindaa7 taky 18.8.?? Tak to vítej do klubu! :-) už je nás tu fakt dost. No momentálně už nevyřizuju nic... tak nějak mám to nejdůležitější snad vyřízeno - je zamluvenej fotograf, kamera, místo a DJ. Takže teď už jen čekáme na matriku, až potvrdí na 100% termín a na vyzkoušení šatů :-) A možná ještě zajdem do restauračky, abysme věděli, jak vaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 : no ja mam bilo fialovou tabuli :) saty uz mam vybrany, pritelovi to prijde pristi mesic boty ted v tydnu. jinak saty si budu nmechavat sit na miru tak jsem zvedava kolik za ne dam. u nas hosti vcetne rodiny vychazi na 30 lidi. jen premyslim jesi udelat hostinu venku na zahrade nebo preci jen zaridit nejakej sal. prstynky mame vybrany stribrny. :) @kaarina jojo taky by me bodla nejaka kosmeticka okoli bolky jicina a pod. a odkud jsi? ze budete vyjizdrt od turnova? kdy planujete terminek?
Odpovědět
@suzannes My se snoubencem už teď bydlíme v Praze, ale rodiče máme oboje u Turnova (takové mini vesničky :-D ). Místo jsme vybrali v Jičíně :) Odkud jsi Ty? Jinak termín máme od začátku jasný, přesně rok od zasnoubení na naše sedmé výročí v neděli 6. května. :) Vy už máte termín vybraný nebo ještě zvažujete možnosti? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina no ja jsem kousek od jicina, taky v takovym prdelakove a ted sme se prestehovali k mestci kralovymu do jeste vetsiho zapadakova . obrad planuju v chlumci na cidlinou. termin mame 7.7. to je hezky ze to mate na vyroci :) my mame vyroci v lednu taky sedmé ale k tomu mame uz dve deti :D
Odpovědět
@suzannes Je tak jsme byli kousek od sebe. :) Máte krásný termín, pěkné datum. My jsme vždycky chtěli na výročí, rodina s tím má sice drobet problém (kvůli květnu), ale my se nedáme. :-D Tak děti jsme ještě nestihli a ani zatím nechceme a ještě dlouho asi chtít nebudeme, navíc ještě oba studujeme a přítel bude studovat ještě dva roky po svatbě na Mgr. To Tě docela obdivuju že už máš dvě děti. Můžu se zeptat kolik Ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina aha no to mi to zatim rodine nerekly protoze vime co by nam rikaly. me bude ted 11.8. 21 :) a Pritelovy je 24 mam dvouletou holku a 3mesicniho kluka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si říkala, kolik mám do 11.8.2012 času a dneska jsem se dozvěděla, že si jeden pár hodlá zamluvit naši oblíbenou kapelu. Tak to ne tohleto, jdu do toho!! Bez boje se nevzdáme :-D :-D
Odpovědět
@fredericka tak tak, tohle je to, co je strašně "nebezpečný" :-D člověk si myslí, kolik má času, a ono ejhle.. :-)
Odpovědět
@hannnahs fiha tak ja by som už mala asi uvažovať o rezervovani fotografa a kameramana a aj salu...hm dufam že to všetko postiham. dakujem za privitanie :)
Odpovědět
@bubu359 no záleží na tobě, někdy opravdu stačí pár měsíců dopředu.. záleží na vybraných dodavatelých, termínu.. jako když chce člověk někoho známého a ještě na oblíbené datum, tak to bývá docela boj :-) ale jinak to určitě stihneš, času je ještě poměrně dost ;-)
Odpovědět
@janina_sun Já bych se Zuzčinému změněnému ceníku být tebou přizpůsobila. Fotky zůstanou a svatba je jednou v životě. Byla jsem na jedné svatbě, kde fotila, je to skvělá fotografka a i skvělá ženská, okamžitě se přizpůsobila a zapadla do kolektivu, ne však moc ani málo. Prostě akorát na fotografku. Je to opravdu profesionálka. Na náš termín bohužel neměla místo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinanov obávám se, že teď už bude mít plno...náš termín 18.8. je dost žádaný... :(
Odpovědět
@kaarina Bohužel s kosmetičkou nevím taky a kadeřnici mám v čelákovicích. ale jednou sem byla v boleslavi u Martiny Lanczové je stejně stará s námi a stříhá hezky tak třeba by tě i hezky učesala.... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak ja sa pridávam k termínu srpen 2012, konkretne 25.8. :-) co sa tyka planovania, tak datum sme stanovili hlavne kvoli fotografovi a inak zatial len planujeme (mame aspon zoznam ludi, ktorych chceme pozvat a predstavu o mieste), no rozkukavame sa.. ked si tak citam vase prispevky, to uz aby som zvysila tempo priprav ;-)
Odpovědět
@mari23 tak vítej mezi námi a krásný plánování! :-) já myslím, že tempo zvyšovat nemusíš, jeď podle svého ;-) ne každý potřebuje rok plánování.. každému to vyhovuje jinak :-)
Odpovědět
@mari23 Také tě vítám, s tím tampem souhlasím s @hannnahs kolegyně z práce stihla naplánovat svatbu ani ne za měsíc, docela jí obdivuju ale stihla to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Doufám že nám matrika problémy dělat nebude. Chceme tam jít v září :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?