Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine já také přemýšlela o kostýmku :-) všechny jsem na to připravila, ale nakonec to bude něco jiného, pro všechny překvapení :-)
Odpovědět
@jiko29 hele, já proti kostýmkům nic nemám, ale když mi to řekne vlastní babi ještě s dodatkem, že si ho mám koupit u nich v nadměrných velikostech...tak bych bývala hned vraždila! .-D Jenomže naše babi je vůbec expert, protože když jsem jí vysvětlila, že kostýmek teda nebrat, tak mi řekla, že skočí k Vietnamcům mi teda vybrat nějaký šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jiko29 Jů a co to bude? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Bys taky mohla urazit někoho, kdo si nechal šít v číně... :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jééé no jooo...už mlčim! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to ti závidim, musíš si s babičkou užít hodně srandy :-) Padám tady smíchy pod stůl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Nakonec šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jiko29 A jakýýý? Ukaž ;-) . My to nikomu neřekneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Zatím nejsou ušité :-D A bůh ví, zda nakonec opravdu neušijeme kostýmek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím proč, ale mně se vždycky, když někdo vysloví kostýmek, vybaví maličkatej kostýmeček na mušketýra :-D :-D :-D už mi hrabe ve všech směrech :-D :-D :-D Dnes budu uklízet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine To tedy ano :-D Jéje, tak si to užij a ať Ti to jde rychle od ruky. Já jdu dneska na pivko :-)
Odpovědět
@lamorgaine uklízet? :-o a prooooč? já myslela, že to taky necháváš až před svatbou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@jiko29 ona to tak nemyslí :-D já jí nechávám mluvit, a pak si stejně dělám co sama chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no protože už tady nejsou vidět ani ty ukazatele, kde co mám :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine aha :-D tak to pak jooo...ale nepřeháněj to! :-D
Odpovědět
@ji2llka no teprva se dozvím, jestli vůbec na mě bude mít čas.. jsou to nervy.. říkala, že se máme optat až na jaře :-S tak uvidím, jak to bude.. A něco u vás nového? Týden jsem tu nebyla a už nestíhám dočítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jaro už je.:) alespoň tady u nás, dneska se děsně těšim ven.:) To s tím ale nesouvisí, nechala jsem se unést.:)No a máš ještě někoho v záloze?:) U nás nového, vybíráme hudbu na nástup, takže jdu dneska koupit další várku papírových kapesníků...:D Včera jsem si vybrala šaty a dneska si je musím zamluvit. po telefonu což nevím jak bude lehké.:) a koupila jsem si retizek a nausnicky, takze mám první věc na svatbu doma.:D A jsem z toho nadšená.:) a máme v provozu už stránky dá se říct komplet.:) No a to je asi vše... co u Vás?:))) :-D
Odpovědět
@ji2llka no jo, já se vrátila z Itálie z lyžování po týdnu, takže jsem ještě v hluboké zimě :-D jinak v záloze nikoho bohužel nemám, resp. ani nikoho neznám.. takže by to bylo na honem honem asi.. Jooo, papírové kapesníky znám taky :-D tak to je super, že máš vybrané šatky a dokonce i šperky! :-) a věřim, že jsi nadšená, já jako první koupila - zcela nelogicky - boty :-D a byla jsem taky happy ještě týden :-D jinak u nás se nic nového neudálo.. vše při starém..
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem si přečetla název tématu, tak jsem byla nadšená, že sem taky patřím :) ale pak, když jsem četla, jak to někteří promýšleli již rok dopředu, si začínám říkat, jestli to vůbec stihneme ;)
Odpovědět
@katasv :-D :-D :-D jestli se tu nějaký čas zdržíš, tak uvidíš, že za chvíli bude hysterická, že to se prostě stihnout nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak já si zatím žiju v klidu a říkám si, že není moc co řešit ...místo, datum a hudba je, tak co víc ;-)
Odpovědět
@katasv ale tady je to strašně nakažlivý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Musím jen a jen souhlasit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak to já taky souhlasím, celý víkend jsem teď nedělala snad nic jiného než prohlížela tady fotky a diskuse :)
Odpovědět
@klarka26 @katasv a bacha holky, je to strašně návykový! :-D
Odpovědět
My to budeme mít taky 18.8. :-) Už se na to těšíme :-). Budete mít živou kaperu nebo diskotéku? My jsme dostali tip na dj Georgana. Sympaťák s velmi dobrými recenzemi :-). Nevím čím to je, ale od doby, kdy jsme si vyjednali s přítelem termín svatby, se čas nějak zvláštně vleče. Bude to asi tím, že už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
@1976jana1976 tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-) taky máme 18.8., a jak jste daleko se zařizováním? Jinak my jsme nakonec zvolili DJe, ale bylo to dloooouhý rozhodování :-) ale to vlečení času ti tak nějak závidim, mně to zase příšerně rychle utíká, nevím, co dřív, a vždycky se akorát zděsím, kolikátýho, že už to je :-S
Odpovědět
Se máte holky, mě bylo doma řečeno, že DJ je drahej, a akorát se tam "vožere" a pak budeme smutný koho jsme si tam vzali...a o živé kapele nechtěl P ani slyšet, protože dechovku a to co by tam hráli si můžeme pustit z kazeťáku :-D Takže neřeším, a když bude nejhůř, zazpívám sama! .-D
Odpovědět
@pupickova takže vlastně nic :-D hele, z vlastního šetření mám ověřeno, že kapela je daleko dražší než DJ (pokud teda beru kapelu 3 a více lidí). 2 lidi můžou vyjít levnějc, ale já prostě tohle nemám nějak v oblibě.. podle mně nemůžou nikdy 2 lidi plnohodnotně zahrát písničku, a ještě ten omezený repertoár..
Odpovědět
@hannnahs moje řeč, já kapelu taky nechci, ale když mu není dobrý DJ...tak já fakt nevím :-D Ségra má možnost půjčit si aparaturu, zesilovače a pouštět to z NTB, ale to si houby tu svatbu užije, když tam bude za DJ ona... Ale jak říkám...budu zpívat a to by bylo, aby se najednou na rychlo někdo nenašel, až mě uslyší! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?