Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luciih Vítej, my máme stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Na fotky si ještě půl roku počkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem nevěstám 8-)
Odpovědět
@pupickova Taky jsem ráda. Datum jsme řešili v lednu (chtěli jsme srpen) a myslela jsem si, že je na všechno času dost, ale po tom, co mi v restauraci, kde chceme mít hostinu (seznámili jsme se tam), nabídli jediné toto datum a na matrice poslední volný čas v tento den, vrhla jsem se na to po hlavě a všechno zařídila během týdne :-D A je pravda, že jsem udělala dobře, protože něco bylo tak tak :-N
Odpovědět
@estrellita86 děkuji ... je to pěkné datum, tak doufám, že budeme mít pěkné počasí :-) V dnešní době člověk nikdy neví ...
Odpovědět
Profilova fotka
@luciih budeme neboj, to už je předem objednaný :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 no dobrá, spoléhám na to :-D Ale snad se zase neupečeme vedrem ... ach jo, člověk je pořád nespokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomooooc...potřebuju sehnat lakový popisovač na ty kamínky co mám na jmenovky...ve fialové barvě, hrot ideálně 0,8mm............. :-( Nikde to nemají, doufám, že nesháním něco co neexistuje, jak u mě bývá zvykem, když si něco vymyslím... Mám černý, zkoušela jsem to s ním, ta velikost je ok, psalo se s tím dobře, ale černou barvou to nechci mít napsané.....no a sekretářka mýho drahouše byla zaúkolovaná, ať sežene to samé ve fialové, sehnala...ale mnohem silnější, je to vyloženě jako fix....a fialový to má jen víčko, jinak to píše růžově :-D :-( Koukám na net a nenacházím, v papíráku jsem taky úspěšná nebyla...chjo
Odpovědět
Profilova fotka
@luciih Žádný strachy, na celý srpen je objednaný počasí "akorát" :-D :-D Proto jsme všechny v téhle skupině, páč víme, že to bude prostě bomba :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky se přidávám ke svatbě v srpnu 2012. máme to naplánované 25.8., máme zajištěnou hudbu, hospůdku, šaty, obřad:-) na zbytek je čas, neřešíme to zatím:-) Akorát teď pokukuju po nějakém vtipném a asi kresleném oznámení:-) Nemáte nějaký tip, na levné, vtipné a hezké oznámení?? díky za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@sindm Vítej :-)
Odpovědět
@estrellita86 :-D tak teď už o tom nepochybuji :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@sindm Taky tě tady vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a vy co něco samovytváříte..kde sháníte ty perleťové papíry a tak? Mě pořád něco láká na fleru, ale některé věci bych zvládla sama vytvořit, kdybych měla ten správný materiál :-D
Odpovědět
Koukám že 25.8 se parádně plní! :-) A já se raduju, mám první dva pytlíky žluťásků! :-D Hurará! :-D @estrellita86 Ahojky...já taky sháním, naše 3 papírnictví mají nejluxusnější papír obyč. barvnou čtvrtku :-D
Odpovědět
@ji2llka no ono jde prý o to, že pak ten civilní sňatek "zavání" církevním, a v tom případě by ten sňatek nebyl platný. :-| nevim, co je na tom pravdy, protože to by pak půlka manželství nebyla platná.. ale uvidím, to je dle info tady od holek, matriky jsem se ještě neptala. Ale nemáme v tom slibu nic jako "k tomu nám dopomáhaje Bůh" nebo tak.. tak snad by to nemuselo tolik vadit.. ale kdo ví..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych se chtěla přidat. Zatím máme představu o 25.8., příští týden se pojedeme podívat do restaurace a informovat se na matriku. Doufám, že to klapne, myslela jsem, že máme spoustu času, ale jak sleduji diskuzi, asi to už rozjedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stoupik Ahoj, tak vítej a užívej si plánování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-) @stoupik vítej, další nevěsta se stejným datem, 25. se nám krásně plní! :-)
Odpovědět
@stoupik taky tě tu vítám a držim pěsti, aby vám to i s datumem a se vším okolo vyšlo :-) Jinak máš ještě skoro přesně půl roku na plánování, což si myslím, že je ještě pořád dost času, pokud máš relativně čas se přípravám věnovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky :-) vzhledem k tomu, že máme 14 měsíčního pomocníčka, tak to půjde od ruky :-) nejdůležitější je termín, aby jsme zamluvili hospůdku, obřad a pak už to půjde samo :-) Krásný sluníčkový den přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stoupik Jsme na tom podobně, nám pomáhá 13ti měsíční prcek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sindm Vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak já se taky přidávám... předběžný termín máme 25.8. Ale s těmi přípravami jsem trochu pozadu, jak to tady čtu 8-) Nějak si pořád říkám, že je ještě čas, ale tak asi taky nad tím začnu už trochu přemýšlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkacvrcek Ahoj, vítej mezi námi, na něco času dost :) a za půl roku to vypukne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám :-) s datem 11.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evwe Ahoj, také buď vítána :) a hezké plánování :)
Odpovědět
@evwe Ahoj, vítej, máme stejný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :) tak ať se nám vydaří počasí :-) a co holky, jak jde zařizování? :-)
Odpovědět
@verunkacvrcek @evwe tak vítejte mezi námi! :-) pěkně se tu rozrůstáme, koukám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?