Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky :-) Všechny vás zdravím! Mám dnes od rána podezřele dobrou náladu, tak doufám, že to vydrží po celý zbytek dne :-D Včera jsem začala dělat náš svatební web, už jsem ho poslala prvním několika lidem a setkalo se to s dobrým ohlasem, tak mám radost.....a ještě ke všemu mě to hodně baví :-D Původně jsem ho dělat vůbec nechtěla, ale jak jsem se do toho pusitla, tak bych u toho pořád seděla :-D Jinak dneska nás čeká měření našich tukových zásob a následné vytvoření krabičkové diety na míru, která začne teda asi v pondělí..takže od teď končí legrace a začíná dietaaaaaaaa...:-) :-) No nic, jdu něco uvařit (dokud můžu) a taky dokud prcek spí..pak už toho zase moc neudělám...krásný den všem!!!
Odpovědět
@eiram2010 jo, to taky znám, chtěla jsem vše co nejblíž bydlišti, ale prostě s některým přístupem to absolutně nejde.. Ale je taky fakt, že o Capuccini jsme vůbec nějak neuvažovali. A ani nevím o nikom, kdo by tam už byl, a to ani z Kolovratských, takže jim to tam asi opravdu moc nejde.. 6 měsíců uteče jako nic! Já už plánuju rok, a přitom mi to přijde, jak když něco dělám jen dva měsíce :-D a je lepší to mít dopředu, než se pak se vším stresovat, že tohle nevychází, tohle se musí změnit, už se to nestíhá a tak dále a tak dále..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nakonec to budeme mít na tom Českým statku v Dolních počernicích, včera jsme se domluvili na 90%. Pojedeme tam na oběd a porozhlídnem se tam. Naši známí tam měli hostinu a byli spokokení.I nám odepsali do druhého dne na email a poslali cenník.Už jen to jednání se nám líbí.My si všechno platíme sami tak jsme na to taky koulali. A ty Kolovraty nás teda zklamali, ale to je znamení, že to nemá být tam :-) .Čím dřív člověk ví co a jak tím víc pak může být v klidu.Já u toho ještě dělám školu tak mám o zábavu postaráno i normálně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky!! :) tak co nového? co kdo pokoupil, vymyslel, upekl, uvařil? :D
Odpovědět
@eiram2010 tak to je perfektní, když víte, že tam dobře vaří a i to jednání je tak, jak má být. V těch Kolovratech je to opravdu znamení, tohohle je lepší se držet, když to nevychází tak jak má, tak radši pryč :-) Jo jo, to jsme dvě, taky dělám školu, navíc ještě poslední ročník, do toho pracuju, a ještě chystáme přestavbu bydlení, takže mám taky o zábavu postaráno, i bez svatby :-D
Odpovědět
@janina_sun dobré Jani! :-) nového zatim nic, ale už se rýsuje konec restauračního boje snad :-) akorát včera jsem si udělala radost a koupila si vějíř na focení, toužila jsem po něm, ale ne zas tak, abych za něj dala třeba 300 nebo i víc, ale nakonec jsem našla :-) a co u tebe nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jinak jestli jsi ještě nebyla doporučuji na šaty salon Natali na Pavláku nad Václavákem, mají krásné šaty a hlavně rozumné ceny a vše přešijí na míru. Dám sem ted ještě 2 fotky co jsem zkoušela bílé šaty a doporučuji výstřih do srdíčka, moc sluší každé nevěstě :-)
Odpovědět
@eiram2010 v Natali jsem nebyla, jen jsem o ní slyšela. Já jsem nakonec vybrala šaty v Nuanci, protože mají pořádné pevné, několikrát vyztužené korzety, bez toho já se neobejdu :-) Jinak pár srdíčkových výstřihů jsem měla, a nějak mi žádný z nich nebyl :-( takže ty jsem nakonec vyškrtla. Já hlavně potřebuju vysoký předek, což mají málokteré šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
jukni mi na ty poslední 2 fotky , ty jedny jsou i s vlečkou a stály asi 8500 Kč což je super cena. Ale ty co sis vybrala ti moc sluší :-) a budeš krásná nevěsta :-D
Odpovědět
@eiram2010 to jo, 8,5 je opravdu dobrá cena! Ta Nuance je fakt o dost dražší. A vypadají moc pěkně. Akorát u žádných by se mi asi nevešla prsa :-N Ale tobě opravdu moc sluší ty srdíčkové výstřihy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to gratulujuuuu !! :) to jsi ráda, že? konečně se to rozseklo a už bude klid :) to je skvělá zpráva!! po takovém úsilí, zasloužené :) Já dostala kalkulaci na květiny, dortík, máme vymyšlenou výzdobu a víceméně vše v pohodě a zařízené....ale trápí mě šaty :-( zatím to furt není ono...tak mě čeká další kolečko, tak snad už vyberu...buď příští sobotu nebo 10.3. další zkoušení, tak snad!! x-) Ty, co už šatky mají, tiše závidět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs V Natali mají vše na šněrování a já mám taky velký prsa, zase jsem sportovní typ a mám rovnější pas a se sněrováním mi seděli všechny. V Natali ti ušijí šaty složené ze sukně a vršku dvou jiných šatů jen o 1000 Kč víc než je půjčovné, což je super. Byl to jediný salon kam jsem se vrátila, ikdyž mám nakonec z Kleinodu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun Doporučuji Natali Praha jak tu píšu a Kleinod Praha Háje ;-) Musí se člověk objednat telefonicky nebo email, viz jejich stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 no, možná budu muset přeci jen zase vymyslet výlet do Prahy, jak to tak vypadá...a jaké tam mají půjčovné? děkuju za tip :)
Odpovědět
@janina_sun jo, čekám na poslední e-mail, který to všecko rozsekne.. pak už jen ta oficiální část, kdy musíme napsat na to místo, že to teda nechceme.. a to doufám, že už bude bez problémů.. i když, co jde hladce, že? :-N to je nádhera, slyšet, že je vše v pohodě, Jani :-) to už si pak člověk jen užívááááá :-) a už si byla v té Sotterce a Nuanci nebo ještě ne? @eiram2010 tak to já mám právě přesýpací hodiny.. takže boky a prsa značně přečnívají pas :-N No já právě, co jsem zkoušela, tak skoro všechny šaty mi nebyly přes prsa. Já už bych ani neřekla, že mám velký prsa.. to už je pomalu trápení :-D při mojí velikosti skoro 32GG (takže nějakých 70 I / J českých) jsem jenom rok sháněla podprsenku bez ramínek, takže to, že šaty jsem sehnala na třetí zkoušce je pro mě pomalu zázrak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun od 7000 Kč, opravdu krásné šaty i s vlečkou 8500 a to už je mezi top šatama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Pokud ti sedí a cítíš se v nich dobře není co řešit, budeš v nich celý den a musí se líbit hlavně tobě. Pro přítele budeš stejně nejkrásnější tak i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, je to fajn pocit :) už máme víceméně vše, jen doladit ty šaty, pak dle toho oblek a ještě vybíráme prstýnky...takže víceméně to nejdůležitější nemáme :)) ale ještě je spousta času tyhle 3 věci dořešit :)) Jinak v Maggie a v Nuanci jsem ještě nebyla. Svědkyně ani švagrová teď nemůžou, takže buď další sobotu nebo 10.3. je další vhodný termín pro všechny..tak uvidím..a teď mě ještě tedy nalomila @eiram2010, takže možná ještě ta Praha? @eiram2010 - tak to jsou na Prahu slušné ceny!! to jsem se bála, že to bude mnohem výš :) nooo, jsem zase nalomená :D moc děkuju za tip! :)
Odpovědět
@eiram2010 to jo, narozdíl od jiných šatů.. jakmile to nemělo pevný korzet, tak jsem věděla, že je zle.. protože to mi to všade sjíždělo a tak.. podobné šaty jsem měla na maturák a už nikdy více :-S @janina_sun no na oblek jsme se byli podívat v Bandi, ale zatím mají prý jen zimní, nová letní kolekce až od dubna, takže pojedeme znova :-) no fakt záleží, kam v Praze, ne všade jsou tak drahé :-) tak jestli budeš mít cestu :-) já teda ani v jednom tomhle salonu nebyla, takže nemůžu poradit...
Odpovědět
Profilova fotka
Musím mazat, tak se mějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 Koukám, že to taky budete mít veselé.:) U nás v rodině byla naposledy svatba na, které se rodina podílela když jsem ještě měla vlasy střihané dle hrnce.:D to je dávno... Pak se vdávala moje sestřenice, v tu dobu žila ve španělsku takže svatbu jsme prožili jen s fotek a moje ségra se loni tajně netajně vzala se svým mužem bez přitomnosti všech..:) No jsem na to zvědavá.:) kamarádka už mi slíbila slzy štěstí.:) ségra i mamka.:D a do toho já.... takže to bude paráda, pak jsem zvědavá na ty fotky.:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs nepovolí? tak tomu uuž vůbec nerozumím.:) neni to vaše věc? no nevím jak říkám, ještě jsem nebyla na matrice, nemůžu machrovat.:))) No celkově si myslím, že ten proslov už by se mohl trochu oživit, ale zas taková ta klasika.:) každej to zná...:) stačí říct jen to ANO, možná že bych se opravdu na víc nezmohla..:))) držim palce aby Vám to prošlo a pak musíš říct jak jste to dali...:)))))
Odpovědět
@eiram2010 tý jo tak to bude zajímavé :-D Nakousaný jablka, už sem zvědavá na fotky ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty "srpňačky" ... a i já se přidávám ke svatbám v srpnu. Termín máme 25. 8. 2012 :-)
Odpovědět
@luciih ahojky! Vítej! A užívej plánování :-)
Odpovědět
@pupickova děkuji :-) Přípravy už jsou v plném proudu ... hlavně pokud jde o zamluvení na náš termín, tak je hotovo - matrika, hostina, kameraman, fotograf, dorty, cukroví a koláčky, DJ i dekoratérka. Byly to nervy, ale šlo to docela hladce. A teď pomalinku to ostatní. Snad to půjde stejně dobře :-)
Odpovědět
@luciih no tak to je parádní! Vy už vlastně máte to nejdůležitější z krku...teď už jen prstýnky a něco na sebe a můžete do toho skočit po hlavě :-)
Odpovědět
Jinak přeji všem dobré ráno! Máte na dnešek nějaké speciální plány?
Odpovědět
@lamorgaine slečno...přesně půl roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?