Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no v čechách je to stejně nejhezčí.:) Na Island to je zas vysněná dovolená mého drahého, já jsem raději v čechách už jen proto, že nerada lítám, ale chci se podívat do Paříže a do Vídně, taková klasika, a hlavně to není daleko tak by to mohlo vyjít na svatebku, čechy mi ale vubec neva..:))) mam to tu desne rada.:)jsem takovej vlastenec.:) hrady a zamky..:) uz se tesim v lete.:) mate taky webovky? me to prijde hrozne fajn, takova hezka vzpominka.:) chápu, že je lepší na to mít víc času.:) my taky toho času moc nemáme, ale zvladnout se to musí.:) nejlepší je že já jsem děsná cíťa.:D když jsem četla texty na oznámení, tak jsem tady u toho bulela.:D:D:Dze me budou mit radost..:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa jak kdybych četla samu sebe..:D:D když jsme vybírali text na oznámení, tak jsem tu u toho bulela, když koukám na šaty bulim.:D když si to jen představim bulim.:) dva tejdny pred nama ma moje kamarádka, jdu ji za svěda, to obrečim úplně s přehledem.:D protože už teď me dojímá, že se budou brát.:))) tak tam za nima budu škytat.:) a trénovat na škytání na svojí svatbě..:D:D je to proto, že jsem prostě nevěřila, že se mi to poštěstí.:D:D šaty jako princezna. všechna pozornost upřena na nás a taky ta zodpovědnost a všechno.:)))) budu dojatá..:))) a nervozní.:Dhlavne uz potrebuji byt zdrava abychom mohli začít jednat.:D
Odpovědět
@estrellita86 Dobré ráno! :-) A dobré i všem ostatním budoucím nevěstám! :-)
Odpovědět
@ji2llka jj :-D věřím, že nás bude víc takových...
Odpovědět
@ji2llka To souhlasim, taky hrozně ráda cestuju po Čechách, máme tu tolik krásných míst, o kterých se neví (i když to je možná spíš dobře :-D ). Jinak webovky teprva budou, na ty ještě nebyl čas... až dopíšu diplomku a udělám první státnici, tak se na to možná vrhnu, když zbude nějaký volno.. Jinak já jsem nejvíc cíťa u vybírání hudby a slibů... ještě, že mi nikdo nikdy neviděl, jak u toho vypadám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoropoledne :) @pupickova tak jsem si koupila ty silikonový formy v PB :-)
Odpovědět
@lamorgaine kde a za kolik? A jaký? Nepodávej prosím tě takový kusý informace! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova v pražský u franty, jsem koupila srdíčka (ještě jsem ti tam jedny nechala) za 99, http://www.etescoma.cz/delicia-silico... tyto : http://www.zasilkovyobchod.cz/eshop-s... a tyto : http://www.zasilkovyobchod.cz/eshop-s... ty byly za 109.- stačí?
Odpovědět
@lamorgaine Jo jo..to už je lepší :-D Děkuji :-) A nechceš v zájmu kolegiality abych nemusela na Příbram, a vůbec když už budeš mít zadělanou kuchyň...udělat těch pralinek víc a dovézt? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova klíďo píďo, já se u toho uklidňuju... ještě přemýšlím o těch příchutích ]-( nepojedeš pro mouku? :-D v rámci kolegiality?
Odpovědět
@lamorgaine mě to taky strašně baví :-) Navíc většinou když tvořím, tak nežeru :-) Stačí že se "načuchám" Hmmm, pojedu, ale vůbec nevím kdy?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Právě, že já taky, pak už to nemůžu ani vidět :-D... a bude to do konce týdne? Já že pojedu buď zítra nebo v pátek pro noťas z reklamace k inženýrům do alzy, tak to chci vzít při jednom.
Odpovědět
@lamorgaine no to určitě nebude :-/ Nemá mi kdo zůstat doma s tou malou poserou...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak ti to vezmu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nemůžu tady u nás sehnat hezkou tyrkysovou stuhu na vývazky, zase budu muset na ebay... :-D a tam májí krásný... u nás je to děs fakt děs...
Odpovědět
také jsem tam našla, ručně barvené, ale slečna nakonec nereagovala, tak z toho nic nebude... :( když jsem si to dopočítala se clem, tak ale metr stejně vyšel hrozně draze...
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty mám vybrané a zaplacené, dávám dohromady doplňky, termín rezervovaný, ale ještě musíme skočit na matriku to podepsat, čas je do dubna, místo Praha Trója kaple sv.Kláry 31.8.2012 v 11.30 ;-) .Asi uděláme hostinu na Českém statku v Dolních Počernicích v praze, je tam krásně, mají dobré ceny. Chtěli jsme u nás v Praze v Kolovratech, ale nejsou schopni udělat ceník ani neodepisují na email. Máme 3 pejsky tak jsme to chtěli mít kousek domu.Počernice, ale taky nejsou daleko.Dělají tam i obřad na zahradě, ale tu kapli máme vybranou už dlouho. Obřad sice stojí 9 500 Kč....no je to jednou za život...snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Taky jsme se rozhodli pro fialovo-bílou, tedy já. V obchodech je spouta věcí zbytečně drahá, hodně se toho dá vyrobit doma :-)
Odpovědět
@lamorgaine tam nevím, ale vůbec se mi neukázalo upozornění že píšeš... :-/ Já k nim kouknu na stránky, co všechno bych tam potřebovala, a když tak ti písnu do ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova ok :)
Odpovědět
@eiram2010 myslíš v tom novém restaurantu Capuccini? :-) a máš pravdu, je to jednou za život, tak to místo by mělo být krásné.. a ono, kde dneska seženeš pronájem za míň? :-| Teda pokud člověk nepočítá matriky :-)
Odpovědět
@eiram2010 my máme nakonec bílo-zeleno-růžovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa no asi jo...:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to písnička mě ještě čeká, nebojím se..:D to bude kapesníků...:D:D mě opravdu stačí číst ty oznámení, uvědomit si že se mě to týká a jak je to hezký a je to.:D vybíráš sliby? pff...:)) jeeeeeeeee, tak to bych nedala... to ale asi nemusi byt nebo? brala bych to, libilo by se mi to.:) ale asi bych to nedokazala rict.:D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo Jo myslím Capuccini, byla jsem se tam zeptat, nikdo se měsíc neozval, napsala jsem jim email a hrozně se omlouvali a zase se nikdo další měsíc neozval. Ted jsem jim napsala znovu, že se mi jejich přístup nezdá standartní a tak a ani neodepsali. Přítel to tam mít ani nechce, že nebudem platit někomu kdo se ani slušně nedomluví,svatba pro 40 lidí a jim je to jedno, přitom jim tam moc lidí nechodí, měli by být rádi. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 a my lila bílo zelinkavou :-) Kamarádka je aranžerka tak nám to ozdobí a recese budou nakouslá zelená jablka v aranžmá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ji2llka To bude jak u nás :-D Moje sestřička mi jde za svědka, nejlepší kamarádka přijede až z Mexika kde žije, s mojí mámkou a budoucí tchýní to bude něco, včechny by mohly být profesionální plačky :-D a až mi ségra zažne bulet za zádama tak to asi nedám :-) Naposledy přítel pobrekával kamarádce na svatbě víc jak já a jestli žačně i on, rovnou se nemusím malovat :-D :-D :-D . Rozhodně bych nedala žádnou řeč, už to ANO bude naštíru ....čím je člověk starší tím je to horší
Odpovědět
@ji2llka jj přesně, dokud si neuvědomuju, že se mi to týká, tak klídek, ale jakmile to vztáhnu na sebe, tak je to konec :-D no vzhledem k tomu, že nemáme církevní svatbu, tak nemusí být. Ani nevím, jestli nám je povolí (zatím to vypadá, že ne, podle info od holek tady z beremka). Ale mně se tak nějak zdá, že k tomu dni se to víc hodí.. to "ano" je takové neosobní, zvlášť, když k tomu přidají ještě prohlášení o zdravotním stavu a majetkových poměrech :-S jinak doufám, že to zvládneme říct oba.. ale zaručit to nemůžu :-D @eiram2010 já se přiznám, že jsem tam ještě nebyla, byla jsem akorát v té původní, co tam byla předtím. Ale jestli mají takovýhle styl "jednání" nebo spíš nejednání, tak naprostou souhlasim s tvym přítelem.. to opravdu nemá cenu. Když se takhle zajímají už hned od začátku, tak jak byste se s nima pak domlouvali na detailech? To by byl kříž =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Vypadá to tam dobře, a bydlíme tu, proto jsem to tam chtěla. Ale přítel říkal, že nesvěří takovou akci do rukou lidí s takovým přístupem. Oni totiž nemají praxi se svatbama, člověk po nich nic nechtěl, jen navrhnout menu a i to jsem jim řekla co chceme. Spousta lidí si myslí, že je dost času, ano je, ale člověk chce vědět kde to bude a za kolik, aby byl v klidu. A 6 měsíců ...v mém případě tedy uteče dost rychle.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?