Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@supeeeergirl my jsme s přítelem byli kamarádi už od ZŠ, pak se naše cesty trošku rozešli, ale na konec jsme se zase potkali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně holky, na to, že jsem pořádně nazačla ještě nic zařizovat, tak se dnes dostavil první crazy sen o svatbě. Vše bylo hrozně hektické, brali jsme se na jiném místě, než je v plánu, byli jsme tam jak na běžícím pásu. Do toho to byla svatba už letos, takže o rok dřív a nakonec jsem zjistila, že jsme zapomněli pozvat přítelovu část rodiny a završilo se to tím, že mi na hostině došlo, že jsme nezajistili ani fotografa a že nebudeme mít fotky. A postoj přítele, celou dobu byl ve snu vysmátý a happy :-) Jinak k zařizování, už jsem poptala místo na hostinu, tak nám do dubna udělali rezervačku s tím, že se mám ozvat s přesným termínem, každopádně mě potěšili, že mají kapacitu pro všechny budoucí pozvané. Ted jsem zjistila, že matrika bude vypisovat termíny v lednu, tak se chystám hned po Novém roce tam naběhnout a rezervovat datum :) Tak jsem zvědavá, jak to půjde dál a na čem se to zasekne.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svatbu 7.6.2014 a zatím má zařízené místo hostiny +obřad, na zbytek jsem tak zběžně koukla, abych měla přehled co kolik stojí a kde zařídit, šaty půjdu omrknout někdy v září/říjnu a zbytek nechám po Novém roce... :-)
Odpovědět
@iiiv noooo to je aspoň datum, já původně taky chtěl 7.6.14....ale pak mě došlo, že v ten den mám narozeniny :DDD a to se mi moc nelíbilo....tak jsme to přehodnotili a vybrali 3.5.14.....ale toto datum jsme taky byli nuceni změnit a to kvůli místu obřadu....takže nakonec (snad)konečné datum, na které je vše zajištěno, je 26.4.2014!!!! :-D A máme zajištěnou hostinu, obřad, foto a kapelu.....šaty až po Novém roce, nasadila jsem dietu :-D
Odpovědět
Chce se někdo příští rok vdávat v Brně Líšni na zámku Belcredi?
Odpovědět
@felisa Jsem strašně ráda, že tyto sny nemám sama. Úplně přesně jak píšeš, naprosto hororový scénář, průměrně pravidelně už asi 3 roky 2x za měsíc: Je sobota 10 hodin. Já vstávám z postele a mamka volá, že se ZA HODINU vdávám, tak proč už nevstávám, že to nestihneme. Já, vyděšená, lezu z postele a chci se obléct do šatů - ale ouha, já si je zapomněla pořídit! Jedeme do salonu, tam otevírací doba do 10 hodin. Začíná panika. Potom v jiném salonu nacházím prostě nějaké šaty, které mi i sluší. Zjišťuju, že nejsem učesaná, namalovaná. Mamka mě rychle líčí, já se rychle češu, vůbec to nevypadá tak, jak bych si představovala. Jedeme přesně na čas do míst, kde je obřad, načež se dívám, že tam jsem jen já, mamka, ženich a pár potulných lidí a uvědomuju si, že jsme vlastně vůbec nikomu neposlali žádné oznámení. Ženich namítne, že nemáme ani prstýnky. Brečím, hysterčím, chci odložit svatbu, ale na druhou stranu se v tom snu peru s myšlenkou, že UŽ MŮŽU BÝT VDANÁ PANÍ a těm lidem prostě pošleme SMSku, ať dojdou aspoň na raut... :-) Končí to nějak pokaždé v tom okamžiku, kdy mé vnitřní já bojuje s tím, co bude. Buď odložit, nebo malinkatá svatba. :-) Jo a taky, že se mi strašně líbí to naše datum a nechci se ho vzdát :-) Takže jsem si vzala ponaučení - svatba je ve 14 hodin, ať se to stihne (kdybychom zaspali) ;-) a všem říkáme, kdy a kde to bude už teď, ať to ví (kdyby nevyšla oznámka :) ) . Co je hlavní - ženich je na té svatbě vždycky ten, který tam má být :-)
Odpovědět
dusanbo: nechtěla bych ti kazit tvé sny a představy, ale letos se budu vdávat a svatbu jsem chtěla na zámku belcredi i s tím, že hned v restauraci bude hostina (i přes všechny, kteří mě odrazovali). Paní matrikářka nebyla vůbec ochotná, ale nakonec jsem se na termín domluvily. Horší už to bylo v restauraci..úplný děs...od nabízených cen i jejich přístupu. Nakonec jsem svatbu přesunula na jiné místo...a jsem ráda
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Tak to je taky dost dobrý. Ted se mi vybavil sen několik měsíců dozadu, kdy se mi taky zdálo, že ráno v den svatby jsem zjistila, že z nějakého důvodu nemám šaty a začala jsem jezdit po salonech, samozřejmě nikde nic neměli nebo měli zavřeno, no horor a v tom nejhorším, kdy jsem se přehrabovala šílenýma šatama tak jsem se vzbudila :) radši ani nedomýšlím sny, co mě čekají příští rok :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@dusanba já jsem slyšela, že to vrátili majitelům a už se tam neoddává...
Odpovědět
@felisa Tak dneska zase podobný sen :)) Já tam furt na té mé svatbě lítala, ani si nevzpomínám na obřad, vím, že jsme se rozhodně nefotili, že jsem určitě netančila s žádným hostem, ale že to uteklo strašně rychle a najednou se 2. den dívám, že mám na ruce snubák, který se mi vůbec, ale absolutně vůbec nelíbí (už jednou se mi zdál sen o černých prstýncích, tak tento byl jakoby ocelový a s kamínkem). Tak zase pláč a přemýšlení, kdy je nejbližší krásné datum, že bychom se vzali znova a pořádně. :) A jako dovršení všeho ti lidi odmítli respektovat, že jsem paní ... a ne slečna ... No děs :-) Tak si říkám, že kdyby mi někdo dělal rozbor snů, ať si výsledek raději nechá pro sebe :-D
Odpovědět
Ahoj nevěsty. My máme svatbu 15.3.2014. Všichni si sice klepou na čelo, proč jako v březnu, ale co...je to naše svatba :D
Odpovědět
Profilova fotka
@janie1988 moje řeč :-) náhodou svatba skoro na jaře bude kráásnááá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janie1988 Taky nechápu co je s tím za problém, lepší v březnu, než uprostřed léta. Letní svatby zase nechápu já :)
Odpovědět
@felisa Já jsem ty červencové a srpnové nevěsty taky litovala. Zpocené, utahané, zpěněné :-(
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se do klubu. 10.8.2013 byly zásnuby a 9.8.2014 bychom chtěli svatbu :-) doufám, že nebude pařáááák :-D jinak máme léto především kvůli mé škole, mám v květnu státnice, tak abych se z toho nepo... :-) kdyby to šlo, tak jí mám nejradši v dubnu nebo květnu
Odpovědět
Profilova fotka
@janie1988 No právě, nic proti létu nemám, ale když si představím v šatech někde trdlovat ve 30 stupních v pravé poledně, děkuju nechci. Mimo to přítel nenávidí horka, takže ani z jeho strany to není vítané. Já jsem optimálně chtěla červen, ale nakonec to bude asi září, tak doufám, že nám v lednu zamluví požadovaný termín.
Odpovědět
Září je krásný měsíc pro svatbu... taky by se mi líbilo...já jsem hlavně silný alergik, takže jsem od května do srpna nepoužitelná...kapesník nedám z ruky...a nerada bych byla na vlastní svatbě unudlaná ]-(
Odpovědět
Ahoj, my se budeme brát 3.7. a taky doufáme, že nebude moc horko. Chceme tento datum z toho důvodu, aby jsme se vzali přesně po třech letech, co jsme spolu. Jinak by se mi to líbilo víc třeba v zimě :-)
Odpovědět
Tak my už máme předběžně zamluvený termín i místo na hostinu. Místo na hostinu pojedeme potvrdit v říjnu, termín potvrdíme v lednu. Máme z toho velikou radost, jen je hrozně těžké to zatím nikomu neoznámit, hlavně před mamkou vždycky musím mít pusu na tři zámky zamčenou :-D Už bych jim to všem ráda oznámila, aby se mohli radovat s námi :-) Přítel však má pro mě nachystané překvapení a žádost o ruku, takže to oznámíme až mě požádá oficiálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dočkala jsem ZASNOUBENÁ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky chystáme stvrzení našeho vztahu na rok 2014, konkrétně na srpen v den, kdy spolu budeme přesně 3 roky a 3 dny, tak snad nám vše vyjde :) stále čekám na zásnubní prstýnek, ale Honzík má prý už něco přichystaného :) proto nechci ještě nic zamlouvat (místo obřadu a hostiny a matrika), i když mě to láká, aby nám někdo nesebral termín :-D
Odpovědět
@myskyyy Přítel prý má taky pro mě něco nachystané, hrozně se těším. :-) Ale místo hostiny a termín už jsme předběžně zamluvili, protože u nás v okolí to je jediné místo co se nám líbí a neradi bychom o něj přišli.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké dopoledne dámy, gratuluji všem, které v příštím roce čeká jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Těm z vás, které ještě nemáte vybrané místo svatby, bych ráda nabídla prostory Hlubočepského zámečku. Pokud si přejete netradiční svatbu a je vám blízká staročeská kultura, pak je pro vás Hlubočepský zámeček to pravé. Naše prostory jsou inspirovány českou lidovou architekturou, takže si připadáte jako na českém venkově - od centra města jste přitom vzdáleny pouhých 20 minut jízdy! Nabízíme svatební obřad pod širým nebem, rádi vám též uspořádáme svatební hostinu i následnou party. Termíny na příští rok se nám pomalu plní, tak neváhejte a rezervujte si místo pro svůj velký den včas :-)! Budu se těšit na případné dotazy a kontakt s vámi! Příjemný den, Petra.
Odpovědět
Profilova fotka
@wallflower taky jsme už přemýšleli nad tím, že to zamluvíme alespoň předběžně, i když jsme si na 100% jistí, že to určitě bude, ale když ještě nemám ten krásný kroužek na prsteníčku, tak se bojím něco domlouvat :) Budu se těšit na tvoje fotečky ze zásnub! :)
Odpovědět
@myskyyy Tak ještě vydrž, snad se překvapení brzo dočkáš :-) Je teprve září, to je ještě docela brzo, aby už byly termíny obsazené. Určitě vám vyjde ten váš ;-) Děkuju, jsi moc hodná. Určitě se mi ozvi až se dočkáš toho krásného překvapení, ať se můžu radovat s tebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny budoucí nevěsty i současné manželky :-) jak to tady tak pročítám, ráda bych též začala s nějakým tím plánováním třeba na příští léto ( už mám nějakou inspiraci odtud i pochycenou) ale bohužel ještě neproběhla pro mě důležitá část - požádání o ruku. Nemůžu se ale ubránit nutkavému pocitu, že je něco takového cítit ve vzduchu, obzvlášť když můj miláček čím dál tím více mlží a odbíhá od tématu, když se má toto téma řešit, naposledy mi bylo řečeno, že mi ani nenaznačí, kdy to přesně bude, vlastně ani přibližně, abych měla prý údajně překvapení a smál se mi, že je tím proti mě ve výhodě ( mám doma totiž "vyčuraného" vtipálka), prý musí vymyslet něco extra :-D . Je ale právě zvláštní, že čím dál více odbíhá od tohoto tématu, jak kdyby něco chystal, a už nějakou chvíli ho znám a vím, že kdyby nechtěl vůbec, řekne mi to na rovinu. Budu taky doufat, že se brzy dočkám :) nic nám v tom nebrání - já 23 on 24, jsme spolu přes 3 roky bydlíme ve společné domácnosti už přes 2 roky, oba si vyděláváme a máme společné plány do budoucna. Tak mi držte palce, ať to dopadne :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirus13 Takový pocit mám i já a @wallflower :-D tak snad se holky dočkáme a začneme plánovat ;-) ten můj má tolik příležitostí ... jedeme teď do Chorvatska na pár dnů, tak třeba tam překvapí :-)
Odpovědět
@myskyyy Jéé vidíš, třeba bude romantika na pláži nebo tak něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myskyyy Budu Ti držet palce :-D Ráda bych tomu taky věřila u sebe, příležitostí teď taky bude do konce roku ještě dosti, ale raději to beru s nadhledem, abych pak nebyla zbytečně zklamaná z očekávání :) je mi jedno jestli to bude ve všední den, na narozeniny nebo Vánoce, pro mě to bude prostě jedinečný okamžik :) a taky hlavně, když se miláček sám rozhoupe, on je totiž takový, že musí nad vším dost dlouho přemýšlet, než se vůbec k čemukoliv rozhodne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mirus13 nemáme náhodou stejnýho? Ten popis by seděl :-D těším se na tu chvíli a neptám se, chci být překvapená a věřím, že i kdyby to bylo večer u televize na gauči, tak to bude ten nejkrásnější moment :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?