Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani jedno ani druhy :-) Ja si saty koupila uz hotovy, z druhy ruky. A musim rict, ze padnou jako druha kuze, mela jsem stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna, tak to je paráda, to máš štěstí :-) . A hlavně je dobrý že už je máš takhle v předstihu, pááni to je fofr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, obrovsky stesti :-) A hlavne jsem rada, ze mam vsechno to pobihani a zkouseni z krku, obrovska uleva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti nedivim, pak se aspoň nemusíš stresovat a takhle máš klid :-) . A jak jsi na tom jinak, co už máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak skoro nic :-p Teda mame zajistenou hudbu, a fotografku. Jinak cekame na matriku, az vypise terminy, abychom uz mohli zarizovat na pevny datum. Zatim testujeme restaurace, kde se nam bude libit :-) A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak máte aspoň něco, ber to takhle :-D . My máme zajištěný termín v Libeňském zámku, v kapli, zajištěnou fotografku a vybrané místo hostiny, ale nezajištěné, k tomu jsme se ještě nedostali, to je tak všechno 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) , tak co je s váma??? Kde jste???? :-p :-p :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak se také řadím do této skupiny. Nemáte nějaký tip na fotografa? Já mám zatím vyhlídlého pana Maška, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nejak nam to tu vazne! Radka234: Ja budu mit Zuzku Scharf z Ceskych Budejovic, jinak bych asi mela Baladovou,ta je ze strednich cech ;-) Petra033:tak jak pokracujes? Ja byla o vikendu na svatebnich veletrhu, to ti bylo hezkych vecicek :-N Krasny dorty, saty..Kde jste se rozhodli mit hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , Radka234: my máme zamluvenou Hanku Skácelovou, je přímo z Prahy. Bluejay: No právě že nijak 8-( , nějak nám to vázne. Nejdřív v jeden týden zamluvený obřad i fotografka a teď se nic neděje. Jen tak různě brouzdám po internetu a koukám na různé šaty a doplňky. Uvažujeme o hostině v restauraci Mlýnský Domov v Jinočanech, máme to kousek a četla jsem zatim samou chválu, ale jen jsem jim předtim informativně psala, takže se tam musíme taky dojet podívat a domluvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radka: My mame zamluvenou Zuzku Scharf jako bluejay :-)
Odpovědět
Radka 234: tady je tip na fotografa: Zdeněk Kvíz ;-) http://www.kvizz.cz/galerie.php?galer...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Musim rict ze pan Kviz me moc nezaujal... prijde mi ze ne vsechny fotky jsou ostre, nektere presvetlene, jine zase dost tmave =-) A to by me u nej celodenni foceni vyslo o nekolik tisic draz nez u Zuzky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak jsem se taky ted mrkla na to fotoablum pana Kvize a tez me vubec nezaujal, fotky nemaj zadnou atmosferu ani kouzlo..zlata Zuzanka Scharf :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jj :-D Zuzka do ty fotky zachyti atmosferu a kouzlo...nevim jak to dela, ale umi :-) Navic myslim, ze i podle kvality fotek bude mit kvalitnejsi fotak... Chybi mi tam i popis co za tu cenu clovek dostane....kolik fotek, jestli CD atd...
Odpovědět
a jo, to tam fakt chybi co za to, kamosce fotil svatbu a fotky krasny, co vim, tak cena na Prahu az tak kruta nebyla.. no byl to jen tip, rozhodne nechci srovnavat jednotlivy fotografy, kazdymu se libi neco jinyho (me se libi Kviz i Scharf)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) , já jsem teda ráda že fotografa už máme vyřízeného ;-) .Taky se nám moc líbila Scharf, ale měli jsme smůlu, už měla plno. Takže jsme nakonec vybrali někoho jiného, ale určitě taky dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, ne že bych sem nechodila, ale musim se krotit :-) Co se týče fotografů, tak už jsem na ně taky koukala, ale když ještě nemáme zamluvený termín... :-( Neslyšela jste některá něco o tom, jak fotí Lukáš Sieger z Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, smisca, pááni ty jsi tady dlouho nebyla :-). Tak po pravdě mi to jméno nic neříká, vůbec ho neznám. Někdo ti ho doporučil, nebo jak jsi na něho narazila??
Odpovědět
Profilova fotka
Narazila jsem na něj přes web fotografove.info a zaujala mě hlavně jeho příznivá cena. A je z jižního města, tak by to měl do Průhonic kousek :-) Tak ještě sonduju, jestli o něm nenajdu nějaké reference...
Odpovědět
Petra033: Ahojky, my jsme se rozhodli pro krásný zámeček v pražské Tróji. Nemá oprýskanou fasádu jako některé zámky, je krásně udržovaný a má moc krásné dvouramenné schodiště a zahradu s fontánou. Původně se mi líbila Hluboká, ale když jsme se tam byli podívat, už nadšení nebylo tak velké a hlavně ta dálka z Prahy...kvůli účesu a tak by se to nedalo zvládnout. No a potom jsme se vydali do zoo a rozhodli jsme se pro Tróju. Jako největší výhodu (po vynechání vysoké ceny) vidím uzavření zahrady a zámku pouze pro svatebčany, což zajistí krásné fotky bez kolemjdoucích "čumilů" jako je to na jiných zámcích. Myslím, že to za ty peníze stojí... :-) Nemáte někdo nějaké zkušenosti se svatbou v Tróji?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , smisca, tak jestli má dobré ceny a fotí dobře tak se snaž zjistit co nejvíc a jen co budete vědět termín tak se co nejdříve domluvit, o fotografi je obrovský zájem :-) Jajinka23: Co se týká svatby v Tróji tak zkušenosti nemám,jen jako většina jí znám pouze jako jeden z těch čumilů :-D :-D , takže to ti určitě nic nepovim, ale je fakt že je to krásné místo, svatba tam musí být paráda. Já jsem chtěla Hlubokou, ale to bysme museli bydlet blíž, takže tu jsme rovnou zavrhli, ale ta by se mi líbila nejvíc. Je teda pravda že těch lidí je tam požehnaně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooo !!!! :-D :-D :-D Kde jste kdo???????
Odpovědět
Profilova fotka
Tadyyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tuuu :-D :-N Tak jsem si objednala na zkousku organzu s trpitkama - tyrkysovou :-) Takze uz mam na zkousku metr tyrkysoveho satenu, pak 25metru tyrkysove organzy a ted mi prijde ta se trpitkama, tak to pak hned vyzkousim doma na stole :-)
Odpovědět
Ahoj, ja mela svatbu na www.basta.cz a mohu jen a jen doporucit tem co uz zamky parky a klasiky omrzeli. meli jsme tam obrad i hostinu, ale muzete tam klidne jen oslavovat. Za cely areal, ktery je po cely den jen a jen vas se nic neplati.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky tady jsem ;-) stanulo, ta Bašta vypadá moc pěkně, ale bohužel pro nás je daleko. Být blíž, tak o tom asi uvažujeme. No zatim to u nás vypadá pořád na Průhonice. Nic lepšího jsme nenašli a popravdě ani nehledali :-D A vy ostatní už vlastně taky máte vybráno, ne? Nebo dokonce zamluveno...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-D , no vidíte jak to jde a kolik vás tady najednou je :-D :-D :-D :-D !!! Stanula, smisca má pravdu, ta Bašta vypadá skvěle, moc nás zaujala, ale stejně to asi necháme na někde blíž, přeci jen nechceme někam daleko. Smisca, ale za chvíli by měli být v Průhonicích už termíny ne? Někdy v listopadu??? Bluejay, ahojky :-D, vždycky když vidim kolik toho máš a jak se tomu věnuješ tak je mi hanba, já jsem to teď najednou nějak vypustila a začnu asi až příští rok :-|
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: my uz mame vybrano, chce do Grebovky do Vinicniho altanu ;-) restaurace je snad taky vybrana, pokud do toho neco nevleze. Jen porad cekame na terminy od matriky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
petra33: no to si ze me nesmis nic delat, ja jsem plasan, jsem daleko od domova, tak si to vynahrazuju nakupovanim blbustek :-D V nedeli je ve vedlejsim meste dalsi svatebni veletrh, tak tam zas milacka vytahnu, on je zlatej, ja jsem stastna kdyz vybavuju nebo jen okukuju cokoliv kolem svatby a on je rad ze jsem stastna :-N Jinak na Bastu jsme taky koukali, ale jeste mi nikdo nevysvetlil jak se chudaci hosti v nanacncanych satech soukaji do tech lavic co tam maji u stolu? To se mi moc nezda, ze misto zidli jsou tam dlouhe lavice.. No a taky chceme i ubytovani, coz na Baste sice je, ale byla by to asi sranda kdyby se lidi rano vzbudili po opici a nejednou byli kdesi v africe a tygr jim vysel na zdi :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?