Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to s tim počítej :-D :-D , budete mít určitě veselo. U nás to bude podobný, ale 2x :-D
Odpovědět
Ja jeste uplne predstavu o satech nemam, ale urcite dlouhe. Jedu zitra na dovolenou a pak se vrhnu na salony :-). Ale uz jsem neco koukala na netu tak myslim, ze spis se nebudu vedet rozhodnout :-)..Jee tak vy mate takove holcicky, to je krasne..Ja oblecu netere jedne jsou 4 a druhe 5 a uz se tesi jak "pujdu za princezny" :-D Jo a Liben se rezervuje normalne na urade MC P8. Je to hned vedle toho zamecku, v prvnim patre.
Odpovědět
Profilova fotka
Bbara, děkuju moc za rady, my to chceme conejdříve rezervovat, už včera bylo pozdě :-D , ještě jsem se chtěla zeptat, kolik se tam platí a kdy se to platí? Rovnou při rezervaci?
Odpovědět
Neni zac ja taky odkoukavam veci od vas..Neplati se tam vubec nic, jen pani vas upozorni ze pri obrade se plati 500kc za varhany..To je cely..Neuveritelne, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To znamená, že jste si to jen zarezervovali a nic nechtěli :-. ? Takto je vážně neuvěřitelné, to se jen tak nevidí :-) . Takže se platí až v den svatby v den obřadu, paráda, děkuju moc za info :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bbara, ještě jsem si vzpoměla, to se neplatí žádný poplatek matrice??? To my jsem právě mysleli že se platí 1000 Kč, tak to je pro nás novinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) , máte už naplánovanou hostinu?? My teda místo už máme, ale teď plánujeme kde bude hostina v Praze, nemáte nějaký nápad ;-) ? Máte už něco vybraného?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky peto ;-) kuk do interni posty ju.. posilam ti restauraci, kde budeme mit hostinu my.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , koukala jsem na to, ale nějak mi nejde otevřít žádná jejich nabídka a ceny, vy už to máte domluvený? Na kolik to tam asi tak vyjde???
Odpovědět
Profilova fotka
peto no jeste nemame nebo takhle, predbezne si napsali me jmeno na datum svatby.. oni snad stranky nemaji nebo maji, ale nejdou mi spustit ]-( je to tam ale fajn.. do ip posilam telefon..
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc za kontakt, zkusím to, protože vůbec nemáme ponětí kde bude hostina. Ještě jsem koukala že hodně píši Golémův restaurant, no je toho dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je skoda, ze nemaji stranky, pritom je to velike a nahore je i bowling a kadernictvi.. jejich minus no.. =-) ten golemuv restaurant si zkusim vyhledat, diky za tip ;-) ale asi zustanem verni chabrum.. vis co si rikam? ze to u nas bude asi jako v slunce seno a par facek :-D obradni sin je par metru od baraku a ta restaurace taky.. auta asi nebudem ani potrebovat, jen popojdem :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky jojo pokud chcete jen info stčí zavolat ale po telefonu vám termín nezamluví to musíte osobně:-) sopinko:malá je heounká a ona je takhle malinká? :-N My čekáme chlapečka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sapinka :-D :-D . krásně jsi to napsala jak to máte vyřešený, to mě vážně pobavilo :-D , ale zase to máte v pohodě. Ahojky sandule, my se tam chystáme příští týden to zamluvit, chci se zeptat co jste si nechali zahrát v kapličce? Já jsem koukala na hudbu co nabízejí a ne a ne sivybrat, jak to tam zní, asi krásně viď? My jsme chtěli na začátek Pachenbela - Canon, ale to tam bohužel nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sapinka: ahoj, posles mi taky tip na misto na hostinu? Dik My zatim taky hledame. Snazim se psat informacni meily a docela me prekvapuje, ze odpovidaji docela brzo :-) Ted si jeste najit chvilku, porovnat to a jeste to skouknout na zivo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Péťo,vybírají se tři písničky ...první jsme měli menhelshon.klasika... pak jsem vybrala na předávání prstýnků ave maria a na gratulace si manžel vybral písen tenkrát na západě..ale abych pravdu řekla slyšela jsem jen první písen druhou a třetí nebudete vnímat a svatebčani taky ne :-D :-D :-D :-D Jinak na ty varhany doporučuju spíš operní věci nebo klasiku ....zní to líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petra033: uvažuju o roztokách... ale sama nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na roztoky jsme slyšela také dobré reference ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že jste se pěkně rozjeli :-) Já jsem teďka přípravy musela odsunout, musim psát diplomku a stejně ještě nemáme jistej termín... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, sandule, dobře pokusíme si vybrat nějakou klasiku, ale je to těžký, spoutu písní ani neznám :-( a nějak je nemůžu sehnat abych věděla tu hudbu. Jinak roztoky přímo neznám, to je i názec restaurace =-) ? Ahojky smisca, já si říkala že jsi tady dlouho nebyla, tak je to jasný, máš toho teď moc ale pak až se to uklidní tak se vrhneš na přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smisco, fakt jsi pripravy odsunula? ja taky musim psat bakalarku ;-) holky mne se moc libi ta pisnicka co mi hraje v albicku a pak treba savage garden truly, madly, deeply.. a to si myslite, ze muzu normalne prinest na cd a oni to pusti? to by bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sapinko, neodsunula jsem je úplně. To ani nejde :-D Třeba se snažim soustředit, ale ty myšlenky mi pořád ulítávají na svatbu. Včera se mi ani moc nedařilo psát, tak jsem se tady "utěšovala" :-) A taky si říkám, že je přece lepší mít připraveno co nejvíc věcí teďka, protože pak bude málo času. K těm písničkám: bude to těžký výběr, protože jich je fakt hodně hezkých. Asi to dostane za úkol vybrat přítel, on má pomalé písničky rád, tak ve své sbírce určitě něco najde. Vlastně ještě nevíme, jak to budeme mít s hudbou, to zjistíme až při zamluvení termínu. Holky, už jste přemýšlely nad rozpočtem? Mně to včera nedalo, tak jsem si některé věci napsala. Už jsem na 60000 při 40 lidech a to jsem tam ještě nezapočítala všechno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to my bysme nějakou hudbu určitě vybrali, ale v těch písních pro Libeňský zámek mají jen jednu písničku co chceme, takže budeme muset vybrat jinou :-( . Jinak rozpočet taky nebude zrovna malej, ale uvidíme nakonec kolik to vážně bude, zatim beru vše odhadem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš já měla taky dylema s těma písněma a holky mi tady na beremku poradili tyhle stránky nemají tam sice všechny skladby ale něco tam je:-)a můžeš si je přehrát:-) http://www.zamek-kozel.cz/svatby/hude...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, svatbu planujeme na cerven.. nevedely by jste o nejakem peknem miste venku? nechceme ale zameckou zahradu nebo vilu, proste jen nejaky pekny park nebo neco takoveho.. diky moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, sandule, děkuju moc x-) , hned jdu na to a snad něco vyberu ;-) Ahoj adel, tak to vůbec netušim ,ale dneska se snad jde vzít prakticky kdekoliv, domluvíš se s unitářem a oddá tě na jakémkoliv místě, ale nějaký pěkný park nevim, nebo vyloženě hezké místo. Chcete to v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v praze..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti asi neporadim, parků je hodně, ale je fakt, že z nich vybrat opravdu krásné místo pro svatbu bude těžké :-D
Odpovědět
Adel,. prý je to nádherné ve Vrtbovských zahradách. Ještě se chci zeptat ohledně kaple Lib.zám., je možné si tam udělat nějakou vlastní výzdobu? Já bych tam chtěla hodně kytek a tak, ale napadá mě, že to asi nejde, když tam chodí vícero svateb..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a máme rezervovaný termín - bude to tedy v Libeňském zámku, v kapli a bude to 4.6.2010 ve 12hodin. Přítel to tam byl dnes dopoledne zamluvit, takže už jen doneseme vyplněný formulář a je to x-) . Mám radost, že už jsme nějak pokročili :-D . Poppaea, s tou výzdobou nevim, ale myslim si že to asi nepůjde, ale zkus se s nima domluvit, uvidíš co ti poradí. Ještě jsem se chtěla zeptat, nevíte jak tam jdou rychle svatby po sobě? Neni to jako v Průhonicích každou půlhodinu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?