Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, plánuje někdo svatbičku na Pha-západ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sapinka, koukala jsem na stránky Chaberského dvora a moc jsem tam nezjistila, kolik se tam platí za pronájem? My jsem na zámek Ctěnice taky koukali, ale ty pronájmy jsou vážně drahý, to se nám taky nechce dávat ;-) . Ahojky wiki, no my plánujeme pořád, ale ještě jsme se na místě nedohodli, ty máš nějaké nápady kam na obřad??? :-D
Odpovědět
Ahoj, plánujeme svatbu na září 2010, a chceme mít církevní, ale nebudeme mít moc hostů, takže bychom rádi spíš kapli než kostel. V Praze vím zatím jen o kapli v Libeňském zámečku, a o kapli sv. Kláry (ta prý ale není vevnitř nic moc). Nevíte o nějaké jiné kapli v Praze, která by byla tak akorát pro cca 20-30 lidí? A mám na mysli klasickou kapli, ne nějakou místnost, kterou označují za kapli, jako např. v St. Chateau Havel.
Odpovědět
Profilova fotka
peto nas zrejme nic stat obrad v chaberskem dvore nebude, jelikoz tu mame trvale bydliste ;-) poppaeo tak to netusim.. =-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak jsem uz sem psala my mame uz zamluveny Libensky zamecek a jak tak ctu ruzne diskuze, jsem za nej rada..Zadne poplatky, skvely pristup a ochota. A kaple je opravdu nadherna. Jinak misto uz taky mame, bude to ve Chvalzke tvrzi v Pocernicich. Al ene v hotelu ale pronajmuli jsme si tu mistnost a jidlo budeme resit cateringem. Byli jsme se tam podivat a je to tam krasne..A hlavne velke..Takze je rozhodnuto a navic alko a nealko si nakoupime sami a na tom se hodne usetri..Tak snad to vyjde..Jo a DJ uz taky mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sapinka, tak to je paráda a vypadá to tam i pěkně, ale víc než fotku objektu z venku jsem nenašla :-( , takže nevim, docela jsem o něm začala taky přemýšlet, ale jinak vede ta Libeň. Poppaea, to taky netušim kde jakou kapli, zkousela jsi to dát do vyhledávače? Ahojky bbara, tak u nás to taky vypadá na Libeň :-D , ale nevim jak s těma termínama. Oddává se prý čtvrtek a pátek a 3. sobota v měsíci a teď jsem koukala na alba ze svateb a koukám že jedna nevěsta se tam brala 5. září 2009, což 3. sobota určitě není :-) , tak vážně nevim, jestli se s nima dá třeba domluvit.
Odpovědět
Ne ne normalne oddavaj patky i soboty, jen jen kazdou treti sobotu v mesici oddavaji v kapli, jinak v oddavacim salu. My kdyz jsme se ptali tak v podstate to slo kterykoliv patek a sobota, no v sobotu asi jen do pul 12..ale jsou tam fakt supr a neni problem se s nima domluvit..
Odpovědět
Profilova fotka
No my bysme právě chtěli v kapli, ta se nám moc líbí a chtěli bysme datum 5.6.2010, což je sobota. Takže myslíš, že se s nima dá klidně domluvit na kapli???
Odpovědět
A je možné si do té kaple v Lib. zám. přivést vlastního kněze?
Odpovědět
Profilova fotka
Poppaea-tak to netušim, je to možné, ale určitě ti poradí když se jich tam zeptáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nerada skáču do debaty ale zaujalo mě tu že řešíte Libeňský zámeček:-) Já tamměla svatbu před dvěma měsíci. V kapli oddávají jen pátky a co se týká vlastního kněze matrikářky jsou velice ochotný a myslím že po domluvě s nimi by to šlo:-) Hodně štěstí a hezké přípravy ;-)
Odpovědět
Sandule, neskáčeš, naopak díky za info :-) I když je otázka, jestli se to do příštího roku zase nějak nezmění, ty oddávací dny =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no právě já si myslím že asi ne já si zamlouvala termín svatby v září 2008 a po Novém roce to bylo stejné ale zase určo je lepší zavolat :-)já vám tak závidím vdávala bych se hned znova :-)jinak kapličku fakt doporučuju je to pohádka a ten pocit když zahrajou na varhanech ...no co dodat husí kůže všude fakt je to dojemný a kaplička slavila obrovský úspěch svatebčani chvlili:-)jo a paní oddávající má krásnou řeč fakt!!mluví pomalu výztižně a fakt dojemně no brečela jsem a to jsem ještě neřekla ani ano :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
svatebčani chválili jsme chtěla napsat :-D :-D
Odpovědět
petra033: Tak to nevim jestli ten datum zrovan pujde kaple, rikam skus se zeptat. A co se tyce soboty my jsme nemeli zadny problem se sobotou. Mame to v sobotu a v kapli. Je to prave ta treti sobota. Jine soboty oddavaj taky ale ne v kapli. Jo a na ty varhany se taky tesim, pry to zni nadherna. Tak jsem rada sandule ze si mi to taky potvrdila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co saty? budete si kupovat, pujcovat nebo nechavat usit? ;-) ja vubec nevim, chtela bych kratke, ale zas na druhou stranu se mi libi i dlouhe :-D
Odpovědět
Sapinko, já chci dlouhé, a původně jsem myslela, že si je budu půjčovat, ale protože jsou ze starší kolekce (2008), možná je budou nějak výhodně prodávat. Sandule, a není v té kapli problém s tím, že tě tam nějak moc honí, protože čekají další svatby? Já bych nerada, aby to bylo jako na běžícím pásu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
poppaeo tak to jo, tak at narazis na vyhodnou koupi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
popeaea:já jsem se toho hodně bála protože byla diskuse o tom že na libenáku je to jak na běžícím pase a fakt paní oddávající měla krásnou pomalou řeč a všem se to moc líbilo ještě jsme se v kapli fotili a nikdo nás nehonil.... obřad samotnej nám trval 20 minut ccož jsem koukala psalo se tu že je to 10 minut konec...
Odpovědět
Profilova fotka
sandule meli jste krasnou svatbu, uz driv jsem jukla k vam do albicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sapinko moc děkuju.-)připravovala jsem jí rok do předu a vřele to doporučuju:-)nemáte pak žádný stres a na vše máte čas :-) koukám že na fotce držíš miminko...to je vaše? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, sandule, moc děkuji za info, takže pokud se chceme vzít v kapli, tak můžeme jen v pátky a nebo 3.sobotu v měsíci, jestli to teda dobře chápu? Tak se budeme muset přizpůsobit, protože podle toho co píšete tak je to tam vážně paráda a aspoň se nebudu muset bát když bude pršet :-D . Takže to vypadá na jistý výběr ;-) . Sapinka´, já si budu šaty podle všeho půjčovat a chci dlouhé. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péto já bych neváhala ani chvilčku ale určitě si tam zavolej je to lepší a dají ti určo větší informace než já...jinak se zamluvením termínků nezaváhejte ...čím dřív tím líp...já měla svatbu 26.6.2009 a termín jsem zamlouvala v září 2008 a už to měli dost nabouchaný ]-( ;-)
Odpovědět
Peto nejlepsi je tam zajit osobne, protoze po telefonu ti daji nekaje info, ale nezamluvej ti termin, ten musite osobne. A jak pise sandule my jsem to zajednavali pred mesicem a uz tam meli zamluvene i nejake terminy na srpen sandule:moc krasne fotecky a ta kaple fakt vypada moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: jj, to je nase sabinka ;-) x-) jsou ji dva mesice a tyden.. uz se tesim, az nam pujde za druzicku :-) peto.. ja si asi budu nechavat saty sit a asi budou polodlouhe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: take jsem puvodne chtela hodne jednoduche saty, ale zacinam vahat..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuju za rady, tak už jsme se dohodli, bude to v Libeňském zámečku :-) , mám radost, teď už to jen rezervovat. Je pravda že kaplička je do 50 lidí?? A kam jste si to šli rezervovat, přímo do zámečku nebo na radnici? Sapinka, tak to se pak musíš pochlubit, já chci klasicky dlouhé :-) . Tak to budete mít krásnou družičku, já budu mít 2, máme holčičky 3 roky a necelé 2 roky, tak to budou princezny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee peto, tak to jsem moc rada, ze tu nejsem sama, kdo ma uz deti.. ;-) moc se tesim na sabinku az bude mit saticky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi povídej, budou v tom hrozně roztomilý :-D . Jsem zvědavá jak to dopadne a jak ten den vydrží, jsou to totiž hrozný zlobidla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto sabinka se jeste poradne neprojevila, je na to jeste malicka.. :-) ale na svatbe uz ji bude pres rok, tak jsem na to taky zvedava :-) :-N aspon tam bude vic zivo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?