Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
kattynkaa: myslím že dokud neprodají šaty
Odpovědět
Oficialne to maji do konce listopadu ale pak se ten vyber uz neni tak velky.
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: Ahojky, četla jsem tady vaší diskuzi a myslím, že doma máme podobné chlapy :-D Ten můj má taky na všechno dost času. Dohodli jsme se už i na termínu, ale oficiální požádání s prstýnkem ještě neproběhlo :o)) Máme už rezervovaný termínek i fotografku a prstýnek mi na prstíku nepřistál :-| Taky jsem se stále přesvědčovala o tom, zda svatba není jen moje přání, ale stejně tak jako tobě, i mě přítel řekl, že si mě příští rok chce vzít. Jen na ty věci před svatbou si nijak nepotrpí nejspíš :o)) Tak se necháme překvapit...
Odpovědět
Prosim o radu konecne jsme vybrali kde udelame hostinu -Praha 5 a ted shanim misto kde by nas oddali mate nejake dobre typy aby to zas nebylo moc daleko predem dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
krásná je kaplička na Libeňským zámečku a nestojí to nic ;-)
Odpovědět
Tam ale delaji svatby v sobotu jen treti v mesici a to se man nehodi:(
Odpovědět
Profilova fotka
To bohužel neporadím, nejsem z Prahy, jezdím tam jen do školy a na nákupy :o). Budeme mít svatbu v okolí MB. Do Prahy se pak ale vypravíme do salonů atd. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
i já můžu doporučit kapličku na Libeňským zmečku,byli jsme se tam podívat a my tam máme svtabu 13.8.2010
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-D , teda vy jste se rozepsaly :-) , člověk tady chvilku neni a pak neví co má číst dřív :-D :-D . Bbara, psala jste ti v diskuzi Libeňského zámečku, ale jak tak koukám mám odpověď tady ohledně šatů- paráda, moc ti závidim že už máš šatičky, musí to být parádní pocit x-) .
Odpovědět
petra033:Ahojky promin ja si to asi neuvedomila, jak to tady ruzne ctu tak jsem ti to napsala asi tam, no hlavne zte si si to nasla. No jo zrovna jsem se vratila se satickama. Jeste mi tam pridelavali raminka takze jsem je byla dnes vyzvednout. A jsou hezky vycistene a vyzehlene tak jsem rada
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahojky. jsem taky z prahy, 6 a budeme mít svatbu 16.7.2010 na zámku v krči. byli jsme se tam nejdřive podívat a moc se nám to tam líbilo, tak už tam máme i rezervaci a proběhne tam i hostina. no jenomže s kym se bavim, tak to vůbec nezná. ale je to tam krásný a doufám, že i náš den tam dopadne na výbornou. najde se tady někdo kdo tam byl, nebo taky bude mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
klusklus: pamatuju se, ze jsem narazila na jejich stranky, a vypada to moc hezky. Ale z toho jak to na me pusobilo bychom se tam asi opravdu nedoplatili... :-N Takze jsme to ani nebrali v potaz... Ted jim teda nejak zlobi stranky, tak ani nevim, jak jsou na tom cenove, ale my uz stejne mame vybrano a zamluveno jinde :-) Jak to vychazi co se tyce financi?
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj nevesty, jsem z prahy 6 a taky jsme po praze a okoli hledali vhodne misto - kamaradka mi poradila, at se divam na fotky ze svateb z ruznych mist a podle toho, at se rozhodnu - u me vedla dlouho pelleova vila a pak bertramka - nakonec přítelova sestra prisla se skvelym typem a budeme se brat v hotelu okor na zahrade, je to nadherne misto, jakmile jsem tam vstoupila, bylo rozhodnuto :-) na okori jako hradu bych svatbu mit nechtela, tam to nevypada zrovna nejlepe (resp. neodpovida mym romantickym predstavam ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: ten hotel znam, je to tam nadherne!!! My tam chceme stravit svatebni noc ;-) Nebo aspon dve :-D Je to ta velka zahrada ktera je pres ulici od hotelu?
Odpovědět
nuuna: nene, je to zahrada primo za tim hotelem v kopci, z ulice neni videt
Odpovědět
a mimochodem, nechystate se nekdo na svatebni veletrh v diplomatu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: my urcite jdeme :-)
Odpovědět
nevite nekdo, jestli je ten veletrh prodejni?
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: myslis, ze si primo na miste neco koupis a odneses? Ja myslim, ze to zalezi na vystavovatelich, neco se mozna prodavat bude, ale vetsinou se jen prohlizi, a pripadne s evec zamluvi, zaplati zaloha, a vyzvedne jindy. Teda tak to aspon bylo loni. Jinak by za chvili nemeli co vystavovat :-D
Odpovědět
nuuna: to je taky fakt, mam zkusenosti z cykloveletrhu, kde se dalo vse koupit, coz bylo fajn - no ja jeste shanim boty, doplnky obecne, chci omrknout neco z vyzdoby a hlavne dorty a kvetiny - o tom nemam zadnou predstavu, zatim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: tak tenhle veletrh je urcite co s etyce inspirace perfektni ;-) Nejake doplnky se mozna koupit daji, to nevim... Ale vetsina veci se bude spis prodavat primo v obchode, a na veletrhu clovek dostane treba slevovy kupon atd., nebo to clovek rovnou zamluvi, rezervuje, nebo zaplati zalohu a jen vyzvedne.
Odpovědět
nuuna: jojo, inspiraci hledam, kde se da :-) kdyz vidim, kolik toho ostatni holky uz maji a to se vdavaji treba az na podzim, tak nevim nevim, jestli jsem nezaspala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: jestli mate zakladni veci, tak urcite ne ;-) Ono zase mit vsechno neni ono - clovek uz pak nema do ceho pichnout, nedej boze, kdyz se mu neco prestane libit a zacne libit neco jineho ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klusklus: ahoj souhlasím s tebou..Krčský zámeček je pěkný jen na naše osazenstvo by obřadní kaple byla přeci jen hodně hodně malá
Odpovědět
Ahojky, koukám, že píšete o svatebním veletrhu v Diplomatu. Tam určitě vyrazím, ale taky se chci zajít podívat na svatební den na golfovou jachtu v Holešovicích. Má tam být ukázka šatů, kytic...Jestli se nepletu, tak to bude 28.2.
Odpovědět
sheinka: co to znamená tvoje osazenstvo? kolik budete mít lidí? my jich budeme mít taky hodně, ale chceme obřad na zahradě nebo terase. v kapli by byl pokud bude pršet. tak doufám, že bude hezky :-| . ale když jsme se tam byli podívat, tak nám paní říkala, že se jim tam do kaple vešlo i 100lidí. ale taky se mi to nezdálo... :-|. nuuna: já se taky bála ceny. původně jsme chtěli jen obřad, který stál 15000kč, což je síla, ale přítel řekl, že ho tam chce a mě se to místo taky moc líbí. na schůzce nám vypočítali kolik by nás stála hostina a vycházelo to téměř stejně jako v jedné restauraci na stodůlkách, kde jsme chtěli mít hostinu, tak jsme radši zvolili hostinu v krči , bez přejíždění... no a tím pádem je obřad a pronájem sálů a teras za 10000kč od těch dvou co máme obřad. svatební menu tam maj za 590 a večerní raut je plus mínus stejný jako jinde...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Klusklus: Ahoj zdravím, chci se zeptat jak jste byli se zámkem v Krči spokojeni. My jsme měli vybraný zámek Trnová, bohužel po měsíci se nám ozvali, že to poptal jiný klient, který chce zámek na celý víkend. takže nám termín v podstatě padl a upřímně řečeno, už na ně nemáme nervy po tom všem vyjednávání. Takže teď musíme začít znova úplně od začátku hledáním místa pro obřad. :-| Včera jsme našli právě Chatea St.Havel - je to stylově i cenově dost podobné. Akorát teda píšou, že obřady jsou v kapli. to mi rozhodně nechceme, nepřijde nám to OK mít civilní obřad v kapli. Nevíš, jestli tam je i nějaký sál pro tyto účely? Díky.
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?