Svatba na zámku Liblice v roce 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máme předběžně zamluvený termín 22.6. na zámku Liblice, kdo z vás tam má také svatbu v roce 2013...pojďte se podělit o zkušenosti a nápady emoticon Veronika
Odpovědět
@nika7384 Přesně tak, mám taky útlumové období. My si na zámku zamluvili oběd, ale teď nám jeden známý nabídl oběd u něj...tak ještě rozmýšlíme. Myslíte, že jde ještě vycouvat z oběda na zámku? Fakturu jsme ještě neplatili...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik1111 ahoj, myslim, ze to urcite pujde, pokud jsi nic nepodepsala, mas pravo na vse :D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@verlis1 No, o víkendu máme schůzku kvůli večerní párty a projednáme i oběd a uvidí se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty z Liblic :) přeji vám všem krásnou svatbu v Liblicích, minulý týden jsem musela vše měnit a nakonec se hýblo i s datem a budeme mít nakonec obřad v Libochovicích v zámecké zahradě (ten den jako poslední). Mějte se a držím všem palce, ať vám váš den vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:)ja jsem se zasnou byla letos o Vanocich...Liblice mame take zamluveny na 12.7.2013 uz mam vybranou i tu hudbu na obrad...uz jedname i hostine budeme to mit na zahrade pod velkym partistanem..a zajistujeme catering on melnickyho pana Ruzhy.....hudbu budem mit zrejme ,,djubox,,...saty mam zrejme taky vybrane po vykendu budu posilat miry budu je mit site..a trva to dvamesice tak je pak chci mit driv kdyby se nepovedli abych s tim jeste neco mohla udelat...prstynky ty poradnevime no...jinak vyzdobu uz pomalunakupuju budu si ji vyrabet sama...to same i kytky...jako aranzerka kvetinarka se na to moc tesim:)jinak kdyby ste chteli muzu Vam nabidnout kontakt jak na hudbu tak i na fotografa...
Odpovědět
Ahoj, holky, tak u nás to asi taky vypadá na svatbu v Liblicích. I když jsem původně přemýšlela o Příbramsku, Benešovsku,...tak se nám asi nejvíc líbily Liblice. Akorát jsem docela bezradná okolo hostiny a ubytování (potřebuju ubytovat cca 20 osob). Přijde mi, že tam tak do 30 km snad nic není. Jen ta Marina Vltava, kam se chci jít o víkendu podívat. Ale potřebovala bych i další osvědčené tipy, neznáte někdo něco? Na zámku mi to přišlo příliš drahé, jinak bych asi zůstala tam. Tak doufám, že něco objevíme, nerada bych Liblice vzdávala:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikagallo jukni
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluji ke svatbě, určitě doporučuji strávit svatební noc ve svatebním apartmá, které zámek Liblice nabízí - osobně doporčuji. Krásný obřad probíhá ve francouzské zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, kde budete mít hostinu????????
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?